• $32,5038
  • €34,7826
  • 2499.53
  • 9693.46
1 Mart 2024 Cuma

Ünlülerden görsel şölen

Bu hafta Ayaklı Gazete Ödül Töreni ünlüler ve güzeller geçidine eşlik etti. Uzun zaman sonra bu kadar ünlüyü bir araya getirmeyi başarmaları bize de görsel şölen yarattı. Hep beraber ünlü güzellerin görünümlerine birlikte göz atalım.

TAM BİR PRENSES

Afra Saraçoğlu, gecede 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü aldı. Afra, gecede Celine imzalı elbisesiyle o kadar sade, şık ve zarif görünüyordu ki gecenin prensesi diyebiliriz. Elbisesi, saçı ve makyajı ile tam bir uyum içinde.

İDDİALI DİLAN

Dilan Çiçek Deniz gecenin en iddialı kadını diyebiliriz. Uzun lateks elbiseyi çok düzgün bir fiziğin yoksa giymen imkansız. O da elbisenin hakkını vermiş. Açıkçası çok hoş görünüyor.

SIRADAN AMA GÜZEL

Birce Akalay'ı özellikle 'Kuş Uçuşu' dizisinde o kadar iyi görünümlerle görmeye alıştık ki, açıkçası bu hali sıradan geldi. Birce, çok güzel ve doğal olmasa kıyafetin hiç bir özelliği yok diyebiliriz.

ETEK CEKET BÖYLE GİYİLİR

Esra Bilgiç; Raşit Bağzıbağlı imzalı etek ceket takımıyla harika görünüyor. Bir davete illa bir takımla katılacaksanız işte tam da böyle olmalı. Son zamanda gördüğüm en şık takım...

MISS MODEL

2017 Miss Model of The World birincisi Aslıhan Karalar, Ayaklı Gazete ödül gecesinin en güzeliydi. Aslıhan, Cihan Nacar imzalı gri tonlarındaki derin yırtmaçlı straplez elbisesiyle göz kamaştırdı.

<p>Dünya Doğa Koruma Birliği tarafından nesli tükenme tehlikesi altında olan türlerin kırmızı listes

Dağ keçileri Palu Kalesi'nde görüldü

İstanbul Gaziosmanpaşa'da toprak kayması! 30 ev tahliye edildi

Antalya'da otel çalışanlarını taşıyan servis devrildi! 19 kişi yaralı

Kontrolden çıkan araç, park halindeki 14 araca çarptı