• $16,8853
  • €17,8334
  • 992.103
  • 2554.08
20 Aralık 2010 Pazartesi

Böyle fark görmedim!

Spor Toto Süper Lig'in ilk yarısı bitti. Beşiktaş, liderden 14 puan geride...
Ben hiçbir sezon Beşiktaş'ın ilk yarılar bittiğinde liderle arasındaki puan farkının bu kadar fazla olduğunu hiç hatırlamıyorum. Bu tabloya bakıp Beşiktaş Şampiyon olur diyemiyorum.

QUARESMA YETMEDİ
Dün Schuster'e söylenecek hiç bir şey bulamıyorum. Çünkü elindeki malzeme bu kadardı. O da en iyisini kullandı. Ama kullandıkları sahada istediklerini verebildi mi? Hayır...
Mesela kendisinden çok şeyler beklenen Quaresma; gerektiği kadar etkili değildi. Birçok güzel hareket yaptı ama bu da yetmedi.
Tabata, beklenenin çok altındaydı. Beşiktaş'ın yediği golde Cenk'in değil, Cenk'ten dönen topu takip etmeyen defansın hatası vardı.
Cenk o serbest atışı mükemmel çıkardı. Gaziantep golü attıktan sonra Tolunay'ın ısrarla 'geri çekilmeyin' uyarılarına rağmen anlamsız bir şekilde geri çekildi ve adeta Beşiktaş'a gel gol at dedi. Nitekim, Beşiktaş organize değil karambolden genç yetenek Ali Kuçik'in ayağından bir gol attı.

İŞTE BENİM HESABIM
1-1'den sonra da gol arayan takım devamlı Beşiktaş'tı. İnanılmaz goller kaçırdılar. Sessiz bir maç oynandı ve sessiz sedasız da bitti.
Üç puan kimin hakkıydı derseniz; son on beş dakikayı göz önüne alırsak, Beşiktaş'ındı derim. Ama şunu da ilave edelim; öylesine goller kaçıran bir takımın üç puanı kazanması lüks olur.
Evet ilk yarı bitti. Beşiktaş 17 maçın çoğunda istenilen futbolu oynayamadığı gibi kazanması gereken puanların da çok gerisinde kaldı.
Beşiktaş bence artık Şampiyonluktan çok, nasıl ikinci olurum da, Şampiyonlar Ligi'ne giderimin hesabını yapmalı. Benim yaptığım hesap kitap bana bunları söylüyor.

<p>Odaknoktasında; kaliteli ve sağlıklı hayat tarzını, aile yaşamını ve insanıönceleyentv4 bunu yapa

tv4 Ekranlarında Bizleri Neler Bekliyor? Filiz Zengin Akşam tv'ye anlattı.

Depren tatbikatı gerçeği aratmadı! 6 ilin katılımıyla düzenlendi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (24 Haziran 2021)

Togg'un 4. yılında seri üretim için geri sayım! Temmuz ayı sonunda başlayacak