• $7,8202
  • €9,3301
  • 453.819
  • 1345.35
19 Kasım 2020 Perşembe 17:00 | Son Güncelleme:

Putin'den kriz yaratan öksürük! Kremlin açıklama yaptı

Putin'den kriz yaratan öksürük! Kremlin açıklama yaptı
DHA

Koronavirüsten en çok etkilenen ülkelerin başında yer alan Rusya'da dikkat çeken bir olay yaşandı. Rusya Devlet Başkanı Putin telekonferans toplantısı sırasında öksürük krizine girdi. "Putin koronavirüse mi yakalandı?" iddialarının gündeme geldiği olaya ilişkin Kremlin'den jet açıklama yapıldı.

Koronavirüsten en çok etkilenen ülkelerin başında yer alan Rusya'da Devlet Başkanı Putin telekonferans toplantısında öksürük krizine girdi.

DHA'da yer alan habere göre, dünyayı etkisi altına alan koronavirüsten en çok etkilenen ülkelerin başında gelen Rusya'da Devlet Başkanı Vladimir Putin telekonferans toplantısı sırasında öksürük krizine girmesi paniğe neden oldu. Rusya'da alınan tüm önlemlere rağmen salgının tüm hızıyla yayılırken, Devlet Başkanı Putin'in canlı yayınlanan bir telekonferans görüntüsünde yakalandığı öksürük krizi panik yarattı.

CÜMLESİNİ BİTİRMEK ZORUNDA KALDI

68 yaşındaki Putin, salgının neden olduğu 'akut finansal sorunlar' hakkında üst düzey yetkililerle konuşurken öksürük krizine girince cümlesini bitirmekte zorlandı.Putin video görüşmesinde Rusya Maliye Bakanı Anton Siluanov ve diğer devlet yetkilileriyle konuştuğu sırada aniden öksürmeye başladı. 

Kremlin basında çıkan "Putin koronavirüse mi yakalandı?" iddialarına ilişkin açıklamalarda bulunarak," Başkan Putin'in herhangi bir sağlık sorunu bulunmuyor. Koronavirüse yakalanmadı" denildi. 

Putin vakaları değerlendirdi: Bazı bölgelerde durum zor

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin: Türkiye Karabağ'daki rolünü hiç gizlemedi

Putin'den Dağlık Karabağ açıklaması: Ermenistan'ın anlaşmayı reddetmesi ‘intihar' olur

Editör:<a href='#0'> </a><a href='mailto: eda.cabul@turkmedya.com.tr'>eda.cabul@turkmedya.com.tr</a>

Süleymaniye'nin müziği hangisi?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşılarda yan etkiler açıklandı