• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
16 Haziran 2023 Cuma

Satürn 17 Haziran'da R durağan seyrine başlıyor dikkat!

17 Haziran'da Satürn'ün Balık burcundaki yolculuğu, dış gezegen olarak muazzam bir şekilde yavaşlamaya başlayacak. Bu döngüde rüyaların, ideallerin ve ruhsal aydınlanmanın etkisinde olacağız. O zamandan 4 Kasım'a kadar her burç, Satürn'ün katı disiplinli enerjisinin yumuşamaya başladığına tanık olacak. Satürn Balık burcundaki evinize geçici bir rahatlama sunacak olsa da, burada yaşanan yapı eksikliği ya umutlarınızı ve dileklerinizi yeniden tanımlamanıza izin verebilir ya da bunların parmaklarınızın arasından tamamen kayıp gitmesine de neden olabilir. Astroloji de Retro durağanlaşmalar, bir gezegenin normal hızında hareket etmediği bir zaman olduğundan, anlamları azalma eğilimindedir; Balık gibi değişken bir burçta bu, kafa karışıklığına, aldatmaya veya genel bir belirsizliğe neden olabilir. Bu sizin de alışılmadık derecede saf hissettiğiniz bir zaman olabilir, bu yüzden gerçek olamayacak kadar iyi görünen her şeye karşı dikkatli olun (çünkü muhtemelen öyledir).

İŞTE SATÜRN RETROSU 2023 SIRASINDA 12 BURCA ETKİLERİ

Koç: Bilinçaltı Kalıplarınızı Yeniden İnceleyeceksiniz

Satürn bu ay 12. evinizde geri hareket ederken, sizi geride bırakan tüm alışkanlıkları veya eğilimleri yeniden değerlendirmeniz istenecek. Zodyakın azimlisi olsan da, bazen kendine daha büyük hayaller kurmakta zorlanıyorsunuz. Bu gerileme sırasında sizi alışılmışın dışında düşünmekten alıkoyan şeyin ne olduğunu bir düşünün: Bu, özgüven eksikliği mi yoksa disiplin eksikliği mi? Arzularınızı gerçekleştirmek, önünüzdeki yol zahmetli görünse bile vizyonunuza güvenmekle başlar.

Boğa: Arkadaşlıklardaki Sorumluluklarınız Değişecek

17 Haziran'da Satürn Balık burcunda geri hareket edecek ve burada uyguladığınız bazı sınırlamaları gevşetecek. Son birkaç ay, başkaları için ne kadar istekli olduğunuza ilişkin bazı gerekli çizgileri çizmenize izin verse de, bu gerileme, bu sınırlardan bazılarını test ediyor. Öyle ki, diğer insanlarla aranızdaki çizgiyi nereye çekeceğinize karar vermekte zorlanabilirsiniz. Ayrıca kendinizi, daha sağlıklı ve topluluk ve arkadaşlık vizyonunuzla daha uyumlu olacak şekilde bazı bağlantılarınızı geliştirirken bulabilirsiniz.

İkizler: Kariyerinizi Yeniden Yapılandıracaksınız

Bu ay, Satürn kariyerle ilgili 10. evinizde geri hareket edecek ve geçiminizi sağlamak için ne yaptığınızla ilgili ileriye dönük bir düşünme dönemi getirecek. Bu alanda kendiniz için sahip olduğunuz bazı hayalleri ve özlemleri yeniden gözden geçiriyor veya meslekleri tamamen değiştiriyor olabilirsiniz. Mart ayından bu yana mesleğinizde daha güçlü bir istikrar duygusu için can atıyorsunuz ve bu gerileme sırasında bunu nasıl kurabileceğinizi düşünüyor olacaksınız. Her zaman hayalini kurduğunuz başarıya kendinizi nasıl hazırlayabilirsiniz? Şimdi bunun neye benzediğini tasavvur etme zamanı.

Yengeç: İnançlarınızla İlgili Köklü Bir Dönüşüm Yaşayacaksınız

Satürn geri hareket ederken, neye inandığınızı yeniden değerlendiriyor olacaksınız. Son birkaç aydır çalışmalarınız, bakış açılarınız ve inançlarınız konusunda daha ciddi hale geliyorsunuz ve bu geri hareket ortaya çıktıkça, Bu alanda aşırı idealist olduğunuz noktalara daha yakından bakın. Açık fikirli olmayı seven biri olsanız da, belirli şeylerde nerede durduğunuzu açıkça bilmek önemlidir ve bu gerileme, bunun tam olarak ne olduğunu anlamak için bir fırsattır. İhtiyaç duyduğunuz kadar farklı bakış açılarını keşfetmenize izin verin. Şu anda her şeyi çözmüş olmanıza gerek yok.

Aslan: Yükümlülüklerinizi Gözden Geçireceksiniz

Satürn gerilemesi sırasında, özellikle başkalarıyla paylaşılan kaynaklar ve karışıklıklar söz konusu olduğunda, imzaladığınız, yanıltıcı, kafa karıştırıcı veya gerçekçi olmayan tüm anlaşmaları gözden geçirmeye ve gözden geçirmeye davet edileceksiniz. Bu döngüde, borç, finans veya üstlenmiş olabileceğiniz diğer sorumluluklar söz konusu olduğunda kendinizi aştığınızı fark ettiyseniz, şimdi bazılarından kurtulmanın zamanı sizler için. Sonunda bazı yüklerin çabalarınıza değmediğini anlayacaksınız ve bunda bir sorun yok. Ne zaman hayır diyeceğinizi bilmek önemlidir. Akrabalar ve sürekli almaya odaklı arkadaşlıklarınızı noktalayacaksınız.

Başak: Romantik İlişkileriniz Odak Noktası Olacak

17 Haziran'da Satürn, ortaklıklarla ilgili yedinci evinizde geri hareket edecek ve sizi ilişkilerinizde belirlediğiniz kişisel sınırları yeniden gözden geçirmeye sevk edecek. Şu anda bu dinamikte üstlendiğiniz sorumluluk düzeyinden memnun musunuz? Değilse, şimdi çizgiyi nereye çekmek istediğinizi düşüneceksiniz. Kendinizi şu anda romantik bir ilişkinin uzun vadeli potansiyelini düşünürken bulabilirsiniz, ancak 4 Kasım'a kadar bu alanda bazı şeyleri net bir şekilde görmek zor olabilir.

Terazi: Alışkanlıklarınız Yeniden Yapılanacak

Bu ay, Satürn Balık burcunda geri hareket ederken, rutinlerinizde, sağlıklı yaşamınızda ve günlük ritüellerinde disiplini nasıl uyguladığınız odak noktası olacak. Mart ayından bu yana, bu alanda daha fazla yapı uygulamaya çalışıyorsunuz, ancak şimdi görevlerinizi yerine getirme yöntemlerinizi gözden geçireceksiniz. Kendiniz için gerçekçi olmayan beklentiler oluşturuyorsanız, şimdi kontrolünüzü gevşetmenin zamanı geldi Terazi. Sadece çok fazla değil Terazi, kaydettiğiniz hiçbir ilerlemeyi kaybetmek istemezsiniz.

Akrep: Yaratıcılık Sınırlarınız Kalkacak

Bu ay Satürn geri hareket ederken, yaratıcı arayışlarınızda ve zevk arama faaliyetlerinizde fark ettiğiniz sınırlar ve sınırlamalar azalmaya başlayacak. Artan sorumluluk düzeyi, bazı tutkularınızı daha ciddiye almanıza izin verirken, gerileme, daha az kısıtlama ile eğlenmenize izin veriyor. Yaratıcı bir şekilde engellenmiş hissediyorsanız, şimdilik bu ağırlığın kaldırılmasını bekleyin.

Yay: Evdeki Görevleriniz Azalacak

Bu ay, Satürn dördüncü ev ve aile evinizde geri hareket edecek ve Mart ayından bu yana bu alanda üstlendiğiniz bazı sorumlulukları azaltacak. Zodyakın özgür ruhlu burcu olarak, özel dünyanızda bolca özgürlük ve genişleme arıyorsunuz, ancak son zamanlarda buradaki görev ve yükümlülükler muhtemelen arttı. Bu retrograd, burada kaydolmuş olabileceğiniz bazı işleri yeniden değerlendirmek ve gerekirse yükünüzü hafifletmek için bir fırsattır.

Oğlak: Fikirlerinizi Yeniden Tanımlayacaksınız

17 Haziran'da, yönetici gezegeniniz Satürn geri harekette olacak ve sahip olduğunuz mevcut düşünce ve görüşlerden bazılarını gözden geçirmenizi isteyecek. Mart ayından beri bazı fikirlerinizi hayata geçirmek için yeni yollar arıyorsunuz ve gerileme biraz daha büyük hayaller kurmak için bir fırsat. Satürn'ün sınırları yaratıcı olmayı zorlaştırıyorsa, bu zihinsel blokajlardan bazılarının şimdi yumuşamasını bekleyin.

Kova: Parayla İlişkiniz Değişiyor

Harita yöneticiniz Satürn, bu ay geri hareket ederken, mali durumunuzda uyguladığınız bazı sınırlara ve sınırlamalara bir kez daha göz atacaksınız. Son aylarda, zamanınızı, paranızı ve enerjinizi nasıl harcadığınız konusunda daha dikkatli oldunuz ve bu gerileme ortaya çıktıkça, bunları nasıl koruduğunuza bir kez daha göz atacaksınız. Emeğinizin meyvelerinden nasıl zevk alacağınız konusunda aşırı katıysanız, şimdi kontrolünüzü biraz gevşetmenin zamanı geldi. Ancak, bu alandaki uzun vadeli hedeflerinizden bazılarının neler olduğunu düşünmenin de zamanı gelmiş olabilir.

Balık: Kimlik Değişimi Yaşayabilirsiniz

17 Haziran'da Satürn, kişisel kimliğiniz ve bireyselliğinizle ilgili ilk evinizde geri hareket edecek ve sizi çevrenizdeki dünyayla nasıl paylaştığınız üzerine düşünmeye davet edecek. Mart ayından bu yana, Satürn'ün burcunuzdaki varlığı, artan bir sorumluluk ve bağlılık duygusu ekleyerek, nasıl ortaya çıktığınız konusunda daha bilinçli olmanıza neden oldu. Bu gerileme ortaya çıktıkça, gerçek, filtrelenmemiş özgürleşme arzunuzla aynı hizaya gelmeleri için bu çabalardan bazılarını gözden geçiriyor olacaksınız.

<p>Kaza, Aksaray - Konya karayolu Yenikent Akhan Kavşağı'nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, A

Takla atıp hurdaya dönen otomobilden hafif sıyrıklarla kurtuldu

Dikkat: Bu otomobiller 350 bin TL ile 450 bin TL arası! Kaçıran adeta pişman oluyor

Gaziantep sise büründü

ŞOK 9 Aralık kataloğu: 2359 TL'ye airfyer, 7299 TL'ye dik süpürge fırsatı!