• $8,8467
  • €10,3747
  • 497.976
  • 1384.68
9 Temmuz 2021 Cuma

Venüs ve Mars, Aslan burcunda hizalanacak

Venüs ve Mars, 13 Temmuz 2021'de, 19 derece Aslan burcunda gökyüzünde hizalanacak. Yaratıcılığı aydınlatacak, dengesizlikleri uyumlu hale getirecek ve ruh eşimizi uyandıracak.

Venüs ve Mars bir araya geldiğinde, enerjilerinin yeniden doğuşunu ve içimizdeki hem dişil hem de eril ilkelerin yeni bir uyanışını deneyimliyoruz.

Astrolojide Mars, hareket, motivasyon ve korkusuzluk gezegeni olarak kabul edilir. Enerjisi, ilerlememiz, korkularımızı aşmamız için bize ilham veriyor.

Venüs ve Mars'ın bir araya gelmesi aynı zamanda aktif ruh eşinizi tanıyabilir, aşk, evlilik, söz ve nişan sözleşmeleri yapabiliriz.

Biriyle yeni bir ilişki kurabiliriz.

Hayatımızdaki ilişkilerden veya tesadüfi bir karşılaşmadan ilham alan veya tetiklenen ruhsal uyanışlar yaşayabiliriz.

Dengenizi, yaratıcılığınızı ve motivasyonunuzu bulmak için bu enerjiyi kullanın.

KOÇ: Bu hafta olumlu değişimler sizleri karşılıyor. İş hayatınızda ekip çalışması yaparak isteklerinize ulaşmaya başlayabilirsiniz. İş hayatınızda sorunlar yaşadığınız kişiler ile arabulucular sayesinde karşılaştığınız tüm problemleri aşabileceksiniz. Özel hayatınızda ise beraberlikleri devam eden Koçlar karşı tarafın haksız davranışları karşısında gergin zamanlar yaşayabilirsiniz.

BOĞA: Gökyüzü sizi özgürleştirecek güçlü kılacak enerjiler ile dolu bu hafta. Yapmayı planladığınız projelerinizi girişimlerinizi haftanın ilk gününden itibaren gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. İş hayatınızda finansal olarak ta şartlarının iyileşmeye başlaması ile iş ilişkilerinizi güçlendirmek için iletişime önem verin ve uzun zamandır ertelediğiniz görüşmelerinizi hafta boyunca yapmaya odaklanın.

İKİZLER: Gökyüzü sizi büyük bir değişim enerjisi ile karşı karşıya bırakıyor bu hafta. Uzun zamandır baskı altında tutulduğunuz pek çok şeyden uzaklaşmaya başlıyorsunuz. Daha önce ertelediğiniz pek çok konuyu bu hafta gündeminize alacaksınız. İşinizle ilgili her konuda disiplinli davranışlarınızla hakimiyeti elinize alacak, kendinize yüksek hedefler belirleyerek kararlı adımlarla ilerleyeceksiniz.

YENGEÇ: Gökyüzü finansal konularda istediğiniz gelişmelerin gecikmesi sebebiyle gergin enerjiler ile uğraşacağınız enerjilere dikkat çekmekte. Sizin dışınızda gelişen olaylara müdahale etmemeli, kendi sorumluluklarınızı yerine getirip beklemede kalarak hareket etmelisiniz. Özellikle ortaklaşa yapılan işlerde kararlı tavrınızı koruduğunuzda hem saygınlığınızı hem kazanımlarınızı arttıracaksınız.

ASLAN: Gökyüzü sizler için pozitif enerjileri barındırıyor. Bu hafta yolunda gitmeyen pek çok şeyin üstesinden geleceksiniz. Hayata karşı sorumluluklarınız da kazanımlarınız da artmaya başlıyor. Sağlığınızla ilgili üşütmeye bağlı iltihapları önemseyin ve dikkatli davranın. Yeni bir iş yapmayı düşünen Aslan burçları bu hafta beklediğiniz şartların oluşması ile olumlu girişimlerde bulunabilirler.

BAŞAK: Bu hafta İş hayatınızda birlikte çalıştığınız kurum ve kişilerin öneri ve görüşlerine önem vermelisiniz. Size doğru gelmeyen konulara karşı fikirlerinizi ifade etmekten çekinmemelisiniz. Uzun zamandır doğru zamanı beklediğiniz. Atılımlarınızı bu hafta gerçekleştirebilirsiniz. Finansal ve hukuki konularda aleyhinize yaşanan girişimler doğru yol almanız ve dikkatiniz sayesinde lehinize dönebilir.

TERAZİ: Gökyüzü iş hayatınızda şartlarınızın iyileşmeye başlaması ile birlikte başvuru ve girişimlerinizin olumlu yaklaşımları beklentileriniz gerçekleşmeye başlıyor. İş hayatınızda yaşanan olumlu enerjiler ile enerjinizde yükselecek ve ailenizle olan ilişkilerinizdeki problemleri de ortadan kaldıracaksınız.

AKREP: Bu hafta eğitim ve finansal konularda yaşanacak gelişmelerle sevineceksiniz. İşiniz gereği cesaretli davranmayı bırakmadığınız takdirde zorluklar aşılabilir olacak sizler için. Öfke kontrolü aile ve iş hayatınızda fazlası ile önemli sizler için. Bunun yanı sıra hukuki sorunlar problemler yaşayan Akrep'ler sakin kalmayı başarmalılar.

YAY: İş ve eğitim hayatınızda maddi - manevi kazanımlarınızı arttıracaksınız. Birlikte çalıştığınız insanlardan da destek göreceksiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta yakınlarınızın iş ilişkilerinize müdahil olmamanız için uyarıyor sizleri. Aksi halde toparladığınız işleriniz bu müdahalelerden dolayı bozulabilir.

OĞLAK: İş ve finansal konularda hızla gelişen olaylara yetişmekte zorlanabilirsiniz. Özellikle başkalarının etkisi altında kalarak iş ve özel hayatınızda anlık kararlar büyük pişmanlıklar yaşamanıza neden olabilir. Bu hafta yatırım planlarınızda da anlık kararlar pişmanlık ve zarar görmenize neden olabilir dikkatli olun.

KOVA: İş ve eğitim hayatınızda hakimiyeti elinize alacak, kendinize yüksek hedefler belirleyerek kararlı adımlarla ilerleyeceksiniz. Kendi yakınlarınızdan kaynaklanacak finansal zorluklara karşı zekice davranarak olumsuzluklardan zarar görmemeyi başarabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise bu hafta şanslı bir haftanın içine giriyorsunuz.

BALIK: Bu hafta iş hayatınızda göreceğiniz destekle karşılaştığınız tüm problemleriniz çözüme kavuşmaya başlayacak. İş ve eğitim hayatınızda sezgilerinizin rehberliğinde yol almanız doğru kararlar almanızı sağlayacaktır. Özel hayatınızda evli ve ilişkisi devam eden Balık burçları eş ya da sevgilinizin haksız yorumları ve suçlamaları yüzünden gergin zamanlar yaşayabilir.

<p>Bu programda ezber yok, kimin ne konuşacağı belli değil. aksam.com.tr Genel Yayın Yönetmeni Serka

'Ortaya Karışık' Başladı

''Yola çıkmalı'' dedirten 5 film

Mezarlıkta toprağa yarı gömülü halde bulundu!

Kilo vermek isteyenler dikkat! Limon diyetiyle ayda 10 kilo vermek mümkün