• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
9 Eylül 2023 Cumartesi

PKK ve Türk dostları

Terör örgütü ne zaman köşeye sıkışsa imdadına yetişiyorlar. Vahşeti arşa ulaşıp, topraklarımız kızıla çaldığında imajını düzeltmesi mi gerekti, hemen yardımına koşuyorlar. Hayır, Batılı efendilerinden bahsetmiyorum. Onlar, zaten ellerinde tasmasını tutan sahipleri.

PKK'nın gerçek dostları, kazdıkları hendekleri Mehmetçik kendilerine mezar ettiğinde, bildirileriyle dayanışma mesajı veren akademisyenlerdir. PKK'nın gerçek dostları, üzerinde taşıdıkları milletvekili kimliklerinden utanmadan terörist cenazelerinde gözyaşlarına boğulanlardır. PKK'nın gerçek dostları, Arap Aşiretleri PKK paçavralarını ayakları altında ezdiğinde, CHP'nin televizyonlarına çıkıp DEAŞ masalları anlatanlardır. Teröristlerin kadim dostlarını Vaşington'da Moskova'da aramayın.

"Suriye sınırımızda İslamcılar olacağına, İslam karşıtlığında birleştiğimiz PKK olsun" diyen sözde askerler yıllarca bizi PKK'yla mücadele ettiklerine inandırmadılar mı? Erdoğan'ı devirmek için Kandil'le ittifak kuranlar bunlar değil miydi? Seçimlerde Yasinlerimizin katillerini tıkıldıkları cezaevlerinden serbest bırakmayı vaat edenler kimlerdi?

Şimdi PKK ABD'den aldığı binlerce tır silaha, İran, Rusya ve Esat rejiminin türlü desteğine rağmen Arap Aşiretleri karşısında bozguna uğradığında kadim dostları yine sahnelerde arz-ı endâm etmeye başladılar.

Türk Ordusu ve çoğunluğu Araplardan müteşekkil Suriye Milli Ordusu'nun düzenlediği Fırat Kalkanı Harekâtı'yla yenik ekin yaprağı gibi savrulup yok olan DEAŞ'ın 10 yıl önceki görüntülerini yayınlıyorlar. İçinde Türklerin de bulunduğu bir grup DEAŞ'lı teröristin PKK'lı bir teröristi infaz görüntüsünü Sözcü TV'de yayınlayan İsmail Saymaz bununla Arap Aşiretleri hakkında algı oluşturup, yoldaşlarını temize çıkartmak istiyorsa yanılıyor. Milletimizin hafızası sandığı kadar güçsüz değil.

PKK, Avrupa başkentlerinde "Batı'yı kurtaran kahraman" olarak pazarlanabilmek için DEAŞ gibi kurgulanmış bir düşmana ihtiyaç duyuyordu. Batılıların ve Rusya'nın besleyip büyüttüğü bu laboratuar faresi de kendisine her türlü olanağı fazlasıyla sundu. Yetinmedi. Suriye halkının ırkçı ve mezhepçi bir diktatörlükten tırnaklarıyla kazıyıp aldığı toprakları bir kan denizine dönüştürüp, PKK'ya teslim etti.

DEAŞ kendisine verilen görevi hakkıyla yerine getirdi. İran ve Rusya'nın bombalarla yıkamadığı Suriye muhalefetini sinsice yöntemlerle parçalayıp etkisizleştirdi. Devirmeye çalıştığını iddia ettiği Şam rejiminden, 550 kilometre uzaklıktaki Ayn-el Arap'ı almak için 3 binden fazla Kafkas savaşçıyı ölüme gönderdi. Böylece Çeçenistan'dan Dağıstan'a kadar Kuzey Kafkasya'da rahat bir nefes alan Rusya bu duruma ne sevinmiştir kim bilir?

Yetmedi. 20 yıl boyunca işgal sırasında dahi yıkılmayan Musul'u harabeye çevirip, haritadan sildirdi. Böylece Iraklı Sünnilerin daha uzun yıllar belini doğrultmamalarını sağladılar. Irak'ta işgal sayesinde kendisine bağlı bir yönetim kuran İran, kim bilir nasıl mutlu olmuştur? DEAŞ yöneticileri bu kadar büyük görevleri ifa ettikten sonra, kendileriyle aynı fabrikanın mamulü olan PKK'lıların gösterdiği yoldan ABD helikopterlerine binip yeni fitnelere havalandılar. Unutmadık.

Şimdi PKK'nın kadim dostları Türkiye'nin ezip yok ettiği DEAŞ'ın eski görüntüleriyle Arap ayaklanmasına çamur atacaklarını ve yoldaşlarını kurtaracaklarını sanıyorlarsa, yanılıyorlar. Tüm gücüyle bölgemizdeki etnik ve mezhebi çatışmaları bitirmek için mücadele eden Başkan Erdoğan gibi bir lider ve güçlü bir Türkiye olduğu sürece amaçlarına ulaşamayacaklar.

<p>Bu anlamlı etkinlik, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'nın katılımıyla gerçekleşti. Ayrıca,

3.Çocuk Girişimciler Kermesi Filistinli Çocuklara Destek İçin Gerçekleşti

Dikkat: Bu otomobiller 350 bin TL ile 450 bin TL arası! Kaçıran adeta pişman oluyor

Gaziantep sise büründü

ŞOK 9 Aralık kataloğu: 2359 TL'ye airfyer, 7299 TL'ye dik süpürge fırsatı!