• $7,8158
  • €9,4809
  • 461.388
  • 1330.87
28 Temmuz 2019 Pazar 07:29 | Son Güncelleme:

Yalçın Gülhan hayatını kaybetti! Yalçın Gülhan kimdir, kaç yaşındaydı?

Yalçın Gülhan hayatını kaybetti! Yalçın Gülhan kimdir, kaç yaşındaydı"

Yüzlerce film ve dizide rol alan Mahallenin Muhtarları dizisinin şoför Ali’si Yalçın Gülhan vefat etti. Yalçın Gülhan'ın vefat haberinin üzerine lçın Gülhan kimdir, kaç yaşındaydı? sorularının yanıtları merak edilmeye başlandı. Yeşilçamın unutulmaz isimleri arasında yer alan Yalçın Gülhan 74 yaşında hayata gözlerini kapadı. Yalçın Gülhan, bir süredir demans hastalığıyla mücadele ediyordu. Yalçın Gülhan'ın hayatına dair tüm merak edilenleri sizler için derledik...

Yalçın Gülhan hayatını kaybetti. Sevenlerini yasa boğan haberin gelmesinin ardından Yalçın Gülhan kimdir, kaç yaşındaydı? sorularının yanıtları da araştırılmaya başlandı. 74 yaşında hayatını kaybeden Yalçın Gülhan, bir süredir demans hastalığıyla mücadele ediyordu. Yalçın Gülhan'ın hayatı ve hastalığına dair merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. 

YALÇIN GÜLHAN HAYATINI KAYBETTİ!
Yalçın Gülhan vefat etti. 74 yaşında yaşamını yitiren Yalçın Gülhan, bir süredir demans hastalığıyla mücadele ediyordu. 

DEMANS HASTALIĞI NEDİR?

YALÇIN GÜLHAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDAYDI? 
Yalçın Gülhan, 27 Aralık 1944 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Adanalıdır. Babası Devlet Demir yollarında revizörlük (vagon teknisyeni) yapmıştır.

Yönetmenliğini Yavuz Yalınkılınç’ın yaptığı 1964 yapımı “Dağlar Aslanı” filmi ile oyunculuk kariyerime adım attı. 70'li yıllarda Ulvi Uraz Tiyatrosunda ve Devekuşu Kabare Tiyatrosunda çeşitli oyunlarda rol aldı. Bir döneme damga vuran Mahallenin Muhtarları dizisinin kadrosunda yer aldı.

Yalçın Gülhan, 5 Ekim 1992 – 18 Haziran 2002 tarihleri arasında Oğuz Yalçın, Filiz Kaynak, Avni Kütükoğlu ve Nursan Esenboğa’nın yönettiği, Kandemir Konduk’un senaryosunu yazdığı filmde Şoför Ali karakterine hayat verdi.

Bir süredir bir süredir demans hastalığıyla mücadele veren ünlü oyuncu 27 Temmuz Cumartesi günü 74 yaşında hayatını kaybetti.

<p>Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) unsurları, refakat ve korumakla görevli oldukları Oruç Reis sismik

TSK, Oruç Reis'i bir an bile yalnız bırakmadı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Toros Dağlarında yetişen iğneli andız adece pekmez olarak tüketiliyor

Haftanın Fotoğrafları (27-4 Aralık)