• $13,3488
  • €15,1649
  • 791.22
  • 1993.26
29 Mart 2014 Cumartesi

Nasıl bir hainsiniz siz Allah aşkına…

YAZIYI SPİKERDEN DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Aylardır bu milletin en kutsal değerlerine saldırıyorsunuz, aile mahremiyetini dikizliyorsunuz, yazarları, aydınları, işadamlarını, siyasetçileri, partileri, vakıfları, cemaatleri, Başbakan'ı, Cumhurbaşkanı'nı dinliyor şantajlar yapıyorsunuz.
Anlaşılan o ki artık sizi bunca ahlaksızlık ve rezalet de kesmiyor ve Türkiye Cumhuriyeti'nin Suriye ile ilgili ulusal güvenlik toplantısını dinleyerek devletin sırlarını dünyaya ifşa ediyorsunuz. Hemen söyleyelim bunun adına 'vatan hainliği' denir, casusluk denir.
Siz nasıl bir hainsiniz ki, ekmeğini yediğiniz, suyunu içtiğiniz, havasını soluduğunuz ülkenizi satacak kadar alçalabiliyorsunuz?
Haydi anlatın bize, ülkenizin güvenlik sırlarını hangi ülkelere sattınız, o çok sevdiğiniz İsrail'e sattınız mı mesela?
Kimlere, hangi Türkiye düşmanlarına ne vaatlerde bulundunuz ki böyle bir ihanetin taşeronluğuna soyundunuz?
Sizi tarif etmek için hiç zahmete girmeye gerek yok, zira siz o kirli yüzünüzü bizzat kendiniz ele verdiniz. Siz hükümeti yıkmak uğruna çıktığınız bu yolda her türlü devlet sırrını, her türden stratejik planı deşifre ederek ikbal arayan karanlık bir casusluk örgütü olduğunuzu millete ilan ettiniz.
Dışişleri Bakanı, Dışişleri Müsteşarı, MİT Müsteşarı ve Genelkurmay 2. Başkanı'nın katıldığı Suriye konulu strateji toplantısını dinleyip servis ederek tarihte eşi benzeri görülmemiş bir ihanet belgesiyle suçüstü yakalandınız.
Bu paralel ihanet şebekesini artık çok iyi tanıyoruz, bunlar hedefe ulaşmak için demokrasimizi tehdit ediyorlar, özel hayattan devlet güvenliğine kadar bütün değerleri karalamayı, yıkmayı göze alacak kadar süfli bir ruh hali içindeler.
Dublaj, montaj kasetlerle devletin ve milletin değerlerine saldıran bu casus sürüleri, son eylemleriyle alçaklıkta zirve yaptılar. Ama aynı zamanda aptallıkta da zirve yaptılar. Çünkü kendi ülkesinin gizli bilgilerini yabancı ülkelere pazarlayacak kadar alçalan bu hainler, şimdi bütün pislikleriyle milletin gözü önünde kaldılar.
Yarın sandıklarda millet bu hainlere öyle bir ders verecek ki onları Pensilvanya bile kurtaramayacak. Bugün paralel çetenin ihanetine destek veren, Tayyip Erdoğan gidecek diye suskunluğa gömülenler bilmeli ki onlar da tarihe bu ihanetin ortakları olarak kaydedilecekler.
Siyasetçisinden gazetecisine, işadamından aydınlarına kadar herkes çok ciddi bir demokrasi ve vatanseverlik sınavından geçiyor. Artık bu toplum demokrasi ve hukuk safında duranları da, darbeci, şantajcı ve casuslarla kol kola yürüyenleri de çok iyi analiz ediyor.
Şundan eminim ki, bu ihanete kimler karışmışsa hepsi tek tek hesap verecek. Çünkü bu Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bir onur meselesidir. Önümüzdeki günlerde biletlerini alarak ülkeden kaçmaya çalışanları hep birlikte ibretle izleyeceğiz.

Kılıçdaroğlu'na ihanet servisi

Bu arada bugünkü AKŞAM gazetesinin manşet haberinde de gördüğünüz gibi, devletin gizli bilgilerini pazarlayan casus sürüleri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na servis ederek bu ihanet kasetini dinletmişler.
Birkaç gündür Kılıçdaroğlu Baas Partisi ağzıyla bir şeyler söylemeye çalışıyordu ama tam açık değildi. Meğer ihaneti daha önceden biliyormuş… Kılıçdaroğlu devletin sırlarının ifşa edilmesinden çok mutlu olmuş olmalı ki, meydanlarda diktatör yoldaşı Esad'a destek mesajları gönderiyordu.
Bu nasıl bir aymazlıktır ki, ülkenin ana muhalefet partisi başkanı, vatana ihanet suçu işleyenlerden medet umacak kadar tarifi imkânsız bir basiretsizlik içindedir. Herhalde kökü dışarıda bir paralel yapıya böylesine teslim olmuş bir siyasetçinin trajik haliyle ilk kez karşı karşıyayız. Cumhuriyetin kurucu partisi olmakla övünen bir partinin bu hallere düşmesi gerçekten düşündürücü…

<p> </p>

Meteoroloji'den İstanbul'a yoğun kar yağışı uyarısı

67 yıldır banyo yapmayan dünyanın en pis insanı! Doktorları hayrete düşürdü!

Boğa'nın gazabı! Herkes kaçarken o kamerasını açtı ve...

Dev timsahı kepçeyle durdurabildi! Yaklaşık bir ton ağırlığında