• $13,4765
  • €15,4043
  • 788.925
  • 2095.14
28 Ağustos 2011 Pazar

Herkes 'eelence'ye

İstanbul'da bir mekan olsun ve bu mekanda çok eğlenilsin istiyordum. Geçen yıl tam bu zamanlar bana bu isteğim doğrultusunda bir teklif geldi, konsepti ile her şeyini benim oluşturacağım bir mekan için. Gözü karayımdır hemen tamam dedim.
20 yıldır hem yurtiçinde hem de yurtdışında o kadar çok yerde eğlendim ki. Bir de içki kullanmadığım için çok iyi gözlemledim eğlenen tüm insanları. Kısa bir düşünme payından sonra kendimin de eğlenebileceği bir konsept düşündüm. Sadece Türkçe müziğin çalacağı, insanların benim evime gelmiş gibi rahat edebilecekleri, beni yansıtabilecek bir mekan...
İşte 'eelence' böyle oluştu. Geçen kış çok keyifli zaman geçirdim ben. Gelen konuklardan aldığım tepkiler de öyle oldu. Şimdi yeni sezon için yenilendik. Ufak değişikliklerle kapılarımızı konuklarımıza tekrar açtık tüm ekip arkadaşlarımla. Dünden bugüne Türkçe Pop şarkılarıyla biz her gece eelence'de keyifli saatler geçiriyoruz. Yolu düşen herkesi bekleriz.
eelence'yi merak ediyor, kimler gelmiş, bugüne kadar neler yapılmış merak ediyorsanız her şeyin cevabını www.eelence.com adresinden görebilirsiniz. İstanbul gece hayatının kalp atışından da bilgi sahibi olmak isterseniz twitter.com/eelence'den takip edebilirsiniz.
Mucize'ye inanmak...
13 yıldır her sabah mail kutuma Ajans Press'ten çalıştığım ünlüler ve hakkımda çıkan haberler düşer en geç saat 08.00'de. Kendimi bu saate göre kurdum. Son 4-5 senedir de BlackBerry kullanıcısı olduğumdan yataktan kalkmadan gelen haberleri kontrol ediyorum.
Geçen sabah Deniz Akkaya haberlerine bakarken şöyle bir başlık gördüm: 'Ayşe de büyüdü'... Haberin üzerine tıkladım ve gerçekten büyümüş bir Ayşe fotoğrafıyla karşılaştım. Annesi ile gezmeye gitmiş Ayşe ve gazeteci arkadaşlar onu görüntülemiş.
Mucizevi bir şey yaşadığım şey. Deniz'in hamilelik sürecinden Ayşe'nin doğumuna kadar geçen süreyi birebir yaşadım. İlk kucağıma aldığımda Ayşe'yi minicik ama çok sevimli uslu bir kız çocuğuydu. Her geçen gün onun gelişimini görmek ilk defa bu kadar yakından şahit olduğum bir şeydi.
Emeklemeye başlasın diye gözüne bakarken emeklemeye başladı, yürümeye başlasın derken
yürümeye başladı. Beraber sokaklarda el ele gezelim derken el ele gezmeye başladık. Hatta
geçenlerde havuza bile girdik beraber. Zamanın o kadar çabuk geçtiğini o haberi görünce anladım.
Bir çocuk ile vakit geçirmek çok keyifli hele Ayşe ile daha da keyifli...
İyi ki doğurmuş Deniz, Ayşe'yi. Yaşam sevincimiz arttı onunla...
Neler yapıyorum...
Bu aralar neler yapıyorum, nelerden keyif alıyorum diye bir kritik yaptım ve belki size de tavsiyede bulunabilirim diye düşündüm. İşte bu aralar yaptıklarım ve bana keyif veren şeyler:
- Usta Gazeteci Seda Kaya Güler'in sahibi olduğu Kırmızı dergisini okuyorum. Ayşegül Aldinç ara verdiği köşe yazarlığına Kırmızı'da devam etmeye başladı. Kendine özgü mizahi yazılarını okumak hoşuma gidiyor.
- Arabaya biner binmez radyoyu açıyorum ve açmadan içimden bir dilek tutuyorum. Eğer şöyle şöyle olacaksa erkek bir şarkıcı çıksın ya da kadın bir şarkıcı çıksın diyorum. Hayat bana oradan sinyal veriyor. Deneyin derim.
- Arabada en çok Berksan'ın 'Su' adını verdiği albümünden 'Sorma' şarkısı ve Gökhan Özen'in 'Başka' adını verdiği albümünden 'Dilim Varmaz'ı son ses açarak dinliyorum.
- En sık gittiğim mekanlar 'eelence' dışında Etiler Home Store ve İstiklal Caddesi Midpoint.
- Birine aşık olmak istiyorum, henüz karşıma öyle biri çıkmadı arayıştayım :)

<p> </p>

Hisar O+ neden önemli?

Yıllar sonra ağacın gövdesinden çıktı! Dehşete düşürdü

En sağlıklı 50 yiyecek belli oldu! İşte o liste

Efsane geri döndü! Hurda aracın hayran bırakan değişimi!