• $9,3289
  • €10,8607
  • 529.351
  • 1417.7
13 Mart 2020 Cuma

Satürn kova burcunda

Satürn kova burcunda seyrine başlıyor. Kova grupları, arkadaşları, ağları, toplumu bir bütün olarak yönetir. Kova'daki Satürn toplumları insanlığı iyileştirmeye kararlı mıyız? Gökyüzü uyanma, kalıcı değişimin mesajlarını veriyor insanlığa.

19-20 Mart'ta Güneş'in Koç burcuna girdiği Ekinoks başlıyor. Bu değişim aynı zamanda yeni bir astrolojik yılın başlangıcıdır. 24 Mart'ta Koç burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay, Chiron ile bağlantılıdır. Yaraları iyileştirici enerjiler hakim gökyüzünde. Acıya, reddedilme korkusuna veya kırılganlığa karşı duyarlılığımıza rağmen, yine de yeni bir başlangıç yapmamız, tekrar başlamak için çaba göstermemiz, cesaret göstermemiz gerekiyor. Korkuları serbest bırakın, kalbinizi ruhunuzu, hayatın doğal ritimlerinde akmasına izin vermek bu enerjiyi doğru değerlendirmek anlamına geliyor haydi başlayalım.

KOÇ

Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda memnun olacağınız gelişmeler söz konusu. Uzun zamandır uğraştığınız bir konu tamamlanacak ve başarınızın mükafatını alacaksınız. Hafta boyunca beklenmedik harcamalarla karşılaşabilirsiniz. Hafta ortası işinizle ilgili yolculuklar söz konusu olabilir. Tereddüt etmeden gidin kazançlı çıkacaksınız.

BOĞA

Gökyüzü haftanın ilk iki günü sağlığınıza dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. İşinizle ilgili ise duygularınızı kontrol altında tutmalı, kararlarınızı duygularınızla değil aklınızla alarak ilerlemelisiniz. İş hayatınızda bazı sorunlarla karşı karşıya olabilirsiniz dikkatli davranın. Aklınızı kullandığınız takdirde üzerinize oynanan oyunları bozguna uğratacaksınız.

İKİZLER

Bu hafta sizin için işle ilgili olumlu ve başarılı sonuçları getirecektir. Çarşamba günü işiniz gereği sizden yaşça büyük birinin aşırı tepkisi fikirlerinizi kabul etmemesi tartışmalara neden olabilir. Eğitim hayatınızda da mücadele ettiğiniz takdirde başarı çıtanızı yükselteceğiniz bir haftadasınız. Özel yaşamınızda ise evli İkizler çocuklardan gelecek mutluluklar söz konusu.

YENGEÇ

Bu hafta son derece güçlü etkiler sizleri karşılamakta. İşinizle ilgili her şeyde ayrıntıları dikkate almalı başkalarının yönlendirmesiyle hareket etmemelisiniz. Finansal konularda da alacaklarınızı tahsil edebilir ve rahatlayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde önemli bir iş teklifi alabilir daha önce başvuruda bulunduğunuz bir yerden olumlu geri dönüş olabilirsiniz.

ASLAN

Bu hafta diyete başlayabilir, sigara alışkanlığınızdan uzaklaşmak için adım atabilirsiniz. Bu anlamda her şey sizin için kolaylıkla ilerleyecektir. İşinizle ilgili haftanın ilk gününden itibaren sorumluluğunuzda ki her şeyi kontrolden geçirerek hareket edin. Finansal konularda isteklerinizi elde edebilecek ve hafta boyunca başarınız ve kıvrak zekanız sayesinde takdir edileceksiniz.

BAŞAK

Haftaya son derece olumlu haberlerle başlayabilir eğitim ve iş hayatınızda rakiplerinizin oyununu bozacak ve yeteneklerinize güvenmenin sizi ne kadar güçlü kıldığını dosta düşmana göstereceksiniz. Yeni başlangıçlar yapmayı düşünüyorsanız haftayı iyi değerlendirmeye bakın. Özel yaşamınızda ise eşle birlikte yapılacak yatırımlar gerçekleştirebilir hemfikir olmanın maddi manevi tamamlayıcı güzellikleri birlikte yaşayabilirsiniz.

TERAZİ

İş hayatınızda düşmanca davranışlarıyla size zarar veren kişilere iyi bir ders verebileceğiniz bir haftadasınız. Aklınızı kullanın ve detayları önemseyin. Unutmayın pek çok şey ayrıntılarda gizlidir. Haftanın ilk üç günü borç alacak dengesini korumalı yatırım planlarınızı bir sonraki haftaya ertelemelisiniz. Hukuksal bir sorununuz varsa bu hafta istediğiniz gibi sonuçlanabilir. Bekar Teraziler sizler de aşkı bulmuşken kelimelerin esiri olmamalı, karşınızda ki insanı da kelimelerden dolayı yargılamadan haklı değil mutlu olmaya bakmalısınız.

AKREP

Gökyüzü hafta boyunca acele kararlar almamanız için uyarıyor sizleri. Özellikle işinizle ilgili konularda gerçekçi davranın ve mesai arkadaşlarınızın sizi öfkelendirerek yanlış kararlar vermenize olanak sağlamalarına fırsat vermeyin. Finansal konular da gecikmeler sizi zorlayabilir sabırlı davranın. Özel yaşamınızda ise evli Akrepler çocuk ya da çocuklarınız yüzünden eşinizle tartışabilirsiniz.

YAY

Hafta boyunca işleriniz kolaylıkla ilerleyecektir. İdareci ya da patronlardan gelecek öneriler iş hayatınızda yeni bir sürecin startını verebilir sizler için, olabildiğince girişimci davranmalı, dostlarınızın önerilerini dikkate alarak cesaretli adımlar atmalısınız. Çarşamba ve Perşembe günleri yeni anlaşmalar yaparak var olan işinizi büyütebilir yeni bir planı başarı ile uygulamaya geçebilirsiniz.

OĞLAK

Aşk hayatınızda enerjisi yüksek keyifli bir hafta karşılıyor sizleri. İşiniz vesilesi ile tanıyacağınız biri sizi fazlası ile etkileyerek uzun yıllardır tanıyormuşçasına ruhunuzu aşkla tamamlayabilir. Evli Oğlaklar sizler de eşinizin değerini daha iyi anlayıp özel hissedip, özel hissettirerek, ilişkinizi güzelleştirip, paylaşımlarınızı çok daha özel ve değerli kılabileceğiniz bir haftadasınız.

KOVA

Gökyüzü ailevi ilişkilerde gerginliklere dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Kardeşler ya da aile büyüklerinizle tartışmalara girmeden önce iyi düşünün,haklı olmak için size değer veren seven insanlara haksızlık etmeyin. Anlık öfke, yaşam boyu vicdan azabı çekmenize neden olacak davranışlarda bulunmanıza neden olabilir, dikkatli davranın. İş hayatınızda da resmi olarak imza altına alacağınız kararları, dikkatle düşündükten sonra gerçekleştirin.

BALIK

Gökyüzü finansal olarak güçlü ve etkili bir haftada olduğunuzu müjdeliyor sizlere. Uzun süredir emekle yaptığınız birikimi sürpriz bir şekilde değerlendirebileceğiniz yatırımlar yapabilir, hayalini kurduğunuz ev, arazi, araç satın alabilirsiniz. Uzun süredir devam eden bir miras davanız varsa hakkınızı alabilir, iş başvurunuzun kabul görmesi ile iyi bir statü ile başlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda da evli Balıklar eşinizin tutarsız davranışlarına haftanın ilk üç günü sabırlı davranın. 

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Haftanın gündemine oturan en önemli gelişmelerden biri Uzay Yolu

Elon Musk ve Jeff Bezos arasında sular durulmuyor | TeknoZone #5

Cerrahpaşa'da yeni yoğun bakım servisleri açıldı

Kargaların şaşırtıcı zekası ve alet kullanabilme becerisi

Dev şirketlerinin logolarındaki gizli anlamlar