• $15,5721
  • €16,2714
  • 900.827
  • 2421.09
28 Ekim 2011 Cuma

Sende mi Caroline

TEB BNP Paribas WTA Championships'te Petra Kvitova'ya 2-0 yenilen 1 numara Wozniacki de Maria Sharapova gibi elendi. Zvonareva'yı yenen Radwanska umudunu son maça taşıdı

Bu turnuva başlarken 'Finalde kimi istersin?' dediklerinde, düşünmeden Sharapova, Wozniacki ve Radwanska'dan herhangi ikisi demiştim. Marsha belki sakatlığından, belki formsuzluğundan kaybetti ve çekildi; dün de Wozniacki... Kvitova maçından da mağlup çıkan Caroline için yarı final şansı tamamen sona erdi.
DÜNÜN ilk maçında Azarenka önceki günkü Stosur tarifesi uyguladı ve Li Na'yı aynı skorla 6-2, 6-2 geçerek ilk yarı finalist oldu. Hem de 90 dakikada! Belaruslu raket çok formda ve toplam 8 oyun verdi bugüne kadar. Bir Kvitova-Azarenka finali görürsek kimse şaşırmasın.
SİNAN Erdem'de 3. günün son maçında Vera Zvonareva ile Agnieszka Radwanska gösterisi vardı. Polonyalı 22 yaşında, dünya 8 no ve Türk seyircilerinin sevgilisi. 2008'de İstanbul Cup turnuvasını kazandığında henüz 19 yaşındaydı ve herkes çok sevdi bu sempatik Polonyalı genç raketi... Zvonareva da 2009'da İstanbul Cup oynadı ama şanssız bir ilk tur oldu. Vera'nın gruptaki son maçı ama Radwanska iki maç daha yapacak.
35 DAKİKALIK ŞOV
MAÇIN başında kontrolü ele alan Vera, ilk set boyunca çok rahat; istediğini yapıyor ve Polonyalı mutsuz... Tabii rakip direnç göstermez ve sadece top çeviriyorsa Vera ne yapsın? 35 dakikada 6-1 yapabiliyor ancak! İkinci setin ilk oyununda Agnieszka servis kırıp oyuna giriyor ve önemli bir avantaj elde ediyordu. Vera ise dengesiz, önce servis kırıp sonra da ikram ediyor. Avantaj hep Polonyalı'da ve artık Vera hata üstüne hata yapıyor, set de gidiyor 6-2...
 MÜTHİŞ GERİ DÖNÜŞ
Final seti basit hataların çokluğu, kırılan değil kırdırılan servisler ve ikramlarla geçti. 4-3 önde servis kıran Vera; maçı bitirmek isterken inanılmaz bir mücadeleyle cevap veren Agnieszka... Uzun ralliler ve artık iyice açıldı inatçı Polonyalı; hatalar Vera'dan. Üst üste 3 oyun kazanan Agnieszka 6-5 önde, servis attığı oyunu bir daha bırakmıyordu. Bu maç aslında müthiş bir tek set oynandı desek yanlış olmaz. Agnieszka Radwanska bugün yarı final için Petra Kvitova ile karşılaşacak.

<p>T-129 ATAK ilk uçuşunu 17 Ağustos 2011 tarihinde gerçekleştirdi. Helikopterin ilk teslimat ise  2

TAARRUZ VE TAKTİK KEŞİF HELİKOPTERİ - T129 ATAK

Okul bahçesine inşa ettiler! ''böcek oteliyle'' canlıların yaşamını öğreniyorlar

NASA görüntüleri paylaştı! Mars'taki gizli geçidin sırrı ne?

Hayvanların şaşırtan dostluğu! Onları hiç böyle görmediniz