• $13,4726
  • €15,2894
  • 793.592
  • 2011.16
22 Mayıs 2012 Salı

Biliyoruz evlisin...

Sosyal paylaşım sitesi Facebook'un 104 milyar dolarlık kıvırcık mucidi 84'lü Mark Zuckerberg aniden evlendiğini duyurdu, dear friends! Bir küçük altın da ben send edeyim diye sayfasına tıkladım baktım statü güncellemesi yok henüz, duyuru yapmış sadece. Bir milyondan fazla kişi like'lamış, 750 küsur sayfa dolusu da yorum almış haber. Çinli gelin kızımızın sayfasına da şöyle bir baktım da kafa kıza benziyor... Zuckerberg'le sadece ayaklarının göründüğü bir resim koymuş kapak foto'su diye. Ortalarında da tüy yumağı bir köpiş. Layk layk! 

ZAMANE İNCİR AĞACI
Facebook yüzünden ocağına incir ağacı dikilen ilişkileri ve evlilikleri düşününce Çinli gelin için endişelenmemek elde değil öte yandan. Boyu devrilesi sevgilisini bloklayan soluğu yeni gelin Priscilla Chan'in sayfasında alır bundan sonra. Married ha! Al sana married! Biten aşkının izini facebook üzerinden süren ve intikam yemini eden bunca kadının şerrinden sağ çıkmak kolay iş değil. Bakalım Priscilla'nın facebook rüyası nasıl devam edecek...

Chill-Out kedisi Amber Topaz!
Bİr Chill-Out Festival İstanbul daha layıkıyla gerçekleşti. Yağmur ihtimaline rağmen full doluydu festival alanı, üstelik hava da yüzümüze gülüp açtı. Ben olay yerine vardığımda sahnede 3 hippi kız vardı ve gerçekten şahane müzik yapıyorlardı. Avrupa festivallerinin gözdesi, İngiliz Stealing Sheep'ti kendileri. Festivalin ennn sıcak anları ise sahneye bir 'kedi'nin çıkmasıyla başladı... İtalya'da lounge müziğin en sevilen markası Montefiori Cocktail ve o kokteyli burlesque şovuyla miyav miyav bir lezzete dönüştüren Amber Topaz! Kostümler, dans ve performans 10 numaraydı sahiden. 'Amber Topaz burlesque' yazın hele youtube'a bir...    

EŞİNDEN AYRI ÇORAPLAR KULÜBÜ     
Festival ortamının en civcivli yanı ahaliye göz atma fırsatıydı elbet. Herkes canla başla bir şekil yapmış haliyle kendine. Yumurtadan yeni çıkmış Lady Gaga'lar geçit törenindeyim sandığım oldu zaman zaman kendimi. Yağmur ihtimali sayesinde ezici çoğunluktaki hunter çizmeler... Çamur olacağını bile bile gıcır potinlerini giyip gelenler... Nitekim 'kirlenmek güzeldir'e gönül verenler... Ve durmadan ama durmadan özel dizayn fotoğraf çekip oraya buraya yükleyenler. Erkekler arası çorap müsabakaları epeyi çekişmeliydi bu arada. Görünen o ki, iki çorabı eş olan 'bizimle deyıldır' bundan kelli. Tutucu görünmek istemiyorsanız, çorapların biri başka öteki başka olacak. TV programlarına davet edilen çiçeği burnunda ünlülere ve fark yaratmak isteyen damat adaylarına duyurmayı özellikle borç bilirim. Çorap davasına kariyeriniz başlamadan biter veya da gelinin ailesiyle papaz olursanız filan karışmam! Elçiyim sadece şu fani trend aeminde.

Artist'ik notlar
Cahit Berkay uzun aradan sonra 'Arda Kalan' albümüyle ses veriyor, sayın özlemle bekleyen... İlk konser bu akşam Ghetto Beyoğlu'nda. Biz de Artİst olarak, konserden hemen önce Cahit Berkay ile Ghetto'dan canlı yayında olacağız. 18.10'da Artİst'inizi açmayı unutmayınız. Hürmetler.

Home Tweet Home:
'13 yıllık berberime ihanet ettim. 'manyak Ahmet'e tıraş oldum.'
(@TaskinSu)  

<p class='MsoNormal'>Top ustası bu sevimli köpeği mutlaka 'GÖRMELİSİN'</p>

Top ustası sevimli köpeği GÖRMELİSİN

Karın ağrısı ile doktora gitti! Midesinden çıkanlar şoke etti

İşte kilo verdiren besinler! İşte listede yer alan yiyecekler...

Simpsonlar'ın kehanetleri şok etkisi yarattı! Koronanın bitiş tarihini verdi