• $32,5808
  • €34,7571
  • 2440.02
  • 9645.02
26 Kasım 2021 Cuma

Venüs ve Plüton Oğlak burcunda buluşacak

Yıl bitmek üzere ve biz bu yıl meydana gelen olayları düşünmek için oturduğumuzda, gezegenler heyecan verici bir büyük final sunmaya hazırlanıyor. Venüs ve Plüton Oğlak burcunda kavuşacak ve şimdiden olaylarla dolu bir aya işaret eden enerjiler anlamına gelmekte. Ancak bu kavuşumun Satürn'ün yönettiği bir burçta gerçekleşmesi oldukça keyifli olabilir.

Yay burcundaki Güneş tutulması, bizi hayallerimizin maceralarını tezahür ettirmek için irademizi geliştirmeye davet ediyor. Ek olarak, tutulma Merkür ile yakın bir kavuşum içinde olacak ve ileriye dönük mütevazı bir tutuma ihtiyaç olduğunu ima edecek. Yay, kesinlik ve inanç kavramlarını bünyesinde barındırsa da, Merkür bize gerçeğin göründüğünden daha karmaşık olduğunu hatırlatmak için burada!

Bu Tutulmanın (Jüpiter) hükümdarı da ay tutulmasından kısa bir süre sonra Mars'ın karesini oluşturacak. Bu transit, bizi bağlayan şeylerden kurtulma ihtiyacımızı sembolize eder. Pervasızlık ve yıkıcı davranış bu döngünün farklı yönleri olabilir. Bununla birlikte, harekete geçmeden önce düşünmeliyiz.

Mars, Jüpiter'e zarar vererek burç değiştirecek ve Yay burcuna girecek. Kızıl gezegen Ateş burcuna girerken Ay'ın Güney Düğümü ile kavuşum gerçekleşecek. Bu geçişin karmik bir anlamı var ve Mars'ın getirebileceği tüm güç mücadeleleri, şiddet ve öfke, Ketu'nun sıkı kavrayışı olan Güney Düğüm tarafından reddediliyor.

Yılın Son Satürn ve Uranüs karesi, 2021'de gerçekleşen birçok devrime (metaforik veya başka türlü) bir miktar çözüm getiriyor. Engeller kırılmaya devam ediyor ve genel bir meydan okuma hissi yükselecek. Yine de, Mars artık Satürn meselelerine karışmadığından, kızıl gezegenin masaya getirdiği saldırganlık başka bir yere kanalize ediliyor. İyi haber şu ki, öfke olmadan, bu geçiş gelecek için strateji oluşturmaya izin verecek enerjiler anlamına gelmekte.

Ayın Dolunayı İkizler burcunda gerçekleşiyor. Bu tamamen dualite ve geçmiş anlaşmazlıkları uzlaştırmakla ilgilidir. Tartışmaya ve gerçekleri netleştirmeye duyulan genel bir ihtiyaç duygusu olacaktır. Dolunay, bu arayışı, görüşlerinin sorgulanmasına hazırlıksız olan bazılarını bunaltabilecek aşırı bilgi yüklemelerine gitmeye itebilir.

Yıl, uzun zamandır beklenen Jüpiter'in Balık burcuna girmesiyle mükemmel bir enerji ile kapanıyor. Bu, 2022'nin büyük bir bölümünde sürecek bir transit ve 2021'de meydana gelen hasarın bir kısmını hafifletmek için pozitiflik getirecek.

KOÇ

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: İyilik yapmaya devam et. Karşındaki o iyiliğe layık olmasa bile, sen o iyiliğe layıksın.

Gökyüzü iş hayatınızda yeni tanıyacağınız kişilerden gelecek önerilere açık olmanın getireceği faydalara işaret etmekte. Hafta boyunca işinizle ilgili yeni başlangıçlar ve yatırımlar gerçekleştirebilir başarınızla adınızdan söz ettirebilirsiniz. Sözde dostlarınız başarılarınızdan rahatsızlık duyarak önerileri sizi yanıltabilir dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise son derece şanslı etkiler söz konusu. Yeni bir ilişkiye adım atabilir var olan ilişkinizi resmiyete taşıyabilirsiniz. Aşk hayatınızda her şey düzelmeye başlıyor biraz sabır size çok şey kazandıracak.

BOĞA

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Belki hiç bir şey yolunda gitmedi ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi!

Gökyüzü iş hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmeler sizi pek çok konuda cesaretlendirecek. Zorlandığınız sıkıntılı her noktada çıkış noktalarını yakalayarak çözüme kavuşturacak dostu düşmanı tanımanın ve tedbirli davranmanın ödülünü alacaksınız hayattan. İş hayatınızda istikrar hakim aktif girişimci ve kendine güvenli tavırlarınızla çevrenizi etkileyecek önemli teklifler alarak bulunduğunuz konumda önemli ilerlemeler kaydedeceksiniz. Bekar Boğalar sürpriz bir yakınlaşma yaşayabilir bir anda aşkın rüzgarının savurduğu yöne ilerlemeye başlayabilirsiniz. Evli Boğa'lar sizlerde eşinizin yoğun ilgisi ile karşı karşıyasınız hafta boyunca.

İKİZLER

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Peşinden gidecek cesaretin varsa, Bütün hayaller gerçek olabilir.

Gökyüzü bu hafta para alışverişlerinizde dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Bir anlık heves ya da dalgınlık zor durumda kalmanıza neden olabilir. İş hayatınızda hafta boyunca iş birliği içinde olduğunuz ya da ortaklıklarınızın bozulmasına neden olacak her türlü davranıştan kaçınmalısınız. Özel yaşamınızda da öfkeli davranışlar ve kıskançlıklara karşı eş ya da sevgilinizle hem fikir olmalı kimsenin yanlış yönlendirmesine kapılarak hareket etmemelisiniz. Bekar İkizler sizlerse aşkta olumlu etkilerle dolu bir haftadasınız.

YENGEÇ

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Hayatta öyle seçimler yap ki; kazandığın şeyler, kaybettiklerine değsin.

Gökyüzü iş ve özel yaşamınızda kararlı olmanın getireceği olumlu enerjilerle dolu bir haftayı müjdeliyor sizlere. Tabi ki etki altında kalmadan kendinize ve kalbinizin sesine güvenerek hareket ettiğiniz takdirde. Özel yaşamınızda ise eşinizin geçmişinde yaşadığı bir ilişki ya da evliliğinden kaynaklanan sorunlar beklenmedik bir şekilde karşınıza çıkabilir zihninizi bulandırmak isteyen kişilerin oyunlarına alet edilmek istenebilirsiniz dikkatli davranın gerçeklerden uzaklaşmayın. Bekar Yengeçler kıskanç arkadaşlarınıza dikkat etmeli sizi kısıtlayıp yanlış yönlendirmelerine fırsat vermemelisiniz. Bunu yaptığınız anda yeni bir ilişkiye adım atabileceksiniz.

ASLAN

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bir çiçeği öldürebilirsiniz ama baharı öldüremezsiniz.

Gökyüzü finansal konularda endişelerinizi yükseltecek olaylara karşı sağduyulu ve diplomatik davranarak dengeyi sağlayabileceğinize işaret etmekte. İşinizle ilgili her konuda söyleyeceklerinizi yapacaklarınızı planlayarak hareket etmeniz gerekmekte. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz kişinin söylediklerinden çok davranış diline dikkat edin. Bekar Aslanlar hafta boyunca aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşayabilir Yeni bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Hava da AŞK kokusu var.

BAŞAK

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bana güç veren zaferlerim değil, yaşamdaki yenilgilerimdir.

Gökyüzü enerjinizi yükseltiyor bu hafta ve iş hayatınızda kara bulutları aşmanız aydınlanmanız için harekete geçiriyor sizleri. Cesaretiniz ve inancınız gücü sayesinde kariyer hayatınız bambaşka bir boyut kazanacak. İçinize yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek kararlar alın. Özel yaşamınızda Bekar ve ilişkisi olmayan uzun süredir devam eden bir arkadaşlığınız AŞK' a dönüşebilir. Evli Başaklar kimsenin etkisinde kalmadan sadece kalbinizin sesine güvenin ve ilerleyin.

TERAZİ

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Dik dur ve gülümse. Bırak neden gülümsediğini merak etsinler.

Gökyüzü bu hafta iş eğitim ve özel hayatınızda yaşadığınız zorluklardan sonra bu alanlarda ön plana çıkarak hak ettiğiniz pozisyon ve kazancı elde edebileceğinize işaret etmekte. Evli Terazile kendi yakınlarınız ve eşiniz arasında yaşanacak tartışmalar söz konusu olabilir akılcı davranın.

AKREP

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kaybettiğin tek savaş, Uğrunda savaşmaktan vazgeçtiğindir.

Gökyüzü haftaya olumlu enerjilerle merhaba diyeceğinizi müjdelemekte. Yeter ki sahip çıkmanız gereken değerlerin farkına varın ve harekete geçin. İş hayatınızda yeni başlangıçlar ve fırsatlara erişebilirsiniz gizliliğe önem verin ve ilerleyin. Aşk hayatınızda ise Bekar ve ilişkisi olmayan Akrep'ler aşk etrafınızı sarabilir. Evli olan, Akrepler sizlerde haftanın ilerleyen günlerinde eski sevgilinizin karşınıza çıkması ile şaşırtıcı gelişmeler deneyimleyebilirsiniz.

YAY

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Tanrı beni dostlarımdan korusun. Düşmanlarımı kendi başıma yenebilirim.

Gökyüzü haftanın ilk iki günü iş arkadaşlarınızın gerçek yüzlerinin ortaya çıkacağına işaret ediyor. Üzülmeyin farkındalık kazanın ve unutmayın ki, her deneyimden şikayet etmek yerine size öğrettiklerinin ve kazandırdıklarının farkına varmayı seçin. Bu hayat sizin kumandan sizsiniz ve siz çok değerlisiniz bunu fark edin ve bırakın yüreğinizde Aşk ruhunuzda heyecanla yeniden şekillensin hayat kendi komutanızda. Bekar Yaylar sizlerde şanslı bir dönemdesiniz sosyal olmalı ve yenilikleri kabullenmelisiniz. Evli Yaylar sorunlu ilişkinizi daha da kritik hale getirebilecek konuşmalardan uzak durmalısınız.

OĞLAK

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Düşmanın yoksa hayatta hiç başarılı olamadın demektir.

Gökyüzü iş te ve aşkta yüzünüzü yüreğinizi güldürecek kalıcı olumlu gelişmelere işaret etmekte. Yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda olumlu ve sürekli kazançlar elde edebileceğiniz imkanlara kavuşabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günleri ile birlikte uzun zamandır mücadele ettiğiniz konularda sonuç almanızı engelleyen gizli düşmanlarınızın ortaya çıkması ile rahat bir nefes alacaksınız. Evli Oğlaklar eşinizle ilişkinizi de çok daha keyifli ve özel bir hale getirmeniz için gökyüzü sizleri desteklemekte ve güçlendirip özel hale getireceksiniz.

KOVA

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sevgili dediğin güzelliğiyle seni kendine âşık eden değil, Sana kendin olabilme şansını verendir.

Gökyüzü iş hayatınızda süregelen sıkıntılarınızı arkanızda bırakabilmek için olumsuz düşüncelerinizden uzaklaşmanız için harekete geçiriyor sizleri. Özel yaşamınızda ise eşinizle sorunlarınızı yenilemek tartışmak yerine Aşkın sihrine kapılmalısınız. Bekar Kovalar sizlerde Çarşamba gününden itibaren sürprizlere hazır olun.

BALIK

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Savaşan, kaybedebilir. Savaşmayan, çoktan kaybetmiştir.

Gökyüzü silkinip toparlamanız haklarınıza sahip çıkmanız için motivasyonunuzu iletişim gücünüzle yeteneklerinizi kazanca dönüştürün. Bu hafta sizi kazançlı çıkaracak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeter ki korkmayın kızgınlıklarınızın öfkenizin fırsatları değerlendirmemenize neden olmasına izin vermeyin. Hafta sonu günlerinde kemik ağrıları yaşanabilir. Ağrılarınızı önemseyin ve bir hekime başvurun. Ayrıca sert sporlardan kaçının. Bayanlar sizlerde yüksek topuklu ayakkabılarınız yüzünden burkulmalara karşı dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise huzur ve uyumun yoğun olduğu bir haftadasınız.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...

<p>Olay, dün saat 16.00 sıralarında Atilla Mahallesi 467 sokaktaki bir apartmanda meydana geldi. Edi

İzmir'deki rehin alma olayında zanlının yakalanma anı kamerada

Slovakya'nın en büyük buz mağarası eriyor

Enkaz kentte çiftçinin yüzünü güldüren hasat... Tarlada 70 TL'ye satılıyor

BİM 23 Nisan 2024 aktüel ürünler kataloğu