• $7,7459
  • €9,1929
  • 418.714
  • 1530.27
13 Eylül 2020 Pazar 07:38 | Son Güncelleme:

Volkan Yılmaz kaç yaşında ve aslen nereli? Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz kimdir?

Volkan Yılmaz kaç yaşında ve aslen nereli" Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz kimdir"

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, ilçesinde MasterChef Türkiye'yi ağırladı. Silivri ve Silivri Kale Park hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ile ilgili aramalar yoğunlaştı. Peki, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz kimdir? Volkan Yılmaz kimdir, nereli?

MasterChef Türkiye bu haftaki dış çekimini Silivri'de gerçekleştirdi. Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, yarışmaya konuk olarak takımların yaptığı yemeklere puanladı. Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ile ilgili aramalar hız kazandı. Peki, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz kimdir? Volkan Yılmaz kimdir, nereli?

VOLKAN YILMAZ KİMDİR?

Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sn.Devlet Bahçeli'nin takdirleri ile ‘Cumhur İttifakı’nın Silivri Belediye Başkan Adayı olan Volkan Yılmaz; 17.01.1972 yılında İstanbul Silivri’nin Kâmiloba Mahallesi’nde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Büyükçekmece’de tamamladıktan sonra yüksek öğrenimini de Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü’nde tamamlamıştır.

Büyükçekmece Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin kurucu üyesi olan Volkan Yılmaz, ayrıca Petrol Ürünleri İşverenleri Sendikası’nın (PÜİS) Yüksek İstişare Konseyi Üyesidir. 2008 yılında kurulan Türkata Stratejik Araştırmalar Eğitim ve Kültür Vakfı ile Nişantaşı Üniversitesi’nin mütevelli heyetindedir. Uzun yıllar profesyonel futbol oynayan Yılmaz, bir dönem de Silivrispor forması giymiştir. İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi olan Yılmaz, MHP Silivri İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği, İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeliği ve İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde de bulunmuştur.

25. ve 27.Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde İstanbul 3.Bölge Milletvekili adayı olan Yılmaz, evli ve iki çocuk babasıdır.

Üyesi Olduğu Kuruluşlar

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) - Yönetim Kurulu Üyesi

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) - Encümen Üyesi

Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Ortadoğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) - Denetim Kurulu Üyesi

Silivri Kale Park nerede? 12 Eylül MasterChef nerede çekildi?

<p>Galatasaray Süper Lig'in 29. haftasında  Demir Grup Sivasspor'u sahasında konuk etti. Maç 2-2 ber

Galatasaray 2-2 Sivasspor Maç Yorumu

Şans eseri ölümden dönen insanlar

ABD'nin Yunanistan'a hibe edeceği silahlar! İşte o liste

Adana'da yanan ormanlık alanlar tekrar ağaçlandırılmak üzere hazırlanıyor