• $16,8853
  • €17,8334
  • 992.103
  • 2554.08
9 Haziran 2012 Cumartesi

Konserden kalan

Başlamak üzere olduğum yaz programı 'Bazıları Sıcak Sever' şerefine, yarın AKŞAM Pazar'da okuyacağınız şahane bir röportaj yaptı Elif Aktuğ'cuğum benimle. Konserden hemen önce de aynı sebeple, Mustafa Seven'in maharetli objektifinin karşısındaydım (fonda tabii ki Madonna çaldı). Fotoğrafları görmeyi iple çekiyorum, umarım siz de seversiniz sürprizi, sayın takip eden. Ve başlıyoruz konser macerasına. Elif Aktuğ da, ben de davetliyiz konsere, yaşasın! deyip birlikte gitmeye karar verdik böylece. Biletlerin biri hanyayı, biri Konya'yı işaret ediyor ama olsun buluruz bir çaresini...
AYRI KAPILARIN İNSANI
Stadyum otoparkının kuyruğuna girmektense ver elini İspark dedik. Gel gelelim 10 lira yok cebimizde. Bozuklukları denkleştirip zor ödedik otoparkı. İlk güvenlik kapısına gelene kadar Madonna bandı, maskesi satan ne kadar seyyar satıcı varsa fotoğraflarını çektik. Otoparkta rastladığımız Mirgün Cabas ve Tuba Ünsal'ı ise görmezden geldik tabii ki. Özel hayat. İnsan seline kapılıp kaybolmamak için sıkı sıkı tutunduk Elif'le birbirimize ve son güvenlik kapısını da geçince ayrılık vakti geldi çattı. 'Arena'nın önünde, Simit Sarayı'nda!' diye söz verip, ayrıldık biletin gösterdiği kapılara.
CELEBRITY BEREKETİ
Benim kapı maşallah stadyumu yarım turlayınca hemen orada! Smirnoff Loca. Oo pek ferah, pek havalı. Az önce otopark parasını zar zor denkleştirdiğimi unutup Madonna havasına girdim yavaştan. Arkamda Gülse Birsel, Kanat Atkaya. Yanımda Güneri Cıvaoğlu. Komşu locada Haluk Akakçe. Koridorda Atıl Kutoğlu. Bir alt katta Göksel. Çıkışta Rıza Kocaoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Azra Akın. Evet yine çok yakışıklıydı Kıvanç ve evet çok ama çok yakışıyorlar Azra'yla. Nazar değmesin.     
GÜNLERDEN MADONNA
Film gibiydi konser. Konser değil deneyim gerçekten. Zencefilli kokteylden mi hatta bilmiyorum da bir ara gözlerim doldu. Şaka değil. Çaktırmadan ağladım bile (Avatar'da uyuyan Madonna'da ağlayan cins bir duygusal iklimim var kabul). Fakat o kadar gerçek, o kadar yaşayan bir performanstı ki, Madonna hayranlığım aşka dönüştü. Ustalık, disiplin, inanç, güç ve efsane! Canlı canlı cereyan eden tüm o şeyler insan yapısı değil sanki. İstanbul İstanbul olalı böyle de bir şey gördü.
SARIŞIN ŞAKASI GİBİ FİNAL!
Söylemezsem çatlarım. En komiği de konser bitince Gülse Birsel'in bir türlü inanmayıp 'bu daha ara, ne bitmesi?' diye ısrar etmesi ve benim kapıya seğirtmemle dalga geçmesi... Öyle mi ki, yok değil mi ki derken bir anda koca Arena boşaldı! En son biz çıkmak zorunda kaldık tabii böylece. Stadı kapatıp çıktık desem yeri. Muazzam bir Madonna günüydü sonuç itibarıyla. Müzikli hafta sonları hepimize.

Hope Tweet Hope:
'Madonna Boğaz'ı yapay göl sanacak kadar salak olsaydı Madonna olamazdı, öyle değil mi gençler :)' (@neslihanacu) 

<p>Akşam TV'den Ezgi Aşık Bakü'ye gitti ve 'Gaminetler Müzesi'ni gezdi. </p>

Azerbaycan ordusunun ele geçirdiği silah ve zırhlı araçlar bu müzede sergileniyor

Bakan Karaismailoğlu, kazı çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı! Yüzde 95'i tamamlandı

Gösteri sırasında piton adamı boğdu! Dehşet anları

Yeni keşifler için çalışmalar başladı! ''Tarihin sıfır noktası''