• $ 7,8187
  • € 9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
Reklamı Kapat

TT Arena'daki sorgular

2-0'dan 5-2'ye çevrilen Bursaspor maçı kadrosunun neden değiştiğini anlamak mümkün değil. O kadrodan Telles yok, solda Sabri var. Yekta yok, Ceyhun var. Mancini neye göre böyle bir karar verdi, merak ediyorum. Her maç böyle oynanır mı takımla? Müthiş bir geri dönüşe imza atmışsın Bursa'da. O maçın hemen ardından Sabri'yi solda oynatıyorsun. Yekta'yı kesiyorsun. Eboue'yi sağ kanada koyuyorsun. Burak cezalı, Umut sağ açıkta. Garip...

Dikkat ederseniz Semih 3. dakikada Babel'i durduramadı, İyi savunma yapamadı ama Babel atamadı golü. Penaltının habercisi oldu bu pozisyon da. 3 dakika sonra yine Babel'e müdahalede geç kaldı Semih. Sonrasında da Hakan Balta'nın kırmızı kartı. Cüneyt Çakır'ın Semih ile Babel arasındaki pozisyonla birlikte verdiği çoğu karar tartışmalıydı. Beğenmedim yönetimini.
Kasımpaşa 10 kişi kalan rakibine karşı oyunu geniş alana yayarak savunulması zor hale getirdi G.Saray için. Özellikle Eboue'nin kanadını Babel ve Scarione yol geçen hanına çevirdi. İlk yarıda Kasımpaşa skoru çok rahat 5-0'a taşıyabilirdi. Melo'nun Hakan Balta'nın kırmızı kartı sonrası stopere geçmesi ile Kasımpaşa hakimiyeti eline aldı. Melo orta sahada kalsa rakibi daha önde karşılayan bir G.Saray olacaktı. Ceyhun Melo'nun görevini yapamaz ve yapamadı da zaten.

Çok kötü bir ilk yarının ardından Mancini'nin 2. yarıya aynı kadroyla başlayıp 4 dakika sonra Berk İsmail'i kenara alıp, Yekta'yı sokmasına da anlam veremedim ben. Mancini'nin saha içi varyasyonları krizi çözmekte başarılı olamadı. 60. dakikadan itibaren oyuncular maç bitse de gitsek havasındaydı çünkü. G.Saray geçen sezonlarda da sahasında 10 kişi kaldı. Ama hiç bu kadar vasat olmamıştı. İstek yoktu kimsede. Karşılaşmayı TT Arena'da izledim. Mancini tek tek oyuncuları azarlıyor devamlı. Kimse ne oynayacağını anlamıyor.

Kasımpaşa'da Babel ve Viudez öne çıkan isimler oldu. G.Saray adına söylenecek çok şey yok ama sorgulanacak bir teknik direktör ve kadro var. Aynı zamanda Dünya Kupası'nda bizi temsil edecek olan Cüneyt Çakır'ın maç içindeki yönetimi ve kararları da kesinlikle sorgulanmalı.

Fransa'da sokaklar savaş yeri

Fransa'da sokaklar savaş yeri

Antalya'da arkeolojik kazıda buz fabrikası kalıntıları ortaya &#x

Antalya'da arkeolojik kazıda buz fabrikası kalıntıları ortaya çıkarıldı

Yerli corona virüs aşısının geliştirildiği laboratu

Yerli corona virüs aşısının geliştirildiği laboratuvar görüntülendi

Düzceli simitçi HES kodu olmayana simit satmıyor

Düzceli simitçi HES kodu olmayana simit satmıyor