• $17,2686
  • €17,6893
  • 967.141
  • 2411.28
3 Mayıs 2019 Cuma

Satürn, Oğlak burcunda geri harekette

Satürn, Oğlak burcunda R geri harekette olacak 18 Eylül 2019’a kadar… Satürn geri hareketlerinde, her türlü sorumluluklar ve görevler üzerinde çalışmak, kendi gerçeğimizde idrak etme biçimimizi yeniden yapılandırmanın ve engellere karşı yeni bir tutum izlemenin yollarını bulmayı öğrenebiliriz.

Satürn olgunluğa, bilgeliğe ve başarıya ulaşmanın kapılarını açmamızı sağlayan, karanlıkları aydınlığa ulaştıran, kapının karmik anahtarıdır. Her birimiz için. Nasıl ki gecenin sabaha erişmesi için bir zaman dilimine ihtiyacı varsa insanın da hayata yolcu olma adına deneyimleri, seçimleri, yanlışları ve doğrularıyla olgunlaşabilmesi için bir zaman gereklidir.

Satürn bu yolculuktaki maceramızda seçimlerimizin yanlışlarının zorluğunu doğrularının mükafatlarının, güzelliklerini yaşatır bizlere. Olgunluk sabır başarı ve bilgelikte hiçbir zaman için zorlayıcı hayat sınavlarını geçmeden gelmez. Ruhumuzu arındırıp kalbimizin mührünü açıp, özü gerçek saflığa ulaştırabilmek için gerekli olan her şeyle karşılaştırır bizleri.

Öğretmen Satürn’ün geri hareketi süresince bu enerjiyi pozitif şekilde değerlendirebilmek için kendi seçimlerimizden alışkanlıklarımızdan, izin verdiklerimizden kaynaklı ruhumuza, bedenimize, kalbimize verdiğimiz zararları açık yüreklilikle değerlendirmeli, uyuttuğumuz benliğimizi uyandırmaya çaba göstermeli, çirkinlikleri, hastalıklı yanlarımızı arındırmaya, şifalandırmaya gayret etmeliyiz. Bizler birey olarak arınmış şifa bulmuş yenilenmiş olduğumuzda, kendimize zarar vermeyi bırakır, farkındalık kazanır ve bize zarar verenleri işte o zaman yaşamlarımızdan uzaklaştırmayı başarırız.

KOÇ

Gökyüzü, iş hayatınızda yeni tanıyacağınız kişilerden gelecek önerilere açık olmanızı işaret etmekte. Hafta boyunca işinizle ilgili yeni başlangıçlar ve yatırımlar gerçekleştirebilişiniz. Özel yaşamınızda şanslı etkiler söz konusu.

BOĞA

İş hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmeler sizi pek çok konuda cesaretlendirecek. Zorlandığınız sıkıntılı her noktada çıkış noktalarını yakalayarak çözüme kavuşturacak dostu, düşmanı tanımanın ve tedbirli davranmanın ödülünü alacaksınız.

İKİZLER

Para alışverişlerinizde dikkatli olun. Bir anlık heves ya da dalgınlık zor durumda kalmanıza neden olabilir. İş hayatınızda hafta boyunca işbirliği içinde olduğunuz ya da ortaklıklarınızın bozulmasına neden olacak her türlü davranıştan kaçınmalısınız.

YENGEÇ

İş ve özel yaşamınızda kararlı olmanın getireceği olumlu enerjiler hakim. Eşinizin geçmişinde yaşadığı bir ilişki ya da evliliğinden kaynaklanan sorunlar beklenmedik bir şekilde karşınıza çıkabilir, zihninizi bulandırmak isteyenler olabilir.

ASLAN

İşinizle ilgili her konuda yapacaklarınızı planlayarak hareket edin. Özel yaşamınızda birlikte olduğunuz kişinin söylediklerinden çok, davranış diline bakın. Bekar Aslanlar hafta boyunca aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilir.

BAŞAK

Cesaretiniz ve inancınız gücü sayesinde kariyer hayatınız bambaşka bir boyut kazanacak. İçinize yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek kararlar alın. Özel yaşamınızda bekar ve ilişkisi olmayan bir arkadaşlığınız aşka dönüşebilir.

TERAZİ

İş eğitim ve özel hayatınızda yaşadığınız zorluklardan sonra bu alanlarda ön plana çıkarak hak ettiğiniz pozisyonu elde edebileceğinize işaret etmekte. Evli Teraziler kendi yakınları ve eşi arasında tartışmalar yaşayabilir. Akıllıca davranın.

AKREP

Haftaya olumlu enerjilerle merhaba diyeceksiniz. İş hayatınızda yeni başlangıçlar ve fırsatlara erişebilirsiniz. Gizliliğe önem verin ve ilerleyin. Aşk hayatınızda ise bekar ve ilişkisi olmayan Akrep’ler aşk etrafınızı sarabilir.

YAY

Haftanın ilk günü iş arkadaşlarınızın gerçek yüzlerinin ortaya çıkacağına işaret ediyor. Bekar Yaylar şanslı bir dönemdesiniz. Evli Yaylar sorunlu ilişkinizi daha da kritik hale getirebilecek konuşmalardan uzak durmalısınız.

OĞLAK

İşte ve aşkta yüzünüzü yüreğinizi güldürecek kalıcı olumlu gelişmeler yaşanacak. Yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda olumlu ve sürekli kazançlar elde edebileceğiniz imkanlara kavuşabilirsiniz.

KOVA

İş hayatınızda süregelen sıkıntılarınızı arkanızda bırakabilmek için olumsuz düşüncelerinizden uzaklaşmanız gerekiyor. Bekar Kovalar çarşamba gününden itibaren sürprizlere hazır olun.

BALIK

Kazançlı çıkacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ağrılarınızı önemseyin ve bir hekime başvurun. Ayrıca sert sporlardan kaçının. Hanımlar yüksek topuklu ayakkabılarınız yüzünden burkulmalara karşı dikkatli olun.

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

Fatih'in kılıcının aynısı yaptı! Yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor

Türkiye'de 500 bin TL altında alınabilecek otomobiller! Listeler güncellendi

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı