• $13,4726
  • €15,2894
  • 793.592
  • 2011.16
22 Eylül 2012 Cumartesi

Magazin kafası

Çıtır kocayla mutluluğu yakalayanlardan biri de Ebru Gündeş. Fakat neler oluyorsa, Reza Zarrab, karısından çok daha yaşlı görünmeye başladı son zamanlarda. Annelik ve mutluluk ve pırlantalar mı(!) Ebru'yu bu kadar iyileştirip güzelleştirdi yoksa Reza Bey'in bir derdi mi var, yoksa sadece genetik miras mı nedirse, dengeler epeyi değişti resimde. Reza olgun adam, Ebru çıtır kız oldu çıktı hızla. Darısı, tüm çıtır koca alanların başına.

'ÇITIR' DEMİŞKEN...

'Kendisinden yaşça küçük sevgilisi' diye başlayan bir mobbing salgını var malum magazin dilinde. Bünyesi cinsiyet eşitliğine müsait olmayan vasat çoğunluk doyamıyor bu tür etiketlemelere. Yaşlı - çirkin ve terkedilmeye mahkum olduğunu ima edip küçük düşürmeye çalışıyorlar, akılları sıra kadınları. Öyle de kompleks bürümüş gözlerini. Kendilerine ne faydası var belli değil tabii. Safi düşmanlık. Ağzıyla kuş tutsalar da ulaşamayacakları kadınlar zaten genellikle onlar. Güçlü, özgür ve sıkı hatunlar. Maalesef her türlü çirkefliği tetikleyen de işte bu fark zaten, yaygın ilkel egolar aleminde.

PURO VE EGO
Ahu Yağtu, twitter'a 'puro eşittir ego' yazınca magazinciler de çakmış başlığı hemen; 'Puro içenleri kızdıracak açıklama!'. İlahi sürahi. Purosu da dahil herşeyinin büyük, daha büyük, en büyük olduğuna inanmaya programlıdır erkek kafası. Doğası nadiren öyle olsa da, topluca öyle sanılmasına çalışır durur erkek milleti. Alınlarına, 'benim purom, benim egom' yazan tabela bile çaksan gıkları çıkmaz bu uğurda. Varsın 'büyük' demiş olsun Ahu Yağtu, puro içenlerin egosuna. Alınıp rahatsız olacak bir kişi bile çıkmaz bu lafa. Aksine tereyağı sürülmüş olur puro marifetiyle şişirmeye çalıştıkları egolarına, hepsi o.

YILLAR ONA DA YARAMADI(!)
Hastayım şu magazin kafasına sahiden. Pamela Anderson, 20 yıl aradan sonra, kendisine dünya çapında şöhret kazandıran 'fetiş' mertebesindeki o kırmızı Sahil Güvenlik mayosunu giymiş. Bizim magazinciler de anında yapıştırmış; 'Geçen yılların Pamela Anderson'a da acımasız davrandığı gözlerden kaçmadı'. Bravo vallahi, ne göz varmış sizde. Kadın hala çıplak vücuda mayo giyip koşacak kadar taş. 20 yıl önceyle o kadarcık farkı olsun izin verirseniz! Yaşıtı erkeklerin çoğu iki katı görünüyor ve caddede karşıdan karşıya geçmek için yardım bekliyor! Farkında mısınız?

Hope Tweet Hope: 'Zeka iç çamaşırına benzer. Sahip olman önemlidir ama göstermeye çalışman gerekmez.' (@saffetemre)

<p class='MsoNormal'>Top ustası bu sevimli köpeği mutlaka 'GÖRMELİSİN'</p>

Top ustası sevimli köpeği GÖRMELİSİN

Piton ve timsahın ölümcül mücadelesi! Görenler dehşete kapıldı

Vücudu koruyup virüsleri öldürüyor! İşte o muhteşem besin ve faydaları

Karın ağrısı ile doktora gitti! Midesinden çıkanlar şoke etti