• $13,6277
  • €15,233
  • 792.024
  • 1990.45
18 Mart 2014 Salı

Paralel amigoların intihar dalışı

30 Mart yaklaştıkça Pensilvanya kontrolündeki paralel örgüt ve yeni ortakları bütün çapulcular, eli kanlı DHKP-C'ye toz kondurmayan CHP, darağacında demokrasi arayan hödük liberaller ve cunta kılıklı ulusalcılar çıldırmış haldeler.
17 Aralık'tan bu yana kötülüğün her çeşidini denediler, hastalıklı bir ruh haliyle yıllardır biriktirdikleri şantaj, montaj kasetleri ve tapelerle seçilmiş iktidara karşı suikast düzenlediler ama başaramadılar. Uzun kulaklarıyla gazetecileri, işadamlarını, aydınları, siyasetçileri, vakıfları, cemaatleri, bakanları, başbakanı, cumhurbaşkanını dinlediler. İnsanların özel hayatlarına müdahale ettiler, mahremlerini dikizlediler, şantajlar yaptılar sonra da yavuz hırsız edasıyla "Yolsuzluk var" diyerek açıkta kalan yerlerini örtmeye çalıştılar ama milleti inandıramadılar.
Dahası, devletin Türkmenlere götürdüğü yardım TIR'ına MOSSAD'ın bile cesaret edemeyeceği bir küstahlıkla saldırdılar. Bunun karşılığında sadece milletin nefretini kazandılar.
Şimdi de solcusuyla, liberaliyle, paraleliyle 15 yaşında bir çocuğun cansız bedeninin arkasına saklanarak yine millete ateş ediyorlar.
Bunca yalana ve şantaja rağmen toplumu ikna edemeyince hepten çıldırdılar. Haklılar, çünkü son yayımlanan anket "17 Aralık kötülük örgütü"ne karşı millet iradesinin isyanını ortaya koyuyor. Pollmark araştırması, AK Parti'nin oylarını 2011 genel seçimlerinin de üstüne taşıyarak yüzde 49.4'e çıktığını gösteriyor.
İşte bu tablo paralel örgütü çıldırtıyor, liberalleri çıldırtıyor, Pensilvanya destekli CHP'yi çıldırtıyor, küçük faşistleri çıldırtıyor.
Bu yüzden de her gün bir başka "paralel amigo" elinde tapelerle "diktatör" naraları atıyor,"Asmaya götürseler üzülmem... Mezarına bile tükürmem..." diyebilecek kadar zavallı bir konuma düşebiliyor.
Görüldüğü gibi 30 Mart'a sayılı günler kala sandık umutları sönmeye başlayan 'kötülük ittifakı'nın hali gerçekten içler acısı…
İşte tam da bu yüzden etrafta ne kadar mezarlara tükürmeye çalışan, Burak Can Karamanoğlu için "Bir sivil faşist daha öldü" diyerek etrafa salyalarını akıtan ne kadar cibilliyetsiz varsa hepsine dikkatlice bakın ve bir gün mezarlarına tükürmek için onları iyi tanıyın.
Artık sandıktan çıkma umutlarını tümüyle kaybediyorlar, bu yüzden de içlerindeki hastalık virüsünü bütün topluma bulaştırmaya çalışıyorlar. Önümüzdeki on gün içinde sabotaj ve suikastlar dahil her türlü çılgınlığı yapabilirler.
Aslında "paralel amigoluğun" haysiyet cellatlığından öte hiçbir kıymeti harbiyesi olmadığını onlar da biliyorlar. Ama Tayyip Erdoğan'ı devirme projesine öylesine angaje oldular ki kendi elleriyle bütün çıkış yollarını kapattılar. Türkiye kaosa sürüklense de, ekonomi batsa da, terör yeniden azsa da umurlarında değil, yeter ki Erdoğan hemen gitsin. Bundan sonra ya bütün insani duygularını kaybederek tek tek infilak edecekler ya da Pensilvanya'nın himayesindeki 'yeni vesayet düzen'ine sığınacaklar. Ne yazık ki her iki yolun sonunda da intihar dalışından başka bir seçenekleri yok...
Türkiye'nin kötülüğü için çalışan bu güruhun tek tek adlarını saymaya gerek yok, siz onları zaten tanıyorsunuz. Kimisi buçuk liberal, kimisi 27 Mayıs ihanet darbesinden bozma demokrat(!), kimisi 2014 Türkiye'sinde bile darbeden medet uman prostatlı sosyalist, kimisi ise kendisini hâlâ Ergenekon'da sanan taze faşist...

<p> </p>

İBB karla mücadelede neden sınıfta kaldı?

Polisleri şaşkına çeviren suçluların ilginç fotoğrafları

dünyanın en zor testi olduğu iddia edilen dikkat testi! Sosyal medyayı salladı

Limonu mikrodalgada 20 saniye ısıtırsanız... Bakın nasıl bir etkisi var