• $15,5449
  • €16,2424
  • 907.526
  • 2390.79
7 Ekim 2012 Pazar

Aslında G.Saray G.Saray'ı yenemedi

İki kritik maçın ardından ayaklanacak mıydı G.Saray? Yanıt arayan soru buydu... Özellikle Eskişehir, başka deyişle Ersun Yanal takımı karşısında risk büyüktü... Öyle de oldu.
Evet... G.Saray çok sorunlu. Dede'nin kıyağıyla öne geçti, şans da yakaladı. Ama detaylara iyi bakmak da gerekiyor. 2 maçlık travmayı atlatmak adına son derece kritik gecede telaşlıydı.
Mesela; Burak... Braga'nın kaybedeniydi. 5 fırsatı kaçırmıştı. Travmaya girmişti. Hatta Fatih Terim'in hayal kırıklığı listesinde ilk sıradaydı... Önce Terim'e affettirdi kendini sonra tribüne..
MELO-DRAM BİR DURUM
Gol sonrası koşusu, hocasının gönlünü alması bu yüzden.. Terim, 'Buldu mu atacaksın' demişti, maçın en kritik anında Dede topu indirdi, Burak da bulduğunu attı. Hem de direğe çarptırarak.. Hani Aysal, G.Saray için 'Seksi kulüp' demişti ya, seksi gol oldu açıkçası..
Ama goldeki Melo sulandırmasına karşıyım.. Melo'ya da karşıyım.. Her geçen gün kaybolan Pitbull'u oyun kenarına çekmek doğru fikir. Hatta TT Arena'da şov yönünü bir kenara bırakırsak bu haliyle çok da lazım değil G.Saray'a.. Selçuk İnan o işi görür bu hücum hattıyla...
Golü arkadaşlarını ıslatarak kutlamak şirinlik tamam da, oyun içinde sulandırıyor taktiği, tekniği Melo.. Özetle Melo oldu Melo-dram.. Haydi hayırlısı... Aslında G.Saray'ın durumu daha 'dram'atik..
YOK BÖYLE REZALET
Düşünebiliyor musunuz? Eskişehir mağlup, bir atak yapıyor. Alper Potuk ısrarla topu sürüyor. Sonra ortası, 3 Eskişehirli 88. dakikada üst üste Muslera'ya takılıyor. Bir Allah'ın kulu yok... Ve 4. şutta gol yeniyor. Pes!
Peki defans kimlerden kurulu? 5 tane yabancıdan.. Muslera+4 defans kurgusu.. Ben rezalet gördüm de böylesini göremedi. Aslında G.Saray, G.Saray'ı yenemedi! Özet budur.

<p><b style='font-size: 1.6rem;'>Röportaj: Yasemin İlan</p><p>Arabesk müziğin önemli tems

Ümit Yaşar'dan polemik yaratacak sözler... 'Veliaht yok, taklitler var'

Haftanın yalanları deşifre edildi! İşte haftanın yalanları

Yetkililer doğruladı! Atom bombasından daha büyük

Kargalar boş evdeki duşakabini bakın ne hale getirdi! Eve gelince gözlerine inanamadı