• $7,4263
  • €9,0442
  • 442.216
  • 1542.45
28 Kasım 2020 Cumartesi 09:55 | Son Güncelleme:

Arda Ermut hangi görevdeydi? Arda Ermut kimdir, kaç yaşında?

Arda Ermut hangi görevdeydi" Arda Ermut kimdir, kaç yaşında"

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu üyeliklerinde değişikliğe gidildiğini bildirdi. İletişim Başkanlığından yapılan açıklamada, görevlerinden aflarını talep eden sayın Berat Albayrak ve sayın Arda Ermut'un Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu üyelikleri sona erdiği bildirildi. Peki, Arda Ermut kimdir?

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, görevlerinden aflarını talep eden sayın Berat Albayrak ve sayın Arda Ermut'un Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu üyelikleri sona erdiği bildirildi. Arda Ermut ile ilgili aramalar hız kazandı. Peki, Arda Ermut kimdir? Arda Ermut hangi görevdeydi?

ARDA ERMUT KİMDİR?

Arda Ermut, 1980 Karaman doğumludur. Ermut, 2004 yılında Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. Ermut, 2005 – 2006 yılları arasında da Başbakanlık Dolmabahçe Ofisi’nde Basın ve Halka İlişkiler Müşaviri olarak görev aldı.

Selim Arda Ermut, TYDTA’da çalışmalarını sürdürdüğü 8 yılı aşkın süre içerisinde; Körfez ve Orta Doğu ülkelerinden Sorumlu Proje Direktörlüğü, Hindistan’dan Sorumlu Proje Direktörlüğü ve TYDTA Başkanı Başdanışmanlığı görevlerinde bulundu. 2015 yılında Başbakanlık Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı (Başbakanlık Yatırım Ajansı – TYDTA) Başkanlığı görevine getirildi. 

Ahmet Burak Dağlıoğlu kimdir? Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Burak Dağlıoğlu hangi görevdeydi?

<p>Nijerya açıklarında Türk gemisine yönelik bir saldırı gerçekleşti. Saldırıda bir denizci hayatını

Türk gemisine saldırının arkasında Fransa mı var?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kilo vermek için iştah kapatan besinler

Haftanın yalanları