• $28,9374
  • €31,5404
  • 1897.7
  • 7948.6
21 Ocak 2022 Cuma

Yılın ilk Merkür Retrosu geliyor

Koç: 14 ila 25 Ocak tarihleri arasında, haberci Mercury on birinci ağ kurma evinizden geriye doğru hareket edecek, dikkatinizi revizyon gerektiren ekip projelerine çevirecek ve muhtemelen eski arkadaşlardan, meslektaşlardan, komşulardan, sınıf arkadaşlarından, arkadaşlardan aniden gelen e-postaları teşvik edecek. faydaları - gerçekten platonik veya profesyonel bir ilişkiniz olan herkes. Ve Merkür, 25 ila 3 Şubat arasında, kariyerinizin onuncu evinize geri döndüğünde, profesyonel yolunuza ve halk tarafından tanınmayı nasıl hedeflediğinize ikinci kez bakacaksınız. Hedeflerinizi ve onlara ulaşmak için eylem planınızı gözden geçirmek, çok fazla eylem odaklı olduğunuz için bir erteleme gibi gelebilir, ancak şimdi ortaya koyduğunuz çalışma, vizyonunuzu daha da hızlı gerçeğe dönüştürmek için ihtiyaç duyduğunuz netliği sunabilir.

Boğa: İletişim gezegeni, kariyerle ilgili onuncu evinizden 14 Ocak'tan 25 Ocak'a kadar geriye doğru hareket eder ve profesyonel özlemlerinizi yapılandırmayı gerektirir. Belki gözünüze kestirdiğiniz bir fırsatta ilerleme durmuştur veya daha kıdemli bir role geçebilmek için daha fazla sorumluluk almayı düşünüyorsunuzdur. Şimdi, önümüzdeki aylarda özellikle neyi başarmak istediğinizi ve hangi adımların sizi oraya götüreceğini düşünme şansınız. Ve 25 ila 3 Şubat arasında, haberci Merkür, macera ve yüksek öğrenimle ilgili dokuzuncu evinizde geri harekette olacak ve sizi, değişim ve değişim açlığınızı doyurmak için gelecekte sahip olmak istediğiniz ufku genişleten, beceri artırıcı deneyimleri araştırmaya teşvik edecek.

İkizler: 14-25 Ocak tarihleri arasında, bu geri hareket, macerayla ilgili dokuzuncu evinizde olacak ve bu, kendinizi oldukça sıkışmış hissetmenize neden olabilir. Daha fazla seyahat etmeyi ve bir sosyal etkinlikten diğerine vızıldamayı dilerdiniz, ancak bu şu anda gerçekleşmiyorsa, heyecan verici ve tatmin edici bulduğunuz şeyleri yeniden çerçeveleme ve yeniden tanımlama şansına sahip olacaksınız. Becerilerinizi geliştirmek için çevrimiçi bir seminere katılmak veya yeni bir egzersiz rutini denemek, Japonya'ya doğaçlama bir uçuşla aynı olmayabilir, ancak yine de tatmin edici olabilir. Ve 25 ila 3 Şubat arasında Merkür, karşılıklılık veya rahatlık eksikliği olan bir ilişki hakkında gerçekçi olmanızı gerektiren duygusal bağlar, seks ve ortak kaynaklardan oluşan sekizinci evinize geri dönüyor. Duygusal iyiliğinizi ilk sıraya koymanın zamanı geldi.

Yengeç: Duygusal bağlar, cinsel yakınlık ve ortak kaynaklardan oluşan sekizinci evinizde 14 Ocak'tan 25 Ocak'a kadar başlangıçta geri hareket eden haberci Merkür sayesinde, en içten duygularınızın yabani otlarının derinliklerinde olacaksınız. Şimdi, eski yaraları iyileştirme şansınız. Ve 25 ile 3 Şubat arasında, iletişim gezegeni, romantik, platonik veya profesyonel bire bir ilişkileriniz etrafında düşünmeyi teşvik ederek, ortaklıkla ilgili yedinci evinize geri dönüyor. Kiminle ortak olmak istiyorsunuz, ve ortak hedeflerinizin yarısına ulaşmak için ne gibi tavizler vermeniz gerekebilir?

Aslan: 14-25 Ocak tarihleri arasında yedinci ortaklık evinizde gerçekleşecek olan gerileme ile birlikte, odak noktanız daha çok aşk, iş ve arkadaşlık konusunda kendinizi kiminle hizaladığınız üzerinde olacak. Yanlış arkadaşları hayatınızdan çıkartmakla ne kadar doğru seçimler yaptığınızı daha iyi kavrayacaksınız. Geçmişten gelen bir sorunu iş hayatınızda çözümlemeniz için bir fırsatınız olmakla kalmaz, aynı zamanda kendi kişisel hedefleriniz ve tamamlamanız için en elverişli olduğunu düşündüğünüz bağlar hakkında netlik kazanacaksınız. İş hayatınızda aleyhinize gelişmeler sona eriyor uzlaşmaya hazır olduğunuz konular etrafında kafanız. Ve Merkür, 25 - 3 Şubat arasında altıncı günlük rutin ve sağlık evinize geri dönerken, mevcut potansiyel olarak kontrolden çıkmış programınızı düzene sokmak bir zorunluluk olacaktır. Büyük resim hedeflerinizle uyumlu olmayan konulara "hayır" dedikçe hem başarılı olacak hem de mutlu olmanın güzelliklerini deneyimleyeceksiniz.

Başak: Yöneticiniz olan haberci gezegen, 14-25 Ocak tarihleri arasında altıncı günlük rutin ve sağlıklı yaşam evinizde geriye doğru hareket ediyor ve sizi yalnızca fitness ve kişisel bakım rejiminizle değil, günlük programınızla nasıl mücadele ettiğinize dair bir mikroskop almaya teşvik ediyor. Daha verimli ve odaklanmış olmayı umuyorsanız, şimdi sizi gerçekten ayakta tutan ve gelecek vizyonunuzla uyumlu olan program ve görevler üzerinde düşünmek ve bunları yeniden taahhüt etmek için gerçekten harika bir fırsat olabilir. Ve 25 - 3 Şubat tarihleri arasında Merkür, romantizm ve kendini ifade etmeyle ilgili beşinci evinize geri dönüyor, potansiyel olarak eskilerden metinleri ortaya çıkarıyor ve aynı zamanda bitiş çizgisini geçmek istediğiniz yaratıcı projelere ikinci kez bakmanız için sizi cesaretlendiriyor.

Terazi: 19 Aralık'tan beri geri giden hükümdarınız Venüs sayesinde, aşk hayatınız hakkında düşünmeye henüz teşvik edilmemişsiniz gibi! Şimdi, Merkür, 14-25 Ocak tarihleri arasında romantizm ve kendini ifade etmeyle ilgili beşinci evinizde geriye doğru hareket edecek ve en tatlı ilişkilerinizden (mevcut veya ideal) ve sanatsal projelerden ne istediğinizi daha da fazla düşünmeye teşvik edecek. Ve bu dönem tahmin edebileceğinizden daha eğlenceli olabilir, çünkü meraklı düzenbaz gezegen olarak Merkür kendiliğindenliği sever. Bu nedenle, bir hava işareti olarak olma eğiliminde olduğunuz akışa açık olduğunuz sürece, bu aşk hayatınız ve yaratıcı arayışlarınız için unutulmaz ve tatmin edici bir an olabilir. Ve 25'ten 3 Şubat'a kadar Merkür, ev yaşamının dördüncü evinden geçerek destekleyecek sizleri.

Akrep: İletişim gezegeninin en son geri dönüşü, ilk olarak ev hayatınızın dördüncü evinizde 14 Ocak ila 25 Ocak arasında oluyor ve bir kenara atmış olabileceğiniz eski duygusal sorunları gündeme getiriyor. Bundan biraz korkmuş hissetmek tamamen normal olsa da, onlara tüm dikkatinizi vermek ve şimdi onlarla ilgilenmek gerçekten özgürleştirici olabilir ve nihayetinde duygusal esenlik ve güvenlik duygunuzu güçlendirmeye hizmet edebilir. Ve haberci gezegen 25'ten 3 Şubat'a kadar üçüncü iletişim evinize yedeklerken, sosyal ve profesyonel olarak ne kadar hokkabazlık yaptığınızı fark edeceksiniz ve artık artık olmayan her şeyi elden geçirmeye hazırsınız. sana hizmet ediyor. Sıradan ilişkilerden, günlük sorumluluklardan uzaklaşmanın zamanı geldi,

Yay: Haberci gezegen, 14 ila 25 Ocak tarihleri arasında üçüncü iletişim evinizden geriye doğru hareket ederken, projelerin birdenbire durma noktasına geldiğini, toplantıların özden yoksun olduğunu ve birlikte çalıştığınız ve sosyalleştiğiniz insanlara dikkat edin. Ortam çılgınca ve onu kontrol etmek gerçekten size bağlı değil. Bunun yerine, dalganın sizi nereye götürdüğünü görmek için elinizden gelenin en iyisini yapın; bu, süper yaratıcı bir şekilde tatmin edici bir atılım olabilir. Ve 25'ten 3 Şubat'a kadar, Merkür ikinci gelir evinizden geçerek becerilerinizi masaya nasıl getirdiğinizi yeniden tasavvur etmenizi gerektiriyor. Kendinizi daha değerli hissetmenize yardımcı olacak bir değişiklik yapmanın zamanı gelmiş olabilir.

Oğlak: İletişim gezegeni, 14-25 Ocak tarihleri arasında ikinci gelir evinizden geriye doğru hareket ediyor ve bir miktar para meselesini tekrar gözden geçirmenizi gerektiriyor. Yatırım oyun planınızı elden geçirmenin zamanı gelmiş olsun, zam almak için harekete geçin, o yan koşuşturmayı araştırın. 25 ila 3 Şubat arasında, Merkür 13 Aralık ile 2 Ocak arasında en son zaman geçirdiği burcunuza ve ilk benliğinize geri döner. Büyük resim hedefleriniz, yeni sınırlar belirleyerek öz bakım ve öz sevgiye öncelik vermek veya masaya getirdiğiniz her şey için daha fazla görülebilmeniz için bir partner veya meslektaşınızla gerçeğinizi konuşmak faydalı olacaktır.

Kova: 14-25 Ocak tarihleri arasında, haberci Merkür burcunuzda geri harekette olacak ve benliğinizin ilk evinde kendinizi dünyaya nasıl sunduğunuzu gözden geçirmeniz için sizi teşvik edecek. Eğlenmek ve endişelenmek için büyük bir sosyal medyaya sahip olmasanız bile, bu anın tamamı sizin ve büyük resim fikirlerinizin başkaları tarafından nasıl algılandığını yansıtmakla ilgili. Özgeçmişiniz, iş planınız veya sadece gerçekleştirmek istediğiniz hayaller listeniz biraz tazelenmeyi gerektiriyorsa, şimdi bunun gerçekleşmesi için altın bir an. Ve 25'ten 3 Şubat'a kadar, Merkür, özellikle uykulu, sessiz bir zaman olabilen, daha fazla meditasyona, günlük tutmaya ve ruhsal arayışlara izin veren, tümü size yardımcı olacak içgörülere yol açabilecek olan on ikinci maneviyat evinizden geri dönüyor.

Balık: 14 ile 25 Ocak arasında, Merkür'ün geri dönüşü, başlangıçta, ruhsallığın on ikinci evinde, rüyalarınızda, sezgilerinizde ve bilinçaltınıza odaklanmanıza neden olabilir. Bir süre önce terapistinizle birlikte oturduğunuz zor bir konuyu tekrar gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz veya iyileşmemiş bir yaraya işaret eden yoğun, canlı rüyalar hakkında günlük tutuyor olabilirsiniz. Her iki durumda da, kendi çalışmanıza ve iyileşmenize öncelik vermek, bu geçişten en iyi şekilde yararlanmanın harika bir yolu olabilir. Ve ağ oluşturmayla ilgili on birinci evinize geri döndüğünde, odak noktanız, üzerinde yeniden çalışılması, uzun vadeli istekler konusunda netlik kazanması ve şu anda sizin için ortaya çıkan geçmişteki arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla yeniden bağlantı kurmanız gereken ekip projelerine odaklanabilirsiniz.

<p> Zonguldak açıklarında batan kuru yük gemisinin kayıp 7 kişilik mürettebatını arama çalışmaları 1

Batan geminin kayıp personelleri aranıyor

İşgalci İsrail Gazze Şeridi'ne yardımları engelliyor

Dikkat: 300 bin TL ile 350 bin TL arası! Bu otomobiller adeta kapış kapış gidiyor…

Büyük Merdiven'' 1 Aralık'ta ziyaretçilere açılacak... Antik Mısır eserleri sergilenecek