• $31,3879
  • €34,0706
  • 2100.98
  • 9097.15
23 Aralık 2023 Cumartesi

Ordumuzdan elinizi çekin

Türk Ordusu'nun aslına rücu ederek sadece milletimizin değil, dünyadaki tüm mazlumların güçlü bir kalkanı haline gelmesi emperyalistleri çileden çıkarmış durumda. FETÖ'nün 15 Temmuz'da büyük bir bozguna uğrayarak TSK'dan temizlenmesiyle CIA da hizmetinde kullanmak üzere yeni ekip arayışlarına başladı. Tuzla Piyade Okulu'nda "Atatürkçülük" maskesiyle örgütlenerek, subaylarımızı fişleyen yapıların ifşa edilmesi bu çirkin girişimlerin hala devam ettiğini gösteriyor.

İstiyorlardı ki TSK, namlulularını düşmanlarımıza değil, darbelerde olduğu gibi sadece milletimize doğrultsun. Bunun için halkımızın içerideki terör belasına ve topraklarımızı işgal hayalleri kuran dışarıdaki düşmanlarımıza karşı tek umudu olan ordumuzu zayıflatmak için her şeyi yapabilirler. Asıl rahatsız oldukları şey, güçlü savunma sanayisiyle kimseye muhtaç olmayan TSK'nın artık Karabağ'dan Libya'ya, Irak ve Suriye'den Somali'ye kadar geniş bir coğrafyada etkin olmasıdır.

Bu yüzden içimizdeki bazı darbe tutkunu sözde siyasilerle iş tutuyorlar. Böylece ordumuzu içeriden zaaflı hale getirerek, bütünlüğünü ve hiyerarşisini bozarak etkisizleştirmeye çalışıyorlar. Yurt dışında son derece önemli terör operasyonları yapan Mehmetçiğimiz arasında husumet çıkartarak, tarihte kalmış gerici-ilerici, laik-Müslüman tartışmalarını yeniden gündemimize taşıyanların emperyalistlerin taşeronu olduğundan şüphe etmemeliyiz.

Silah arkadaşını düşmanla çatışma esnasında öldürmeyi planlayanların Türk askeri olması mümkün müdür? Namaz kılan subayları fişleme emrini kimden aldı bu çeteler? Teröristle çatışırken kolunu bacağını kaybetmiş evladını ziyaret için gittiği askeri hastanede başındaki örtüyü çıkartması istenen asker anasına düşmanlık edenler, aslında bu milleti ordumuza düşman etmeye çalışmıyorlar mıydı? Hala aynı kirli emelleri güdenlerin bu milletin ferdi olması mümkün müdür?

Hileyle, yalanla operasyon masaları kurarak, emperyalistlerin tüm desteğine rağmen iktidar olmayı başaramayanların darbeyle iktidara gelmesine bu millet izin verir mi sanıyorsunuz? 40 yıllık PKK işgalinden kurtardıkları Afrin'e secdelerle giren Türk Ordusu bu hayasız planları bozguna uğratmaz mı sanıyorsunuz?

Türk Ordusu'nun davası "ilay-ı kelimetullah" uğruna mücadele etmektir. Yüzlerce yıldır onu zalimlerin korkulu rüyası haline getiren şey budur. Bu sayede Kıbrıs Türkleri imdat istediğinde "Mücahitler"i kurmuş, bıçak kemiğe dayandığında görkemli cüssesiyle Lefkoşa'ya yürüyüp düşmanı boğmuştur.

Bu misyon bugün Kosovalı ve Bosnalı kardeşlerimizi Çetniklerin tasallutundan koruyarak, Karabağ'ı Ermeni zulmünden, Akdeniz'deki varlığımızın teminatı Libya'yı Batılıların darbesinden kurtararak hayata geçmektedir.

Düşmanlarımızın tahammül edemedikleri şey budur. Ordumuzun itibarına gölge düşürmeyi hedefleyen bu çeteler ve arkasındaki efendileri ifşa edilip ezilmelidir. Kimse artık milletimizin iradesini teslim almaya cesaret edememelidir.

Bugün hem halkın iradesinin tecelli ettiği Meclisimize, hem de adaleti sağlamakla görevli bağımsız Yargımıza büyük görev düşüyor.

<p>ABD'nin California eyaletine bağlı Sierra Nevada bölgesini kar fırtınası vurdu. Sabah saatlerine

California'da kar fırtınası

İkinci el araba alacaklar dikkat: Bu otomobiller 50 bin TL ile 250 bin TL arası!

Sağlık çalışanları Filistin için ''sessiz yürüyüş'' yaptı

Hak mahrumiyeti cezası bulunan başkan kiraladığı yük asansöründe takımının maçını izledi