• $13,4334
  • €15,2741
  • 795.017
  • 2042.08
10 Ocak 2017 Salı

Kılıçdaroğlu’na dava açıyorum

Yine şaşırdı, yine çaresizlik içinde! Daha önce genel sekreteri Gürsel Tekin de aynı yöntemi seçmişti. İktidara gelirlerse ilk iş olarak bizim gazetelere el koyacak, hepsini kapatacaklardı. Allah’tan iktidar olma ihtimalleri olmadığı için çok ciddiye almamıştık bu tehdidi. Ancak, bu skandal sözler tarihe kara bir leke olarak geçti. Bugün de genel başkanları, çok daha seviyesizce hedefe koydu bizleri.

Onların ‘havuz medyası’, milletin ‘milli medya’ olarak nitelediği bizlere ağzına ne geldiyse söyledi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu.

Bakın neler dedi; “Havuz medyasının PKK’dan, IŞİD’den hiçbir farkı yoktur. Aynı yolda yürüyorlar bunlar. Aynı felsefe, aynı yolla saldırıyorlar. Çünkü kafalarında beyin yok. Aklını kiraya veren toplumu eğitemez.”

Bu sözlere çok daha ağır karşılık vermek mümkün! Ancak bu seviyeye inmek gerçekten çok ciddi bir maharet gerektiriyor!

Öncelikle Kılıçdaroğlu’nu laf kalabalığını bırakıp, ‘havuz medyası’ yerine PKK’dan, onun söylemiyle IŞİD’den farkı olmadığını iddia ettiği medya kurumlarının adını açıkça söylemeye davet ediyorum. Böyle genel bir tanımlamayla yargıya hesap vermekten kurtulacağını sanıyorsa çok yanılıyor. Böyle akılalmaz bir iddiayı ortaya atarken isim vermemek, bu ülkenin ana muhalefet partisinin başındaki bir isme yakışmaz. Korkmuyorsan, kendine güveniyorsan, onurunuz kaldıysa isim verirsin!

Ayrıca Kılıçdaroğlu’nu bu iddialarını kanıtlamaya davet ediyorum. İddialarını kanıtladığı takdirde kendisine, bir daha kalem oynatmayacağımı, derhal mesleği bırakacağımı ve yargı önünde hesap vereceğimi taahhüt ediyorum.

Peki ben sizinle ilgili kanıtları tek tek sıralayayım mı?

17-25 Aralık sivil darbe girişiminden 1 hafta önce ABD’ye giderek FETÖ militanlarıyla görüşmeler yapmadınız mı? Sizden önceki genel başkan Deniz Baykal’a yönelik kaset kumpasıyla ilgili bağlantınızı yargının davetine rağmen neden gidip anlatmadınız? PKK terör örgütünün yayın organı İMC TV’ye katılıp, ülkeye kara günler yaşatan hendekçilere destek verip, onlar için ‘arkadaşlar’ diye seslenmediniz mi? 15 Temmuz gecesi meydanlara ineceğinize, darbeci askerlere selam verip havalimanından kaçmadınız mı? Partinizi, ben değil kendi milletvekilleriniz madde madde açıkladı, FETÖ’nün eline bırakmadınız mı? FETÖ’den tutuklu isimlerle ilgili miting meydanlarında yoklama yapmadınız mı? Danışmanınız FETÖ soruşturmasından gözaltına alınmadı mı? Kendi kardeşiniz bile sizi FETÖ’cü diye yaftalamadı mı?

Buradan kamuoyuna duyuruyorum!

İsim versen de vermesen de, yargı önüne çıkman için bugün itibarıyla dava açıyorum. Ya bu iddialarını kanıtlarsın, ya da müfteri durumuna düşersin...

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kulüp ile Türk dizileri listesinde Netflix'te büyük sükse yaptığ

Netflix'in heyecanla beklenen yeni dizisi: Şahmeran

Cam parçalarından evlilik teklifi! Herkes onu konuşuyor

Bu deliğin altında bakın ne var! Gözlerinize inanamayacaksınız

Sarımsağı böyle tüketenler dikkat! Bu hatayı sakın yapmayın