• $13,5759
  • €15,3803
  • 781.336
  • 1981.04
14 Haziran 2019 Cuma

Yurtdışına açılmadığıma çok pişmanım

Bu hafta Deniz Akkaya ile hem yeni projelerini ve hem de hayatında astrolojinin önemini konuştuk.

Neler yapıyorsun?

Sporla hayatım hep içi çe oldu ama şu an çok daha farklı bir boyuta geldi. Bu konuyla ilgili önümüzdeki kışa yapmak istediğim şeyler var. Onun için hazırlanıyorum. Daha ne kadar hazırlanacaksın diyeceksen, iyinin üstü, daha iyisi var.

Hayatınızın nasıl bir dönemindesiniz?

Öncelikle inanılmaz bir fiziksel performans ve güçle kendimi sınadığım bir dönemdeyim. Birincisi hazırlık aşamasındayız ikincisi hayat sadece tek boyutlu bir şey değil. Bir ara keyiften verdiğim partilerimi iş ciddiye binince artık bir şirket kurup farklı bir boyuta taşımak istedim. Oradaki heyecanım da beni enteresan bir şekilde öyle bir boyuta getirdi ki, artık festival yapacak, organizasyonlar yapacağımız bir şirketle güçlerimizi birleştirdik. Türkiye’de çok büyük bir müzik festivali yapmak istiyorum. Bu yaza ve yaz sonrasında kışa festivaller yapacağız.

Aslan burcusun, burcunun sende yansıyan en önemli özelliğini nasıl tanımlarsın?

Aslan burcuyum, zor biliyorsun. Aslan’lar için aslında zor bir ortam var. Aslanların tahammül edemediği şeylerdir; ikiyüzlülük, riyakarlık, içten pazarlıklı hareketler. Maalesef dünya şu an insanın insanla sınandığı bir dönemde. Bu söylediklerim en büyük sınavlar olmuş. Sabretmeyi, tevekkül etmeyi, tevekkülle olaylara yaklaşmayı öğrendiğim bir dönemdeyim.

Astroloji hayatının neresinde?

Astroloji maalesef ülkemizde doğru algılanmıyor. Sabahları hepimiz evden çıkarken meteorolojiye bakıyoruz. Ben meteorolojiye inanmıyorum gibi bir şeydir astrolojiye inanmıyorum demek. Siz evden çıkarken neden bakarsınız meteorolojinin verdiği bilgilere, önlem almak için. Astrolojide hayatımızın dümeninde dururken bize yol gösteren, hayatımızdaki virajlarda viraj alırken bizi dengede tutan çok önemli bilgiler silsilesi.

En büyük pişmanlığın nedir?

Pişmanlık demeyelim ama sosyal medya tabii ben modellik yaptığım dönemde bu kadar faal değildi. Bunu Güzide Duran’la da birlikte çok konuşuyoruz. Yurtdışına gitmemiş olmamın pişmanlığını zaman zaman yaşıyorum. Çünkü ben dünya insanıyım.

KOÇ

Ruhsal ve bedensel olarak arınma ve kendinizi yenileme fırsatını sunmakta, göksel enerjiler. İş hayatınızda temponuz artarken yaptırım gücünüz ve kazanımlarınızda yükseliyor.

BOĞA

İş hayatınızda yeni insanlar tanıyabilir ve cazip teklifler alabilirsiniz. Zamanlama yaptığınız takdirde aynı anda birden fazla işle ilgilenerek gelirlerinizde artış sağlayabilirsiniz.

İKİZLER

İş değişikliği ya da eğitim sektöründe yapılacak bir yatırım fırsatı karşınıza çıkabilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin size zaman ayırmamasına duygusal tepkiler verebilirsiniz.

YENGEÇ

Finansal konularda yaşanan krizler sona eriyor ve kazancınız artıyor. İş arıyorsanız, arzuladığınız işi bulabilir, güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise olumlu etkiler hakim...

ASLAN

İş hayatınızda pek çok ilki ve aleyhinize gelişen pek çok durumun lehinize gerçekleşeceği enerjiler ile karşı karşıyasınız. İş değişikliği terfi zam da söz konusu olabilir sizler için.

BAŞAK

Rüyalarınızı dikkate alın ve size verdiği mesajları anlamak için gayret gösterin. Bekar Başaklar bu hafta tüm dikkatler size çevrilebilir ve ilgi görebilirsiniz.

TERAZİ

Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanacak. Yaşanan stresler boşa giden emekler ve kırılan kalbinizin yaralarından sonra hayatınızın aşkını bulabilirsiniz.

AKREP

Kimseye görmek istemediklerini göstermek için baskı uygulayamaz ya da yönlendiremezsiniz. Fakat mutlu olmak için fedakarlıkların olması gerektiğini, her iki tarafa da hatırlatabilirsiniz.

YAY

Kazançlarınız artarken birikimlerinizi akıllıca değerlendirmeye çabalamalısınız. Eş ya da sevgilinizle şüphe ve kıskançlıklardan dolayı ciddi tartışmalar yaşayabilirsiniz.

OĞLAK

İş hayatınızda önemli ve köklü bir değişim gerçekleştirebilir aynı anda iki işi birden yönlendirebilecek konuma gelebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise bekarsanız, yeni biri ilginizi çekebilir.

KOVA

İş hayatınızda başkalarının yardım ve desteği olmaksızın yapacağınız başarılı işlerle adınızdan söz ettireceğinizi güçlü enerjilere dikkat çekmekte.

BALIK

İş ve özel yaşamınızla ilgili orijinal değerlendirmeler, planlamalar yapabilirsiniz. Bekar Balıklar, beraberliğe adım atabilir, yaşam sevincinizi kazanabilirsiniz.

<p>Diyarbakır'ın Silvan İlçesi'ne bağlı Usluca  Mahallesi'nin büyük bir bölümü baraj suyu altında ka

Servis yok, kayık var

AFAD'dan Afganistan'daki ihtiyaç sahibi 2 bin aileye gıda yardımı

Antalya'yı fırtına vurdu! Dev dalgalar oluştu, ağaçlar devrildi

1,5 ton skunk ele geçirildi