• $17,988
  • €18,3001
  • 1023.22
  • 2750.49
1 Temmuz 2012 Pazar

Kadınların sıkı dostu

Şimdi size öyle birinden bahsedeceğim ki; o kişi sanırım bugüne kadar yüzlerce binlerce kadınla, onların en özelini paylaşan sayılı kişilerden biri bu hayatta. Bu kişinin bir özelliği de erkek olması... Onlarca, yüzlerce kadını her manada en çıplak halleriyle görmüş, dinlemiş, anlamış, ameliyat etmiş, güzelleştirmiş, sağlığını kontrol etmiş, ilgilenmiş, endişelerini gidermiş olması onu farklı kılan yanı. Bahsettiğim kişi Doktor Osman Oymak. Kendisi bir estetik doktoru.  Dr. Osman Oymak, şimdi bize 'Doktorcuuum' diye kapısından girdiğimiz estetik cerrahların iç dünyasını, onların bakış açısını, onlarla iyi iletişim kurmanın yollarını, her geçen gün sayısı artan şovmen doktorlarla iyi doktorları nasıl ayırt edeceğimizi anlatan bir kitap yazmış.
Kitabın adı çok şeker geldi bana.'Kontesi Kim Gerdi'
Kontesi Kim Gerdi'de Osman Oymak, estetik ameliyatların detaylarını, sağlıklı bir doktor hasta ilişkisinin olmazsa olmazlarını, kendi doktorluk macerasını anlatıyor.
Bence okuyum derim.

Murat Boz'un başarısı Eliz'de saklı
Murat Boz'un Kuruçeşme Arena konserine gittim. Murat Boz'u ilk albümü çıktığı günden bugüne tanıyorum ve inanılmaz seviyorum. Hiç değişmedi. Yüreğinin güzelliği ona hak ettiği yolu açıyor diye düşünüyorum. Konser çok kalabalıktı. Günler önceden nasıl hazırlandıklarını biliyorum. İnanılmaz bir ekibi var. Enerjileri çok güzel. Murat Boz bize şahane bir şov sergiledi. Tüm konser boyunca şarkılara eşlik ettik ve dans ettik.
Ekibin başı Eliz'i unutmamak lazım. Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır.
Ben onları çok yakıştırıyorum... Allah nazardan korusun onları.

Aynur sağlam geliyor
Bu kışın başında öyle bir isme kulağım takıldı ki. Sonrasında etrafımda kim varsa aynı isimden bahseder oldu.  eelence'de sürekli bir şarkı çalıyor bizim Dj. Ve herkes coşuyor. Şarkıyı dinleye dinleye ezberlemişim ama kimin söylediğini bilmiyorum. En sonunda sordum. Aldığım cevap Aynur Aydın oldu...  Aa dedim ben bayılıyorum bu kıza. Sonra  'Yenildim Daima' isimli şarkısı ile çıkış yapan Aynur Aydın 'Yanı Başıma' ile müzik kanallarında yer almaya başladı.
Ben çok geç tanıştım kendisi ile çok da sevdim.  Aynur Aydın, ilk solo albümünü İsveç Stockholm'de hazırlamış, kayıtlar ise Cosmos stüdyolarında gerçekleşmişti. Albümün kayıtları albümde yer alan isimleri kartonete bakınca anlıyorsunuz. Aynur Aydın, Erdem Kınay 'Proje' albümünde 'İşporta' isimli şarkıyı seslendirdi. 'İşporta'ya geçtiğimiz günlerde klip çekildi ve bu hafta yayınlanmaya başladı. Belçika'da Reinhardstein Şatosu'nda Şenol Korkmaz yönetmenliğinde çekildi klip.  Bu şarkı ona uğurlu gelecek ve bakın görün Aynur Aydın adını çok sık duyacaksınız.

Kerim Tekin'e...
27 Haziran... Bundan 14 yıl önce 27 Haziran günü Kerim Tekin'i kaybetmiştik. Yıllar çok çabuk geçiyor. Bir baktım 14 yıl olmuş. Ben daha o günü dün gibi hatırlıyorum. Unutamadığım sohbetlerimiz, kahkahalarımız çınlıyor kulaklarımda.
Bugün dualarınıza Kerim'i de koyarsanız çok sevinirim.
Her zaman kalbimdesin Kerim Tekin...

twitter.com/ozguraras
ozgurlebasbasa@gmail.com

<p>TRT1'in 3 bölümü geride bırakan dizisi Mükemmel Eşleşme'nin Darıca'daki setinde, dizinin başrolle

Mükemmel Eşleşme'nin Meral'i Goncagül Sunar: “Komedi oyuncusu benim için iyi oyuncudur”

Hollywood yıldızlarının Türkiye'deki sesiydi... Sungun Babacan hayatını kaybetti

Uzayda yıllardır var olan 21 Türk ismi! çok az kişi tarafından biliniyor

Toplu balık ölümlerinin nedeni belli oldu! Kızılırmak'ta endişelendiren görüntü