• $7,4161
  • €9,014
  • 446.616
  • 1569.35
27 Eylül 2011 Salı

Melo 'İnan'ılmaz

G.Saray'ın kronik sorunları var... Mesela; Sabri kaptan olmayı başardı, hakeme saydırmayı iyi biliyor ama orta yapmayı bir türlü öğrenemedi.
Terim'in onu fırça manyağı yapması, Hasan Şaş'ın '10 yıl oldu be Sabri bir orta yapamadın' bakışı sürpriz değil...
Kazım'ı değil Terim, 4 yıldır değiştiremedi bu ülke. Patlayan forvet dediler, elde patlamaya devam! Cılız kalan Hakan'ın 'balta' sol bek kartviziti aynı...
'Tank adamlar' Engin Baytar'ın, Elmander'in, Riera'nın günümüz futbolunda yeri çok yok... Yetenek 3-5 maç kurtarır da sezon nasıl kurtarılacak?
Aykut'un titrek hali, Gökhan'ın 'zan'lı stoperliği... Tüm bunlar yüzünden ilk 10 dakika Eskişehir, 5 atak şansı buldu, atamadı! Ya atsaydı...!
Maç orada tersine döndü.. Çünkü G.Saray'da 'Melo'diler sunan belli ki sezon boyu hep iyi olacak adamlar var... Melo; doğuştan G.Saraylı gibi; takımın ruhu olmuş, 3 kişilik oynuyor. Topun rakibe, direğe çarpıp önüne düşmesi tesadüf olamaz. Gol beleşçilik değil emek ürünü!
Ujfalusi savaşçı katkısı 'eldeki kazma'lara göre oldukça iyi.
Selçuk İnan; gelişim gösteren tek oyuncu şimdilik. Kötü başlayan ama nihayet ruhunu bulan 'inan'dıran bir performans... Haydi rastgele..!
TERİM'İN İMZASI
Artılar, eksiler bir yana dün Terim'in ilk izleri görüldü..
Özellikle bu takım Arena'da seyirci gazıyla çok can yakar. Çünkü ölü toprağı atılmış... Zaten Terim de bunun için gelmedi mi! Sihirli değneği ile Engin Baytar'a bile 'solo gösteri' yaptırmadı mı? Onu bile deli gibi koşturup, önde bastırmadı mı?
Dün zafer formülü buydu..
Ama! Kimse abartmasın, kronik arızaları unutmasın... Çünkü Engin gibi patlayan performanslar her gün yaşanmayacak. Her stat Arena her rakip forvet Camara-M.Yıldız gibi olmayacak...
'Güzel oyun'a su kattığımı düşünmeyin. Benimkisi detay...  
1987 'Es'intisine gelince...
Derwall gününde şampiyon başkan Ali Tanrıyar'la şampiyon kaptan Cüneyt Tanman buluştu.. Gecenin mesaj belli:
'Vefa semt değilmiş...'

<p>Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Genel  Kurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler’in IrakR

Sincar'daki PKK Varlığı Nasıl Son Bulacak?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yılan belgeselciyi canlı canlı yedi! İşte o anlar

ABD'de güvenlik önlemleri arttırıldı! Askerler sokaklara indi