• $ 6,8667
  • € 7,7269
  • 392.436
  • 115748
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
04 Haziran 2020 Perşembe 00:07 | Son Güncelleme:

Sevgilisinin evlenmekten vazgeçtiği televizyon sunucusu canlı yayında intihar etti!

Hindistan'da 29 yaşındaki Chandana adındaki televizyon sunucusunun, sevgilisinin evlenmekten vazgeçmesinin ardından intihar ettiği bildirildi. Kendisini zehirlemeden önce çektiği videoyu ailesine, erkek arkadaşı Dinesh'e ve ailesi ile birkaç arkadaşına gönderen sunucu, kendisini intihara iten şeyin arkadaşı ile yaşadığı ilişki olduğunu anlattı.

Deccan Herald gazetesinin aktardığına göre 29 yaşındaki Chandana adındaki televizyon sunucusu, sevgilisinin evlenmekten vazgeçmesinden sonra intihar etti.

Sputniknews.com'un yer verdiği habere göre, Chandana kendisini zehirlemeden önce çektiği videoyu ailesine, erkek arkadaşı Dinesh’e ve ailesi ile birkaç arkadaşına gönderdi ve kendisini intihara iten şeyin arkadaşı ile yaşadığı ilişki olduğunu anlattı.

Dinesh’e hitap eden Chandana, şu ifadeleri kullandı:

"Eğer ölürsem kendini daha iyi hissedeceğini söylemiştin."

Chandana’nın gönderdiği videoyu gören ailesi komşuları ile irtibata geçti ve durumunu kontrol etmelerini istedi. Acilen hastaneye kaldırılan Chandana doktorların çabalarına rağmen kurtarılamadı.

Gazeteye konuşan Chandana’nın babası, gençlerin yaklaşık 5 yıldır birlikte olduklarını, Dinesh’in kızıyla evleneceğine söz verdiğini ve her iki ailenin de ilişkilerini bildiğini anlattı.

Ancak son aylarda Dinesh, Chandana ile görüşmekten kaçınmaya başladı ve kendisi ile evlenmeyeceğini söyledi, ailesi ise genç kıza onu başka biriyle evlendireceklerini belirtti.

Olayın üzerine polis, Dinesh ve ailesi hakkında ‘intihara teşvik’ davası açtı ve yakalanmaları için arama ekibi oluşturdu.

Evi gözetlenip Serenay Sarıkaya ile gizli görüntüleri çekilmişti! Cem Yılmaz daha fazla dayanamadı

Kadından meydan dayağı!

Kadından meydan dayağı!

Yaz döneminde dezenfektan nedeniyle egzamayı önleyen 3 öneri

Yaz döneminde dezenfektan nedeniyle egzamayı önleyen 3 öneri

İstanbul'un bu ilçelerde evi olanların başına talih kuşu k

İstanbul'un bu ilçelerde evi olanların başına talih kuşu kondu

2020 yaz sezonunda baba sandaletleri ön planda

2020 yaz sezonunda baba sandaletleri ön planda