• $13,2114
  • €14,98
  • 757.776
  • 1809.65
7 Kasım 2021 Pazar

Terörün “batı”şı ve annelerin ahı!

Evlatlarını terörün kanlı ellerinden kurtarmak için feryatları gökleri inleten Diyarbakır annelerinin yakarışları hala içimizde ve yanmaya da yakmaya da devam ediyor. Çocuklarını dağlara çiçek toplamaya göndermek isteyen anneler ölüm koklasınlar, ihanet içinde yaşasınlar istemezlerdi elbette. Ama zalimler sadece zulmü ve ihaneti yakıştırdı o annelerin çocuklarına.

Yıllar önce yazdığım bir köşe yazımda "Terör örgütlerinin hepsinin belli bir KURULUŞ amacı vardır" denilse de ben bu sözün "Terör örgütlerinin hepsinin bir KURDURULUŞ amacı vardır" diye düzeltilmesinden yanayım" ifadelerini kullanmıştım.

Evet sevgili okurlarım, geçtiğimiz günlerde malum terör örgütünün sözde üst düzey yöneticilerinden birinin yıllar önce ifade ettiğim gerçekleri doğrulayan itiraf niteliğinde bir röportajı yayımlandı. Bu haftaki yazımı da bu minvalde kaleme almak istedim.

Defalarca silah bırakmayı düşündüklerini söyleyen ilgili kişi, Avrupa'dan baskı gördüklerini ve devam etmeleri gerektiği yönünde talimat aldıklarını itiraf etti. Türkiye'nin 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşmasını engellemek için propagandalara başlamalarının istendiği bilgisi de konunun dikkat çeken bir başka öğesi oldu.

Hem sınırlarımız içinde hem de sınır dışında inlerine kadar girilen terör yapılanmalarının geldiği noktayı herkesin görmesi açısından önemli bir itiraftır bu sevgili okurlarım. Terörün ve Türkiye düşmanlığının kimler tarafından desteklendiğinin anlaşılması yönüyle de büyük bir kırılma noktasıdır diyebiliriz. Biz, zaten dostu da düşmanı da bilen bir milletiz. Avrupa'nın kendilerine 'çatışmayı kesmemeleri' yönünde talimat verdiğini söyleyen terörist "Ateşkes ilan etmeyecek, savaşı sürdüreceksiniz diye bize defalarca dayatmalarda bulunuldu." diyerek de Avrupa'nın maksadını ve Türkiye karşısındaki tavır ve niyetini gözler önüne serdi.

Bu itirafla güya Kürt meselesi safsatasıyla annelerin, bebeklerin ve mazlumların kanlarını akıtan zalim ve aciz "pekaka"nın aslında Büyük Türkiye yürüyüşüne engel olmaktan başka bir misyonu bulunmadığını anlıyoruz. Küresel aktörlerin kuklası olduğunu itiraf eden pekaka ve tüm terör yapılanmaları için 2023 ve 2071 hedeflerinin hazmedilemez ve katlanılamaz olduğu muhakkaktır. Avrupa için de büyüyen bir Türkiye profilinin sindirilemediğin böylelikle bir kez daha anlamış bulunmaktayız.

Malumun ilamı olarak nitelendirebileceğimiz bu tabloyu değişik varyantları ile gördük, görüyoruz ve göreceğiz de zaten. Ama, bir fark var artık bu tablo karşısında: Türkiye gerçeği!

Türkiye ki, artık kendi makus talihine mahkûm edilmeye razı değil. O Türkiye ki, sınırlarına hapsolmuş bir küresel edilgen değil. O Türkiye ki, dışa bağımlı bir yoğun bakım hastası değil. Kendi sınırlarını sınırlarının dışında bile koruyabilen bir Türkiye elbette ki rahatsız edecekti küresel vampirleri. Sömürerek ve huzur bozarak varlıklarını idame ettirmeye alışmışların oyunlarını bozan bir Türkiye pek tabii sindirilebilir olmayacaktır dişine kan bulaşmış emperyalist vakumlar için!

Bugün bize bu cesur ve emin cümleleri kurduran devletimize, hükümetimize, Sn. Cumhurbaşkanımıza ve Türkiye'nin geleceği için taş üstüne taş koyanlara sonsuz şükran ve minnetlerimi bir kez daha iletmek isterim.

Terör örgütleri için artık yolun sonu görünmüştür sevgili okurlarım.

Yolun sonunda büyük bir mücadele yürüten anneler kazanacak, iyiler kazanacak ve zulüm imparatorlukları yıkılacak evelallah.

Bu terör vakumuna kapılan evlatlarımızı annelerin göz yaşları, bitmek tükenmeyen mücadele arzuları kurtaracak; yiten ve yok olan gençlerimiz değil, terör olacaktır inşallah.

Sağlıkla kalınız...

<p>Bu hafta GTA 5'in çevrim içi modundaki özel sunuculara yerleştirilen aşı merkezleri ve oyun içeri

GTA 5'te aşı kuyrukları oluştu | TeknoZone #11

Yunus polislerinin zorlu eğitiminden kareler

Misafirlerini kendi tasarladığı 'dönen ev'de ağırlıyor

Çöpe gidecek malzemeleri dönüştürüp dünyaya pazarlıyor