• $8,2714
  • €9,7408
  • 499.399
  • 1126.99
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
25 Şubat 2020 Salı 16:16 | Son Güncelleme:

Dünyaca ünlü oyuncu Jackie Chan'in koronavirüse yakalandığı iddia edildi

Dünyaca ünlü oyuncu Jackie Chan'in koronavirüse yakalandığı iddia edildi

Hollywood yıldızı Tom Cruise ve ekibinin ardından ünlü oyuncu Jackie Chan hakkındaki iddia da gündeme bomba gibi düştü. ackie Chan'in evine gelen misafirlerde koronavirüsü tespit edildiği iddia edildi

Çin'in Wuhan kentinden başlayan ve adım adım tüm dünyaya yayılan koronavirüsü binlerce kişinin hayatını kaybetmesine neden oldu. Çin başta olmak üzere onlarca ülkede de binlerce kişi şüpheli durumda ve karantinaya alındı. Asya, Ortadoğu ve Avrupa ülkelerinde görülen Koronavirüsün tedavisi için tüm dünya seferberlik ilan etti. Çin'den gelen son dakika haberi ise aksiyon filmlerinin efsane oyuncusu Jackie Chan hakkında idi. Chan'in koronavirüs sebebiyle karantinaya alındığı belirtildi. Efsane oyuncunun hayranlarını üzeri son dakika gelişmesinin detayları ise şu şekilde:

JACKİE CHAN'İN EŞİ VE KAYINVALİDESİ KARANTİNAYA ALINDI

İddialara göre ünlü oyuncu Chan, misafirliğe gelen konuklarında koronavirüsü tespit edilmesinden dolayı, eşi ve kayınvalidesi de karantinada bulunuyor. Ünlü oyuncudan konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmezken hayranlarını ise üzdü.

TEDAVİ İÇİN MADDİ DESTEKTE BULUNACAĞINI AÇIKLAMIŞTI

Jackie Chan, bütün dünyayı etkisi altına alan koronavirüsle ilgili yaptığı açıklamada virüsü salgınına karşı tedavinin bulunması için mümkün olan her şeyi yapmaya hazır olduğunu ifade ederek, tedaviyi bulana 1 milyon Çin Yuanı (860 bin TL) ödül vereceğini duyurmuştu.

İDDİALAR YALANLANDI

Hong Kong’lu yetkililer bu haberler üzerine bir açıklama yaptı. Jackie Chan’in corona virüsü şüphesiyle karantina altına alındığına dair iddiaları reddeden yetkililer, ünlü ismin Hong Kong’un kuzeyinde bulunan Kowloon’da bir akşam yemeğinde olduğunu, corona virüsü taşıyan kişilerle aynı ortamda olmadığını bildirildi.

 

(Sabah)

<p>Azerbaycan Savunma Bakanlığı Sözcüsü Anar Eyvazov, AKŞAM  TV’den Ezgi Aşık’ın gündeme

Azerbaycan Savunma Bakanlığı Sözcüsü Anar Eyvazov AKŞAM TV'ye konuştu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Cumhuriyet'in 97. yılına özel Milli Mücadele Sergisi yarın açılacak

Başkan Erdoğan, AK Parti'nin TBMM Grup Toplantısına katılarak konuşma yaptı