AKŞAM | EKONOMI | 03 MAYIS 2010, PAZARTESİ

Wedding World Kuyumcukent mağazaları kiralıyor

Wedding World Kuyumcukent’te 50’den fazla mağaza kiralandı. Koza Davetiye, Saat&Saat, Nevzat Ayakkabı, Akay Gelinlik gibi markalar şimdiden yerini aldı.

250kiraliyorKuyumcukent’in perakende alanındaki yatırımı olan ve Evlilik AVM’si olarak hizmet veren Wedding World, gelecek ay açılacak nikah salonları ile birlikte Türkiye ve Ortadoğu’nun Evlilik Alışveriş Merkezi olmayı hedefliyor. Kuyumcukent’in yeni yatırımı, yeni logosu ve yeni ismi 8-16 Mayıs’taki Comparsita Evlilik Alışveriş Festivali’nde görücüye çıkacak. Wedding World Kuyumcukent adı ile evlilik alışverişlerinin tek noktası olması planlanan  AVM, gelinlikten, damatlığa, ayakkabıdan tekstile, kuyumculardan çeyize kadar geniş yelpazede alışveriş imkanı tanıyor.  

Yılda 125 bin nikâh

İstanbul Bahçelievler Çobançeşme’deki Wedding World Kuyumcukent, evlilik adaylarının tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında topluyor. Türkiye’de her yıl 650-700 bin nikâh kıyılıyor, bunun 125 bini İstanbul’da. Tüketici tek noktaya gelerek fiyat kıyaslaması yapabiliyor. 

İletişim |  Künye | 
Copyright Türkmedya A.Ş. Akşam Gazetesi Güneş Gazetesi Tercüman Gazetesi Autocar Dergisi Alem Dergisi FourFourTwo Dergisi Eve Dergisi Platin Dergisi Stuff Dergisi Maxim Dergisi Alem FM 89.2 Lig Radyo 92.3