• $15,8421
  • €16,7447
  • 927.493
  • 2394.83
14 Temmuz 2011 Perşembe

Rahatsız oldum!

Uzun zamandır Türk Futbolu'nda eşi emsali görülmemiş bir kaos yaşanıyor. Tabii bu kaostan bir kısım fırsat düşkünleri kendine pay çıkarmaya çalışıyor. Bir kısım da şu anda cezaevinde ve gözaltında bulunan dostlarına, arkadaşlarına destek oluyor. Tabii hukukun vereceği kararı da büyük bir olgunlukla bekleyecekler.
Hal böyleyken bizim başkan Ünal Aysal'dan garip bir açıklama geldi; 'Bu ateş üfleyerek sönmez...' dedi. Sayın başkan bu ateşin sönmesi lazım. Eğer bu ateş sönmezse bir gün gelir sizi de yakar, bizi de yakar.
Ünal Aysal ve G.Saray camiası, TFF başkanı Mehmet Ali Aydınlar'dan mahkeme kararlarının sonucunu beklemeden, lig maçları için bir karar alınmasını istiyor. İyi güzel de ben şimdi Ünal Aysal'a sormak isterim; bugün F.Bahçe ve diğer takımların başına gelenler, Sarı-Kırmızılı takımın başına gelmiş olsaydı bugünkü davranış içerisinde mi olacaktı?
Fırsatçılık bugüne kadar Galatasaraylılarca hiç kullanılmamıştır. Bize de hiç yakışmamıştır. Biz her zaman düşmüşün yanında olup onlara destek vermişizdir. Ve Galatasaray'ın büyüklüğü de işte buradan gelmektedir. Bizler Sarı-Kırmızı formayı giymeye başladığımız zaman rahmetli Gündüz Kılıç bize 'Hiçbir zaman galip gelmek için rakibinize yanlış şeyler yapmayın' derdi.
AKLANIP GELİRLERSE...
Bugün Türk futbolu içine düştüğü bir şike olayıyla çalkalanıyor. Hepimiz bu şikecilerin temizlenmesini ve temiz futbol istiyoruz. Aksini savunanlar yalan söylemiş olurlar.
Diyelim ki; TFF bir karar aldı, ligleri başlattı. Avrupa'ya gideceklerin bir kısmını gönderdi. Diğerlerine ceza verdi. Ya bir süre sonra mahkemece ceza almış kulüpler kendilerini aklamış şekilde TFF'nin karşısına gelip hesap sorarsa o zaman ne olacak? Nasıl dünyayı ters döndürüp eskiyi geriye getirecekler? Yaşanmışları nasıl unutturacaklar?
Olayın özeti şu; Ünal Aysal yanlış bir açıklama yapmıştır. G.Saray Başkanı'na bu yakışmadı. Aklı başında Galatasaraylılar bundan rahatsız olmuştur.
Zira şu anda cezaevinde yatan ve gözaltına bulunanlar da Galatasaraylılar'ın dostlarıdır, arkadaşlarıdır. Zira ben bir Galatasaraylı olarak bu kadar şike olayının olabileceğine ihtimal vermiyorum. Ve F.Bahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a da geçmiş olsun demeyi bir borç biliyorum.

<p> </p>

Türkiye'nin dev eserleri neden karalanıyor?

Perlit'e talep yağıyor! Dünyadaki rezervinin yüzde 75'i Türkiye'de

Çinliler sonunda bunu da yaptı! Kendi kendine giden yemek arabasıyla yemek hizmeti başladı

Bakan Kurum'dan Atatürk Havalimanı ile ilgili açıklama