• $9,2749
  • €10,7712
  • 525.861
  • 1409.56
19 Eylül 2021 Pazar 09:11 | Son Güncelleme:

Uğur Taşdemir kimdir, kaç yaşındadır? Su Savaşları Uğur Taşdemir aslen nereli, hangi dizilerde oynadı?

Uğur Taşdemir kimdir, kaç yaşındadır" Su Savaşları Uğur Taşdemir aslen nereli, hangi dizilerde oynadı"

TRT Belgesel kanalında yayımlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Su Savaşları'nda yer alan Uğur Taşdemir dün akşam MasterChef Türkiye'ye konuk oldu. Tüm program takipçileri Uğur Taşdemir kimdir, kaç yaşındadır? Su Savaşları Uğur Taşdemir aslen nereli, hangi dizilerde oynadı? gibi soruların yanıtlarını araştırıyorlar. Uğur Taşdemir, 20 Ekim 1965 tarihinde Yozgat'ta dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nin Maliye Bölümü'nden mezun oldu. İşte hakkında tüm merak edilenler...

Uğur Taşdemir, TRT Belgesel kanalında yayımlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Su Savaşları'yla ismini geniş bir kitleye duyurdu. Uğur Taşdemir bu akşam MasterChef'e konuk oluyor. Uğur Taşdemir ismi, sadece görüntüsüyle değil, sesiyle de televizyon izleyicilerinin hafızalarında yer etmiş bir isim. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nin Maliye Bölümü'nden mezun olan Taşdemir, asıl mesleği yerine tiyatroyu tercih etti. Sonrasında ise seslendirme alanına yönelerek, birçok ünlü filmin seslendirme kadrosunda yer aldı..

Çağlar Demirkapı kimdir, kaç yaşında? Su Savaşları Çağlar Demirkapı aslen nereli, mesleği nedir?

SU SAVAŞLARI UĞUR TAŞDEMİR KİMDİR?

20 Ekim 1965 tarihinde Yozgat'ta doğan Aykut Uğur Taşdemir, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nin Maliye Bölümü'nden mezun oldu. Ancak eğitimini aldığı bölümden ziyade tiyatroya ilgisi olduğu için bu alanda çalışmalar yapmaya devam etti.

Uğur Taşdemir, 1987 yılında amatör tiyatro gruplarında yer aldı ardından Masal Gerçek Tiyatrosu, Deneysel Sanatlar Merkezi gibi çeşitli topluluklara dahil oldu.

Şehir Tiyatrosu'nda da görev alan Uğur Taşdemir, 2005'te Çığır Sahne'de, 2006'da da Tiyatro Fora kadrosunda bulundu. Televizyon reklamlarının yanı sıra birçok televizyon dizisi ve sinema filminde de rol aldı.

Uğur Taşdemir, tiyatro hayatına devam ederken, ünlü oyuncu Adile Naşit'in kardeşi ve kendisi de oyuncu olan Selim Naşit Özcan'ın yönlendirmesi ile seslendirme alanına yoğunluk verdi. Özellikle ünlü aktör Nicolas Cage'in elliden fazla filminde seslendirme yaptı. Bir dönem Federal Film Akademi'de eğitim veren Taşdemir, ardından Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde seslendirme dersleri verdi.

Kendinin hazırladı Sürç-i Lisan isimli talk show programının da sunuculuğunu yapan ve birçok sanatçıyı konuk olarak ağırlayan Uğru Taşdemir, Sesin Yüzleri, İşte O Ses Röportajları isimli, yine kendisinin hazırlayıp sunduğu, birçok seslendirme sanatçısını ağırladığı programlara da imzasını attı.

  • Uğur Taşdemir kimdir
  • Uğur Taşdemir kaç yaşında
  • Uğur Taşdemir aslen nereli
  • Uğur Taşdemir dizileri
  • Uğur Taşdemir filmleri
  • Uğur Taşdemir mesleği
  • su savaşları Uğur Taşdemir
<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi