• $7,2971
  • €8,7987
  • 403.885
  • 1527.45
27 Ocak 2021 Çarşamba 10:22 | Son Güncelleme:

MSÜ 2021 başvuru kılavuzu yayınlandı! MSÜ başvuru kılavuzu burada!

MSÜ 2021 başvuru kılavuzu yayınlandı! MSÜ başvuru kılavuzu burada!

Milli Savunma Üniversitesi'nde eğitim almak isteyen adayların başvuru yapacağı MSÜ sınavı için tarihler belli oldu. MSÜ sınavı 4 Nisan tarihinde merkezi olarak uygulanacak. MSÜ sınav başvuruları ise bugün başladı 23 Şubat'ta sona erecek. Peki, MSÜ başvuru kılavuzu yayınlandı mı? MSÜ 2021 başvuru kılavuzu ne zaman yayınlanacak? İşte tüm merak edilenler...

TSK'da personel olma hayali kuran gençler için MSÜ başvuruları bugün başladı. MSÜ başvuruları 27 Ocak tarihinde başlayacak ve 23 Şubat'ta sona erecek. Geç başvuru günü ise 3 Mart olarak açıklandı. Sonuçlar 29 Nisan'da erişime açılacak. Adaylar başvurularını ÖSYM tarafından yayınlanacak olan kılavuza göre yapacaklar. Peki, MSÜ başvuru kılavuzu yayınlandı mı? İşte tüm detaylar...

MSÜ BAŞVURU KILAVUZU YAYINLANDI MI?

MSÜ başvuruları için heyecanla beklenen 2021 kılavuzu yayınlandı. 

MSÜ 2021 BAŞVURU KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ

MSÜ NE ZAMAN YAPILACAK?

MSÜ 2021 yılında 4 Nisan tarihinde merkezi olarak uygulanacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN BAŞLIYOR?

MSÜ başvuruları 27 Ocak tarihinde başlayacak ve 23 Şubat'ta sona erecek. Geç başvuru günü ise 3 Mart olarak açıklandı. Sonuçlar 29 Nisan'da erişime açılacak.

MSÜ NEDİR?

Milli Savunma Üniversitesi, 31 Temmuz 2016 tarihinde Millî Savunma Bakanlığı'na bağlı olarak kurulan askerî yükseköğretim kurumu.12 Şubat 2017 tarihinde Hava Harp Okulunda yapılan törenle üniversitede eğitim ve öğretime başlanmıştır.

Üniversite bünyesinde Ankara'da Kara Harp Okulu, Tuzla'da Deniz Harp Okulu, Yeşilköy'de Hava Harp Okulu, Balıkesir'de Kara Astsubay Meslek Yüksekokulu, Yalova'da Deniz Astsubay Meslek Yüksekokulu, İzmir'de Hava Astsubay Meslek Yüksekokulu, Ankara'da Bando Astsubay Meslek Yüksekokulu, Kara, Hava ve Deniz Harp Enstitüleri, Atatürk Stratejik Araştırmalar Enstitüsü, Müşterek Harp Enstitüsü, Fatih Harp Tarihi Araştırmaları Enstitüsü, Alparslan Savunma Birimleri Enstitüsü, Barbaros Deniz Bilimleri ve Mühendisliği Enstitüsü, Hezarfen Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü ve Milli Savunma ve Güvenlik Enstitüsü yer alıyor.

2021 MSÜ başvurusu nasıl yapılır? MSÜ başvuru için gerekli belgeler neler?

MSÜ başvuru ücreti 2021 ne kadar? MSÜ başvuruları başladı mı, ne zaman yapılacak?

<h3>ÇALIŞANLAR İSTİFA METNİ YAZARKEN DİKKAT!</h3><p>'Kısa Çalışma Ödeneği'nin biteceğinin açıklanmas

Kısa çalışma sonrası çalışanlar nelere dikkat etmeli?

Niğde'de kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı

Akkuyu Santrali'nde ikinci ünitenin konsol kirişinin kurulumu tamamlandı

Adıyaman'da ''Gastropod'' nesline ait hayvan fosili bulundu