• $17,9512
  • €18,3945
  • 1036.77
  • 2777.51
3 Mayıs 2020 Pazar

'Eşzihinsel' sapma!

Yüce Yaratıcı bizi birer erkek ve kadın olarak yarattı... Bu bir fıtri meselenin ve aidiyetin doğuştan verildiğinin ifadesidir. Fıtrata uygunluk, insanın ödevi ve dünya hayatındaki görevinin ifa zeminidir. Seçim hakları ile donatılmış insan kötüye karşı iyiyi, zillete karşı izzeti seçmek ile sorumlu tutulmuştur. Sosyo-demografik kimliklerimiz de vardır: yaşımız, uyruğumuz, cinsiyetimiz bunların birer örneğidir. İnsan değişen ve gelişen bir varlıktır aynı zamanda. Ama, “değişen” bir varlık olmak, konuyu zemininden kaydırmak anlamına gelmemelidir. Bugün doktor olmak isteyen bir çocuk, yarın polis olmak isteyebilir ve yetişkin bir birey olduğunda da mimar olabilir pek alâ... Bu bir değişim ve akıl-ruh zemininde bir yörüngeye oturmanın neticesidir. Ya da şartların bir getirisi olarak değerlendirilebilir. Lâkin; doğuştan bir aidiyetle erkek ya da kadın olan bir bireyin; bugün kadın, yarın erkek, bir başka gün bir başka cinsi kimliğe geçiş yapma isteği, olsa olsa patolojikbir ruh halinin neticesidir.

Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Ali Erbaş, geçtiğimiz günlerde Ankara Hacı Bayram Camii’nde, kıldırdığı temsili Cuma namazında okuduğu hutbede tüm insanlığa hitaben “Ey insanlar! İslam zinayı en büyük haramlardan kabul ediyor. Lûtîliği, Eşcinselliği lanetliyor. Nedir bunun hikmeti. Hastalıkları beraberinde getirmesi ve nesli çürütmesidir, bunun hikmeti. Yılda yüzbinlerce insan gayri meşru ve nikahsız hayatın İslami literatürdeki ismi zina olan bu büyük haramın sebep olduğu HİV virüsüne maruz kalıyor. Geliniz bu tür kötülüklerden insanları korumak için birlikte mücadele edelim” ifadelerini kullanarak tıbbi fizyolojide yeri olmayan eşcinselliğe karşı insanları ve nesli koruma çağrısı yaptı.

Üstelik Sayın Başkanın bu çağrısı yalnızca Kur’an ve İslam’ın emir ve yasaklarından olmayıp Hristiyanlık ve Yahudilikte de yer almıştır. Bu konuda İncil’de “gerçeğine göre erkeklerin ve kadınların doğal ilişkilerini bırakıp aykırı cinsel ilişkilere girmesi insan bedenine ve ruhuna aykırıdır; kötülüğün insan karakterinde üremesine izin verir (Rom. 1:27)”. İfadeleri yer almaktadır. Yahudilerin yaygın görüşüne göre de eşcinsel ilişki günahtır ve Tevrat’ta kesin olarak yasaklanmıştır. Tevrat’ın bazı bölümlerinde (24/7, 20/13) bu eylemi yasaklayan ve ağır cezalandıran maddeler vardır.

Tüm inanç değerleri açısından gerçek ortada iken Sayın Başkanın çağrısı sonrası milletimizin değerleri yönünde hiçbir açıklaması, duruşu olmayan Ankara Barosu ve İzmir Barosu yazılı açıklama yaparak, Prof. Dr. Erbaş üzerinden dini mukaddeslere hakaret etmiştir.Benzer olumsuz tavrıyla İnsan Hakları Derneği (!) de Başkan Erbaş hakkında suç duyurusunda bulunmuştur.

Sn. Ali Erbaş Hocamız, sapkınlığı yönelim ve realite olarak dayatmaya çalışan gruplara liyakat perdesinden en güzel şekilde cevap vermiştir. Bir ilim insanı olarak, konuyu Kur’an merkezli ortaya koyuş şekli ehli iman olan herkes için elzem bir tablonun zuhurudur. Bu tablonun dışında olduklarını her fırsatta ifade etme gereği duyan ve niyetleri üzüm yemek de olmayan gruplar, habis ve saldırgan tavırlarını bu yüzden esirgememişlerdir. Adına baro,oda,dernek denilen ve devletçe desteklenen kaynaklarla varlıklarını idame ettiren bazı kurumlar -ki kimleri kastettiğim bellidir- mesleki aidiyetlerinden çok zihni aidiyetlerini ifa etmek için sahnede boy göstermeyi marifet bilmektedirler. Buldukları her fırsatı, milletin değerlerine ve devlet kurumlarına ayar çekmek için fırsat bilen bu oportünistler artık milletimizin milli ve manevi kodlarını yok saymaktan vazgeçmeli; vazgeçmeye niyetleri yoksa, vazgeçirilmelidirler diye düşünüyorum. Siyasi olmaktan, içtimai olmaya zaman bulamayanlar, kuruluş amaçlarını, taşıdıkları isimlerin gerekliliklerine evirmeyi öğrenmelidirler.

LGBT hareketlerinin asıl hedefinin, büyüyen Türkiye olduğu da bu tartışmalarla bir kez daha ayan olmuştur. Cinsiyetine ait olamayanın, milliyetine ve inancına ait olamayacağı pek açıktır. Deformasyon planlarına her geçen gün bir yenisini ekleyen karanlık imparatorluklar her türlü sapkınlığı meşrulaştırma gayretleri ile milli ve manevi direnci kırılmış bir dünya ve Türkiye tasavvur etmektedirler.

Bu coğrafyanın erkeği de kadını da bellidir. Sizler bir belirsizlik hayaline kapıldıysanız, kendi hakkettiğiniz cinsel ve tinsel kimlikleri giyinip işinize bakabilirsiniz. Milletimizin değiştirecek ve razı olmadığı bir kimliği yok hamdolsun.

Özetleyecek olursak, eşcinsellik bütün kutsal değerler açısından gayrimeşru olmasının yanında tıbben ruhsal bir patolojidir.

Malum baroların ve onların baronlarının tarzlarına ve tavırlarına bakılırsa eşzihinsel sapma içinde oldukları net olarak anlaşılır.

Sağlık ve afiyet içinde EVDE KALINIZ.

<p>Mükemmel  Eşleşme dizisinde Necati rolü ile yer alan usta oyuncu Volkan Severcan,  Dizikotek prog

Mükemmel Eşleşme'nin Necati'si Volkan Severcan: 'Oynarsa Volkan oynar denmesi çok mutlu ediyor'

Kim der iki çocuk annesi diye... Meryem Uzerli mayolu pozuyla sosyal medyayı salladı

Hollywood yıldızlarının Türkiye'deki sesiydi... Sungun Babacan hayatını kaybetti

Uzayda yıllardır var olan 21 Türk ismi! çok az kişi tarafından biliniyor