• $31,5335
  • €34,31
  • 2138.12
  • 8907.65
17 Aralık 2021 Cuma

Şimdi harekete geçme zamanı

Bu hafta gökyüzü enerjileriyle bir öncekinden daha az gerilim ve çok daha fazla iyi niyet ve neşe getiriyor. 2-3 gezegenin aynı gün içinde burç değiştirmesinde kozmik bir nadirlik görüyoruz. İlk olarak, aksiyon gezegeni Mars maceracı Yay burcuna geçerek içinizdeki hayalperesti ateşler ve sizi yeni başlangıçların sadece birkaç adım ötede olduğuna motive eder. Ardından, Merkür, Yay'daki Mars hayallerinizi daha da mümkün kılacak şekilde yapılandırılmış Oğlak burcuna geçer. Bu transit sizi A noktasından B noktasına götürmekle ilgili şimdi harekete geçme zamanı. Ama haftanın gücünü elinde tutan hafta sonu gökyüzü enerjileri cumartesi günkü İkizler burcundaki Dolunay, gerçeği söylemeniz ve hedeflerinize uyum sağlamanız için size ilham veriyor. Ve Jüpiter ile olan üçgen açısı, hayalinizdeki hayatın elinizin altında olduğuna dair güveninizi daha da artırır. Ve bu haftanın Kozmik takviminde haftanın son günü, kaçırmak istemeyeceğiniz devasa bir gök olayını getiriyor... Venüs pazar günü Oğlak burcunda gerilemeye başlayacak ve potansiyel olarak ilişkilerinizde ki enerjileri yeniden yapılandıracak haklı olmaya değil, mutlu olmaya huzursuzluk çıkartmaya değil geçinmek ve mutlu olmak için gönüllü olmaya bakın. Ama zihninizi bu çok hareketli dönemin enerjisini pozitif yönde ruhunda tutarsanız, olumsuz anlardan ziyade değerli anları incelemeye ve takdir etmeye başlayacak ve mutlu olacaksınız.

KOÇ: Gökyüzü yanlış anlaşılmaların çözüme kavuşacağını müjdeliyor sizlere. Şansınızı doğru ve pozitif sözlerle yükseltin ve kendinizi her alanda ifade edin ve maddi manevi kazançlı çıkın. Bu hafta miras geçmişten gelecek alacakların tahsilatı bu dönemin getirileri arasında. Beklenmedik gelirler sayesinde borçlarınızı ödeyerek rahatlayacaksınız. Finansal konularda olabildiğince az risk almalı ve gerçekçi davranarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise sorunlu ve yorucu bir ilişki içindeyseniz ilişkinizi bitirmeden önce bir kez daha düşünün ve kesin kararlar almamaya dikkat edin. Bekar ve ilişkisi devam eden Koç'lar kimin ne dediğini önemsemeden iç dünyanıza yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek kazanan aşk olsun.

BOĞA: Gökyüzü ruhsal bedensel fiziksel olarak yeniliyor sizleri. İnandığınız gibi yaşamanın değerlerinize sahip çıkmanın mükafatı oldukça büyük ve etkili olacak yaşamlarınızda. İş hayatınızda zekanızı ortaya koyacağınız imkanlar söz konusu. Finansal konularda oldukça şanlısınız. İşbirlikleri yeni fikir ve projelere açık olun ve iş hayatınızda kendinizi yenileyerek kazancınızı arttırın. Özel yaşamınızda ise geçmişten bugüne süregelen kronikleşmiş sorunları eş yada sevgiliniz ile birlikte anlayışla kökünden çözüme kavuşturmuş olmanız ilişkinizi daha önce olmadığı kadar mükemmel bir hale getiriyor. Bekar Boğa'lar sizlerde duygularınızdan eminseniz küçük şeylere takılıp kalmadan birlikteliğinizin tadını çıkartarak hareket edin.

İKİZLER: Bu hafta iş hayatınızda çalışma arkadaşlarınız arasında yaşanacak gerginliklerden ve taraf olmaktan uzak durun. Yeni bir iş bulabilir, iş değişikliğine gidebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise arzularınızın esiri olmadan gerçekçi davranmalısınız. Sorunları görmezden gelirseniz daha ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Eş ya da sevgilinizin yakın çevresinin ilişkiniz üzerinde etkili olmasına sessiz kalması kontrolü başkalarına bırakması anlamına gelir ki bu da sevgiyi hırpalar ve birbirinizden uzaklaşmaya başlarsınız ve ilişkinizi kördüğüm haline gelir. Bekar İkizler de aile bireyleri ve akrabalarınız aracılığıyla tanışacağınız biriyle duygusal bir yakınlaşma olabilir.

YENGEÇ: Gökyüzü bu hafta özel yaşamınızın bir hayli önem kazanacağına dikkat çekmekte eş ya da sevgilinizle ilişkiniz hakkında net kararlar alıp belirsizliklerin üstesinden geleceksiniz. Aşk hayatınızı yeniden yapılandırabilmeniz için gökyüzü sizleri destekliyor, aşırı alıngan, duygusal yaklaşımlarla yaptığınız yanlışları telafi edebilmeniz mümkün bu enerjileri iyi değerlendirin. Bekarlar bu hafta beklenmedik gelişmeler aşkla taçlanabilir. İş hayatınız da da uyumlu davranışlarınız ve yapıcı tutumunuz sayesinde ayın ilerleyen günlerinde terfi alabilir, farklı bir pozisyona yükselebilirsiniz.

ASLAN: Gökyüzü korkular, kaygılar, olumsuz düşünceler, negatif enerjilerden uzaklaştırıyor sizleri. Bu hafta ailevi konularda yaşanacak gerginliklerde de söz sahibi olmamanız faydanıza olacaktır. Sizden yardım talep edilmedikçe aile bireylerinin her türlü sorunuyla uğraşabilir, sorunlu ilişkileri çözüme kavuşturabilir ya da ilişkilerinize sınırlamalar getirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise evli ve uzun süredir ilişkisi devam eden Aslan'lar aşk kapıyı 2 kere çalmaz! Kararınızı verin. Cesaretle eş ya da sevgilinizi sahiplenin duygularınızı ifade edin ve aşkı doyasıya yaşayacağınız bugünlerin tadını çıkarın.

BAŞAK: Gökyüzü yaşadığınız olaylara isyan etmek yerine çözüm odaklı hareket etmeniz yönünde harekete geçiriyor sizleri. Bu hafta yeni bir işe başlayabilir, yeni insanlar farklı ve olumlu başlangıçların içinde yer alabilirsiniz. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizle iletişime önem verin. Onun adına kararlar almayı bir yana bırakın ve aşkı karanlıklara mahkum etmeyin. Bekar ve ilişkisi olmayan Başak'lar içten içe size duyduğu aşkı itiraf edecek biriyle hayatınız hareketlenebilir, heyecan ve güzelliklerle dolu bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

TERAZİ: Gökyüzü bu haftanın ilk günlerinde gerginliklere bağlı kas ağrıları yaşayabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Beklentilerinizin gerçekleşmemesi verilen sözlerin yerine getirilmemesi finansal konularda sizler için zorlayıcı olabilir. Bu hafta hukuki bir konuda ya da aileden kalan bir miras ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir, finansal olarak rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evli Terazi'ler eşinizin baskın tavırları ilişkinizde krizlere neden olabilir ve bu kez sakinliğinizi korumakta başarılı olamayabilirsiniz. Bekar Terazi'ler sizler de yeni tanıdığınız kişilere temkinli yaklaşın ilişkilerde hayal kırıklıkları söz konusu olabilir.

AKREP: Gökyüzü bu hafta iş hayatınızda yeni bir dönemin kapılarını aralıyor sizlere yeniliklerle dolu bir başlangıcın dönüm ve değişimin yoğun olduğu bir haftadasınız. İş hayatınızda girişimci davrandığınız takdirde yeni başlangıçlar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Korkmayın değişim enerjisi sizleri girdap gibi içine çekerken direnmek yerine uyumlu olun ufak tefek zorluklarla karşılaşsanız da mücadele edin, yeteneklerinizi ortaya koyun ve başkalarına değil kendinize güvenerek hareket edin. Evli Akrep'ler kendi yakınlarınızdan kaynaklı sorunlar yaşanabilir, dikkatli davranın ve dengeleri korumak için yerinde müdahalaler de bulunun. Bekar ve ilişkisi devam eden Akrep'ler sizler de ilişkinizi evliliğe taşıma kararı alabilirsiniz.

YAY: Sezgilerinizin olağanüstü yüksek olduğu kendinize ve çevrenize her zaman olduğunuzdan daha farklı ve anlayışlı davranacağınız bir hafta karşılıyor sizleri. İş hayatınızda var olan şartları daha iyi hale getirmeli, yeni bir oluşum ya da girişimin içine girmekte tereddüt etmemelisiniz. Evli ve uzun süredir ilişkisi devam eden Yay'lar geçmişte yaşanan olaylar eşiniz tarafından tekrar gündeme gelebilir ve buna bağlı ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bekar Yay'lar sizlerde hiçbir şeyi ertelememeli, ilk adımı daima ilgi duyduğunuz insandan beklememelisiniz.

OĞLAK: Bu hafta içsel olarak güçlenip farkına varamadığınız güzelliklerin farkına varacağınız enerjilerle karşı karşıyasınız. Evli Oğlak'lar eşinile sorunlarınız varsa hatalarınızı telafi edebileceğiniz enerjilerle karşı karşıyasınız. Yeter ki kibir, gurur gibi duyguların zincirlerini kırıp sahip olduğunuz güzellikler elinizden kayıp gitmeden bunun farkına varabilin. İş hayatınızda ise geçtiğimiz haftalara nazaran daha istikrarlı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Fakat çalışanlarınızdan kaynaklı maddi zararlar yaşamanız mümkün. Aşırı samimiyet ve güven çalışanlarınızı kraldan çok kralcı bir yaklaşımla hareket etmeye ve size zarar vermelerine neden olabilir. Bekar Oğlak'lar sizlerde sosyal olmalı ve yenilikleri kabullenmelisiniz.

KOVA: Gökyüzü iş ve özel yaşamınızda aniden gelişen sorunlarla baş etmekte zorlanabileceğiniz bir haftaya dikkat çekmekte. İş hayatınızda öfkeyle kararlar almamaya çok dikkat edin. Size yanlış aktarılan sözlere itibar etmenizin hukuki ve maddi faturası ağır olabilir. Bu hafta dostunuzu da düşmanlarınızı da tanıyacak ilişkilerinizi yeniden yapılandıracaksınız. Özel yaşamınızda da evli Kova'lar eşiniz onun hayatının vazgeçilmezi olduğunuzu hissettirecek sizlere. Bekar Kova'lar yeni bir ilişkiye adım atmak için aceleci davranmamalısınız.

BALIK: Bu hafta gökyüzü uzun zamandır satmak için uğraş verdiğiniz mülk ya da taşınmazınızı elden çıkararak finansal rahatlamalar yaşayabileceğinize dikkat çekmekte. İş değişikliği yapabilir uzun zamandır beklediğiniz terfiyi alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yalnızsanız yeni bir insan tanıyabilir kısa süre içinde uzun yıllardır tanıyormuş hissiyle kalıcı bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. Evli Balık'lar bu hafta eşinizle daha fazla ilgilenmeli onu sevdiğinizi her davranışınızla ortaya koyabilmelisiniz. Bunu yaptığınız andan itibaren ilişkinizde krizleri aşacak ve biz olmayı başaracaksınız.

<p></p><p>Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, 'Terörle mücadelede yurt içinde ve sınır ötesinde icra e

Bakan Güler, komutanlarla toplantı yaptı

Belçika'dan Gazzelilere yardım malzemeleri

ABD'yi kar fırtınası vurdu: Otoyollar kapalı

Gazze'ye uçaklarla insani yardım bırakıldı