• $9,4557
  • €10,9853
  • 548.021
  • 1507.38
4 Ekim 2018 Perşembe

Nefretinizde boğulun emi şavalaklar!..

Prof. İlber Ortaylı kişisel kütüphanesini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Kütüphanesi’ne bağışladı…

Hani kütüphaneye kitap bağışlıyorsun, buna da bir laf söyleyecek halleri yok diye düşünür insan.

Ama öyle değil işte, buna da çemkirdiler. Eskiden Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Başkan Erdoğan bunların kimyasını bozuyor falan derdik. Lakin hadise, kimyevi bozulmanın da ötesine geçti…

Bildiğin kafayı yemiş durumdalar!..

Mazhar Alanson seçimlerden sonra; “Artık iyice ortaya çıktı ki, bu ülkenin çoğunluğu Müslüman ve Müslüman hayatı yaşıyor. Olayımız bu” dedi. Adamı ince ince doğradılar. Sanırsın gavur mahallesinde kurban eti dağıtıyor!..

Bülent Ortaçgil, “Başkan yüzde 52 civarında oy alarak seçilmiş. Muhalefet bunu kabul etmeli...” dedi. Ortalık ayağa kalktı. Onu da linç ettiler… “Seçilmişe saygı duyun” diyene küfredecek kadar sıyırdılar…

Haluk Levent, “Bu ülkenin sanatçılarının iktidarı sevme hakkı da vardır. Her iktidarı seven sanatçıya yalaka diyemezsiniz” dedi… Ayni şavalaklar (güya muhalifler), “sen de yalakasın” dediler Haluk Levent’e…

Taziye için Fazıl Say’ı aradı Erdoğan… Fazıl da; “Başkan Erdoğan’ın telefondaki konuşması için, çok samimi, çok sahiplenici, çok gerçekti...” dedi. Ona da sövdüler. Yılların muteriz Fazıl Say’ı oldu sana, “Yandaş Piyano Virtüözü!..”

Kafayı iyice sıyırdılar diyorum…

Daha önce de Orhan Gencebay’ı, Şafak Sezer’i, Alişan’ı, Hülya Koçyiğit’i, Zerrin Özer’i ve onlarcasını linç etmişlerdi… Ajda Pekkan’a saydırmışlardı, o da bayağı gerilmişti… (Zaten yeteri kadar gergindi!..)

Aynı nefret söylemi üzerinden siyaset yapan da CHP…

Mehmetçiğe moral vermek için Oğulpınar Sınır Karakolu’na giden sanatçılara, “rezil adamlar!..” diyen Kılıçdaroğlu. O sanatçılara küfreden de CHP medyasıydı.

Neden?.. Çünkü orada Erdoğan vardı.

Geçen gün Lale Mansur, “Atatürkçü’yüm” diyenlerin geçmişte dindar insanları aşağıladığını söyledi. “Haydi Kızlar Okula’ kampanyası yapıp sonra kızlar üniversiteye gelince de başörtülüler otursun, diğerleri devam etsin dediler…” dedi.

Lale Mansur’u da gömdüler sanki söyledikleri yalanmış gibi.

Yalnız benim anlamadığım Lale Mansur’a en sert tepkiyi Ahmet Hakan gösterdi!.. Halbuki o zulmü en iyi bilenlerden biridir kendisi.

Son zamanlarda keşfetti Atatürk’ü ama Ortadoğu ve Balkanlar’ın en Atatürkçüsü artık o!..

Tam Nişantaşılı oldu yani!...

<p>Evi alev alev yandı. Tabloları küle döndü. O, gözyaşları içinde basın açıklaması yaptı.</p><p>Ola

Çevreci ressamın evi yandı

WhatsApp 1 Kasım'dan itibaren bu telefonlarda desteklenmeyecek

Mersin Uluslararası Limanı'nda 60 kilo 950 gram kokain ele geçirildi

Hayvancılıktan sağladıkları gelirle 35 ülke gezdiler