• $13,4002
  • €15,1927
  • 791.18
  • 2014.21
20 Şubat 2012 Pazartesi

Suud Türk İmparatorluğu-2

Cumartesi günü Nihat Genç'le başlamıştık, onunla bitirelim...
Bugün itibarıyla güçlü Batılı istihbarat servisleri, bir yabancı ülkeye kimler silah taşıyor kimler gönüllü katılıyor, kimler hevesli kimler kışkırtıyor bir bir notlarını kayıtlar altına almış durumdalar. Mesela Türkiye'de İslamcı grupların internet sitelerine girip bir bir tespit etmek mümkün, yarın bir gün, olur ya, bir iktidar kaosu ve değişikliğinde bu zavallı farelerin hepsini isim isim, grup grup yabancı bir ülkede silahlı isyandan casusluktan vs. enselemek mümkün.
Bam teli de işte burası, neden bu kadar korkusuz bu kadar aleni bu kadar rahatlar, bu ülkede 'yasa' yok mu 'hukuk' yok mu?
Yok, olsaydı Libya'dan silah ve savaşçıları İstanbul otellerine kadar getirip örgütleyen sahiplenen insanlardan ve Kızılay çadırlarından ordu kuranlardan hesap sorulurdu?
Yok, çünkü Türkiye coğrafyası gün itibariyle 'Afganistan'a' çoktan dönmüş, siyasetimiz kontrolümüz yasalarımız kim kime kim duma, kim kimin yanında, silah nerden geliyor kime geliyor nasıl gidiyor, cep telefonlarını uydu telefonlarını kim temin ediyor kimler geçiriyor, milyar dolarların Türkiye'ye ve isyancı orduya seferber edenler kimler, her yönüyle çoktan AFGANİSTANLAŞTIK bile.
Demek ki bu İslamcı kardeşler Türkiye Cumhuriyeti'nin yasalarına hukukuna değil, dünya konjonktürünün şemsiyesine çok güveniyorlar, deyimin tam anlamıyla: Dingo'nun ahırında at oynatıyorlar.
Amerika ve İsrail tarafından kullanılmadıklarından eminler. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nden yasadışı eylemlerine göz yumacaklarından yüzde yüz eminler.
Bir kanun, bir yargıcın, bir savcının, hakimlerin hukukun meclisin siyasi hükümetin KENDİLERİNDEN HESAP SORMAYACAĞINI Allah'a iman gibi biliyorlar.
İşte bugün itibarıyla Türkiye'nin hali, onlarca ayrı silahlı grup, örgüt, servis, ajan, güya direniş orduları İstanbul'un göbeğinde cirit atıyor, savcılar seyrediyor, polis seyrediyor, gazeteler tek satır yazmıyor...
Tekrar edelim, bunun adı AFGANİSTANLAŞMAK.
Ve Libya'dan Afganistan'dan Irak'tan hiç ders çıkartılmamış gibi, mesela İsrail, Esad yıkıldıktan sonra duruma hakim olacağından emin.
Esad yıkıldıktan sonra Suudlar duruma hakim olacağından emin.
Esad yıkıldıktan sonra Müslüman kardeşler duruma hakim olacaklarından emin.
Esad yıkıldıktan sonra Davutoğlu duruma hakim olacağından emin.
Esad yıkıldıktan sonra Avrupalı devletler duruma hakim olacaklarından emin.
Esad yıkıldıktan sonra Amerika duruma hakim olacağından emin.
Tıpkı Ergenekon davalarıyla tasfiye edip iktidarına oturup kardeş kardeş ganimetlerini bölüşüp yiyecekleri kadar, duruma hakim olacaklarından eminler.
Buradan bütün bu hevesli, mücahit, İslamcı, hayalci, manyak, Amerikan köpeği aslancıklara sesleniyorum, bu işin tek karlısı olacak, o da Suudlar.

<p> </p>

Meteoroloji'den İstanbul'a yoğun kar yağışı uyarısı

67 yıldır banyo yapmayan dünyanın en pis insanı! Doktorları hayrete düşürdü!

Boğa'nın gazabı! Herkes kaçarken o kamerasını açtı ve...

Dev timsahı kepçeyle durdurabildi! Yaklaşık bir ton ağırlığında