• $13,4509
  • €15,2696
  • 795.68
  • 2042.08
19 Nisan 2019 Cuma

Terazi burcunda mavi dolunay

19 Nisan Türkiye saatiyle 14.13’te Terazi burcunda mavi dolunay gerçekleşecek. Bu pek çoğumuzu huzursuz kılabileceği anlamına gelmektedir. Beklenmeyen olaylar ve öngörülemeyen davranış, ikili ilişkilerimiz açısından gerginlik yaratabilir. 19 Nisan Terazi dolunayı duygusal destek, aşk ve sevgiyi içeren ilişkilerdeki dengesizliklerini de vurgulamakta.

Asteroit Hybris ve dolunay konjonktüründe aşırı güven ve kibir yerine merhamet ve alçakgönüllülük çağrısında bulunuyor bizlere.

Aşk emek ile büyüyen sevgiye dönüşüp insanı insan yapan en yüce en kutsal duygu olduğuna göre değerli kılmaya gayret etmeliyiz.

Duygular, içgüdüler ay nitelikleri dolunayda zirveye ulaşır. İlişkilerimizde zorluklarının üstesinden gelmek için duygusal gücü ve sezgiyi arttıran enerjiler hakim olur. Bilinçaltımızı bilinçlendirmemizi, kişisel ilişkilerimizi tarafsız ve dengeli bir şekilde görmemizi sağlar.

19 Nisan’da gerçekleşecek Dolunay Terazi, aşkı yöneten Venüs’e ve Uranüs’e yön verecek. Ne yazık ki, her iki yön de zordur. Bu nedenle bu dolunay ilişkilerde belirsizliği ve gerginliği beraberinde getirebilir.

Özellikle geçmişte birlikte olup yolları ayrılanlar tekrar bir araya gelme arzusuyla gerçek olmayan duygularla aldatmaya aldanmaya kafa karıştırmaya meyilli olabilirler.

Dikkatli davranılmalı, timsah gözyaşları süslü sözlerle pişmanlık türküleriyle hayatınızdan çalanlara tekrar yaşamlarınızdan çalmalarına izin vermemeniz önemli.

Güneş‘in konumu ve Uranüs heyecan, beklenmedik değişim ve özgürlük getiriyor her birimize.

Normal aktivitelerinizden tamamen farklı bir şey yaparak rutinden kurtulmak için güçlü bir dürtü hissedebiliriz. Fakat Uranüs’ün karşısındaki Ay’la beklenmedik değişiklikler ve sinir bozucu rahatsızlıklar huzursuzluk ve gerginlik getirebilir.

KOÇ

Yeniliklere açık olmanız kariyer hayatınızın en parlak döneminin kapılarını aralıyor. Başarı merdivenlerini hızla çıkacak, uzun vadeli işlerin kahramanı olacaksınız. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizle iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz.

BOĞA

Yakınlarınızla ilgili konularda yaşanacak gelişmelerle ilgileneceksiniz. Aile içinde geçmişte yaşanan bir sorun tekrardan gündeme gelebilir ve yaşanan gerginliğin yerini huzura bırakması için yapıcı yönde görevi siz üstlenebilirsiniz.

İKİZLER

Kaybettiğinizi düşündüğünüz maddi manevi konularda yaşanacak gelişmelerle var olan şartlarınızın iyileşerek eskisinden çok daha iyi bir hale geleceğine işaret etmekte. İş hayatınızda duygularınızla değil mantığınızla hareket ederseniz kazanacaksınız.

YENGEÇ

Ailevi konularda tutumunuz bir hayli önem kazanmaktadır. Bağlarınızın güçleneceği birbirinizi anlayarak ve saygı duyarak hareket edeceğiniz bu zamanı iyi değerlendirin. Özel yaşamınızda aşk dolu günlerin içinde olacaksınız.

ASLAN

Anneniz ve anne temalı konularla ilgilenebilirsiniz. Yakınların sağlık problemleri söz konusu olabilir. Dolunay enerjisiyle maddi, olarak şanslı bir dönemin habercisi uzun zamandır kazanamadığınız kadar çok kazancın müjdecisi sizlere.

BAŞAK

Özgüveniniz yükselecek, şansınız yükseliyor. İş hayatınızda yaşanacak hızlı gelişmeler temponuzu yükseltecek. Cesur olun ve sorumluluk almaktan çekinmeyin. Parlak zekanızı ortaya koymanın artık zamanı geldi.

TERAZİ

Dolunay enerjisiyle terfi, zam gibi kariyer hayatınızda olumlu bir dönem noktasında olabilirsiniz. Gizliliğe önem verin ve beklentilerinizi, yaşadığınız gelişmeleri ulu orta konuşmamaya özen gösterin. Bu hafta gözler üzerinizde olacak.

AKREP

İş hayatınızda dikkatli olmalısınız. Çalışma arkadaşlarınız arasında yaşanacak gerginlikler sizi etkileyebilir. Dikkatli davranın ve sizi birebir ilgilendirmeyen konularda kimsenin savunuculuğuna soyunmayın. Siz zarar görürsünüz.

YAY

Uzun zamandır finansal problemler yaşıyor, çok emek verip az kazanıyorsanız yüzünüz gülecek. Mesleğinizle ön plana çıkacak ve işbirlikleri sayesinde kariyerinizde hedeflerinizi yükselteceksiniz.

OĞLAK

Dolunay enerjisiyle kan bağınız olan insanlardan zararlar görebilir, nankörlüklerle karşılaşabilirsiniz. Bu durum sizleri üzse de gerçeklerle yüzleşmenin vicdani rahatlığını yaşayacaksınız. İstediğiniz mutluluğa kavuşacaksınız.

KOVA

Dolunay enerjisiyle arkadaşlıklarınızı yeniden gözden geçirecek ve hatalarınızı telafi edip ortak noktalarda buluşabileceksiniz. Özgüveninizin egoya dönüşmemesi konusunda hassas davranın.

BALIK

Bu hafta hızlı ve olumlu gelişmeler öz güveninizi yükseltecek. Sezgilerinize güvenin ve enerjinizi pozitif düşünerek sürekli yükseltin. Yaptığınız işte ki titizliğiniz ve profesyonelliğiniz hafta boyunca göz dolduracak.

<p>Haber: Ayşe Gültekin</p><p>Şehirlerarası ulaşım ağı  olan Bayrampaşa, dünyanın tekstil mer

Atila Aydıner ile 'yerli yerinde' Bayrampaşa Belediyesi'nden anlamlı eser

Cam parçalarından evlilik teklifi! Herkes onu konuşuyor

Bu deliğin altında bakın ne var! Gözlerinize inanamayacaksınız

Sarımsağı böyle tüketenler dikkat! Bu hatayı sakın yapmayın