• $12,9247
  • €14,6798
  • 744.42
  • 1806.18
19 Eylül 2021 Pazar 09:12 | Son Güncelleme:

Çağlar Demirkapı kimdir, kaç yaşında? Su Savaşları Çağlar Demirkapı aslen nereli, mesleği nedir?

Çağlar Demirkapı kimdir, kaç yaşında" Su Savaşları Çağlar Demirkapı aslen nereli, mesleği nedir"

TRT Belgesel'de yayınlanan Su Savaşları programıyla tanınan Çağlar Demirkapı dün akşam MasterChef Türkiye'nin konuğu oldu. Tüm program takipçileri Çağlar Demirkapı kimdir, kaç yaşında? Su Savaşları Çağlar Demirkapı aslen nereli, mesleği nedir? gibi soruların yanıtlarını yoğun bir şekilde araştırıyorlar. 1968 senesinde İzmir'de dünyaya gelen Çağlar Demirkapı, İzmir Saint Joseph Fransız Koleji'nde lise eğitimini tamamladıktan sonra üniversiteyi İzmir 9 Eylül Üniversitesi'nde okudu...

Çağlar Demirkapı TRT Belgesel ekranlarında yaptığı Su Savaşları isimli program ile dikkatleri üzerine çekti. Çağlar Demirkapı bu akşam MasterChef'e konuk olarak katıldı. Tüm izleyiciler ise Çağlar Demirkapı kimdir, kaç yaşında? Su Savaşları Çağlar Demirkapı aslen nereli, mesleği nedir? gibi soruların yanıtlarını araştırıyorlar. 1968 senesinde İzmir'de dünyaya gelen Çağlar Demirkapı evli ve 2 kız çocuk babasıdır...

Uğur Taşdemir kimdir, kaç yaşındadır? Su Savaşları Uğur Taşdemir aslen nereli, hangi dizilerde oynadı?

ÇAĞLAR DEMİRKAPI KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

1968 senesinde İzmir'de dünyaya gelen Çağlar Demirkapı, İzmir Saint Joseph Fransız Koleji'nde lise eğitimini tamamladıktan sonra üniversiteyi İzmir 9 Eylül Üniversitesi'nde okudu. Yüksek lisans eğitimini için ise Amerika Birleşik Devletleri'ne bağlı Florida eyaletindeki Atlantic Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümünü tercih eden Çağlar Demirkapı, dünyanın farklı ülkelerinde su sıkıntısı yaşayan bölgelerde temiz suya erişim adına birçok projelere imza attı.

Ortaokul eğitimini İzmir'de tamamlayan Çağlar Demirkapı, lisede İzmir Saint Joseph Fransız Koleji'ne gitti. Lisans eğitimini ise İzmir 9 Eylül Üniversitesi'nde tamamladı. Çağlar Demirkapı, dünyanın birçok bölgesinde temiz suya erişimde problem yaşayan ülkelerde çalışmalar yaptı. Çağlar Demirkapı, projeleri sayesinde 'Medya Oscarları Ödülleri'nde 'En İyi Belgesel' ödülünün sahibi oldu.

2019 yılında TRT Belgesel kanalında ekranlara gelen 'Su Savaşları' ismindeki program ile hem dünyada hem de Türkiye'de tanınan Çağlar Demirkapı, TRT ekranlarında Hakan Girginer ile beraber hazırlayıp sundukları televizyon programı vesilesiyle çok kısa bir zaman içinde ciddi bir hedef kitlesi kazandı.

Çağlar Demirkapı, Hakan Girginer ile birlikte TRT ekranlarında izleyicilere sunulan 'Su Savaşları' belgeseli ile dünyanın oldukça farklı kesimlerinde su sıkıntısı çeken kişilerin hayatlarında belki de ilk defa suyla buluşma hikayelerini konu edinen olayları profesyonel bir biçimde izleyicilere aktardı.

Çağlar Demirkapı, yaptığı "Su Savaşları" belgeseli ile Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği'nin (RTGD) Geleneksel 'Medya Oscarları Ödülleri'nde 'En İyi Belgesel' ödülüne layık görülürken, 2019'da Medya Oscarları Ödülleri töreninde Çağlar Demirkapı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden ödülünü aldı.

Çağlar Demirkapı evli ve 2 kız çocuk babasıdır. Çağlar Demirkapı, hem Türkiye'de hem de yurtdışında çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

  • Çağlar Demirkapı kimdir
  • Çağlar Demirkapı kaç yaşında
  • Çağlar Demirkapı aslen nereli
  • Çağlar Demirkapı mesleği ne
  • Su Savaşları Çağlar Demirkapı
Ortak karar çıktı! Türk-İş, DİSK ve Hak-İş'ten asgari ücret açıklaması
Ortak karar çıktı! Türk-İş, DİSK ve Hak-İş'ten asgari ücret açıklaması

Ortak karar çıktı! Türk-İş, DİSK ve Hak-İş'ten asgari ücret açıklaması

Masadaki rakam belli oldu! Asgari ücrette 2022 maaşına yüksek zam formülü!
 Masadaki rakam belli oldu! Asgari ücrette 2022 maaşına yüksek zam formülü!

Masadaki rakam belli oldu! Asgari ücrette 2022 maaşına yüksek zam formülü!

'Türkiye'nin enerji cenneti haline gelecek'... Tarihi proje için geri sayım
'Türkiye'nin enerji cenneti haline gelecek'... Tarihi proje için geri sayım

"Türkiye'nin enerji cenneti haline gelecek"... Tarihi proje için geri sayım

<p> </p>

Sergen Yalçın'ın istifasına ret kararı

2300 yılından geldiğini iddia ediyor! 300 yıl sonra neler olacak

Türkiye'de satılan en ucuz sıfır otomobiller ve fiyatları

Hangi vitamin eksikliği hangi hastalığa yol açar