• $17,9131
  • €18,2474
  • 1022.97
  • 2750.49
29 Kasım 2010 Pazartesi

Beşiktaş devam Galatasaray tamam

Beşiktaş ise Galatasaray'a oranla biraz daha rahattı. İşte iki takım böyle bir mücadele içinde oldu.

ALİ TURAN'IN HATASI VAR
Göze hoş gelen, süper bir futbol yoktu ama her iki takım futbolcuları inanılmaz mücadele ettiler. Herkes Galatasaray'dan gol beklerken penaltıdan golü bulan Beşiktaş'tı. Penaltı pozisyonunda Holosko'yu daha önce yere indiremeyen Ali Turan'ın çok büyük hatası vardı. Ali Turan bekledi, bekledi ve Holosko'yu ceza sahası içinde indirdi. Holosko'nun bir de doksandan dönen bir şutu vardı ki; golden daha güzeldi..
Golden sonra Galatasaray adeta tek kale oynadı. Sarı-Kırmızılılar hücum ediyor, Beşiktaş savunuyordu. Bu sezon Siyah-Beyazlılar'ı defansif yönden en iyi oyunlarını oynarken gördüm. Hilbert, İbrahim Toraman, Ersan ve İsmail, savunmada bazen 2'ye 1, bazen de 3'e 1 kaldıkları halde inatla mücadeleyi bırakmadılar. Daha önceki karşılaşmalarda geri gelip defansa yardım etmeyi unutan Tabata ve Holosko bile arkadaşlarına yardımcı olmak için defansa koştular.

GUTİ VE CENK BAŞ ROLDE
Guti gerek futbolu, gerek attığı rahat penaltı ve Nobre'nin attığı goldeki asistiyle, 'Ben farklıyım' diyordu. Üç puanın kazanılmasında başrol oyuncularından biriydi.
Nobre de Galatasaray'ın belalısı olmaya devam ediyor. Nobre'yi attığı golden çok çalışkanlığı ve yaptığı mücadelesinden dolayı kutluyorum...
Bir başka başrol oyuncusu da inanılmaz kurtarışlar yapan genç kaleci Cenk'ti. Özetle; tamam mı, devam mı maçında Beşiktaş devam, Galatasaray tamam dedi.
Artık şampiyonluk şansı kalmadı.

<p>TRT1'in 3 bölümü geride bırakan dizisi Mükemmel Eşleşme'nin Darıca'daki setinde, dizinin başrolle

Mükemmel Eşleşme'nin Meral'i Goncagül Sunar: “Komedi oyuncusu benim için iyi oyuncudur”

Hollywood yıldızlarının Türkiye'deki sesiydi... Sungun Babacan hayatını kaybetti

Uzayda yıllardır var olan 21 Türk ismi! çok az kişi tarafından biliniyor

Toplu balık ölümlerinin nedeni belli oldu! Kızılırmak'ta endişelendiren görüntü