• $12,4902
  • €14,1202
  • 713.051
  • 1776.41
17 Ocak 2013 Perşembe

Gençler sahnede

Grand Slam gibi turnuvalar, yeni parlayan yıldızların dünya sahnelerinde boy gösterme yeridir. Elbette eski yıldızların da ışığını canlandırmasının da yolu buralardan geçer. Özellikle kadın tenisinde 16-20 yaş aralığında sürpriz isimler yıldızlara kök söktürebilir. Erkeklerdeki olgunluk çağı daha yukarıda olduğu için gençlerin büyük başarıları beklenmiyor. Buna iyi bir kaç örnek var bu turnuvada: İngiliz Laura Robson ile Heather Watson, ABD'li Madison Keys.
Her üçünün de Junior kariyerleri çok parlak, hepsi de buraya gelene kadar çok tecrübe kazanmış. Watson 2. turda Kazak Pervak'ı geçerken turnuvaya kontenjandan katılan Madison Keys 30. seribaşı Avusturyalı Tamira Paszek karşısında müthiş bir maç oynuyor ve 56 dakikada kazanıyordu. Robson ise bu turu geçmek için Çek Kvitova ile oynayacak.
SEYİRCİ BASKISI
Bir türlü kendi evinde başarı bulamayan Stosur bu yıl da turnuvayı hüsranla kapatıyor, Çinli Zheng'e kaybederken muhtemeldir ki, seyirci baskısından çok etkileniyordu. Sharapova 21 yaşındaki Japon Doi'ye oyun bile vermedi. Masha 'Grand Slam zaferiyle hatırlanmalıyım 0-0 skorlu maçlarla değil' diyordu. Bakalım 3. turdaki Masha-Venus kapışmasından kim sağlam çıkacak?
<p class='MsoNormal'>Aykut  Enişte 2 filmiyle beyaz perdeye dönmeye hazırlanan Melis Babadağ, iki  s

Gişeci'de Aykut Enişte 2 sohbetleri... Bölüm 2: Melis Babadağ

Galatasaray'a Malatya'da coşku seli

Hibe desteğiyle mantar tesisi kurdu! Şimdi siparişlere yetişemiyor

400 bin uçuş saatini başarıyla tamamladı! Türkiye'nin ilk milli ve özgün SİHA'sı