• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
17 Kasım 2023 Cuma

Şans yantra ile iş aşk eğitim hayatınızda başarıya ulaşın!

Jüpiterin enerjisi doğum haritalarınızda ve tüm yaşamsal alanlarınızda harekete geçsin. Özellikler: Oniks üzerine hazırlanmış 20×20 cm ebatlarında kişiye özel gezegen saatlerine göre hazırlanmaktadır.

Not: Enerji akışının doğru yansımasını istiyorsanız 'Doğum Haritanıza' göre kullanmanız gereken uygun yantra belirlendikten sonra Oniks, Gümüş Altın ya da Bakır üzerine hazırlanarak kullanılması gereklidir.

SHİVA LİNGAM KRİSTALİ İLE BEREKET ŞANS KORUMA HUZUR SİZLERLE OLSUN!

Shiva Lingam Kristali bir koruma taşıdır ve negatif enerjiyi uzaklaştırmak için kullanılabilir. Sevgiyi, şansı ve refahı çekmek için inanılmaz bir taştır. Shiva Lingam Kristali tarih boyunca astım, bronşit ve anemi gibi rahatsızlıkları iyileştirmek için Ayurvedik tedavilerde kullanılmıştır.

Mavi, manevi bilgeliği temsil ederken, kırmızı, başarmak veya kendiniz hakkında öğrenmek istediğiniz bir şeye olan tutkuyu veya arzuyu temsil eder (köklü arzular gibi).

Sarı, her türlü olumsuzluğu ortadan kaldırmaya odaklanacak dua mantra veya nefes egzersizleri gibi meditasyon teknikleri yoluyla başarıya giden yolunuzu tıkayan gizli engellerin nerede olabileceğini görmenize yardımcı olacaktır, böylece bu süreçte daha sonra olacakları etkilemezler! Shiva Lingam Kristali şifa için güçlü bir taştır. Depresyonu, olumsuzluğu ve korkuyu ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Shiva Lingam Hindistan bölgesinde dünyada sadece Narmada nehrinde çıkan kutsal sayılan bu taşın canlılık , yaşam gücü ve pranic enerjiyi arttırdığına inanılmaktadır. Bu kutsal nehir taşı, dünyanın tek bir yerinde, Narmada Nehri'nde, Gange'nin bir girişinde bulunur. Tutulduğunda genel bir huzur hissi verir. Koyu yoni işaretleri kadınsıdır ve şekli erkeksidir; mükemmel dengeyi simgeler.

SHİVA LİNGAM TAKI TAKMAK

Shiva lingam takıları, erkek ve dişi enerjilerin birliğini simgelemektedir. Doğurganlığın, yaratıcılığın ve refahın sembolüdür. Shiva Lingam takıları, içlerindeki Tanrıça veya Tanrı ile bağlantı kurmak isteyen hem erkekler hem de kadınlar tarafından takılabilir. 12 Burç içinde uygundur.

Shiva Lingam takılarını takarak kendinize inanırsınız. Hayatın karşınıza çıkardığı her türlü engeli aşmak için gereken herşeye sahip olduğunuza motivasyonu kazandırır.

EVDE OFİSTE SHİVA LİNGAM KRİSTALİ

Evde bir Shiva Lingam Kristali refah, huzur ve dengeye ulaşmanıza yardımcı olabilir.

KOÇ: Bu hafta özel yaşamınızda karşılıklı ego savaşları içine girmeden hareket edin aksi takdirde haklı olduğunuz konularda bile üzülebilir ilişkinizde ciddi gerginlikler yaşayabilirsiniz bireysel konularınızı başkalarının yanında tartışmamamız gereken bir aydasınız. Mali konularda büyüme ve istikrar sizlerle ilerlerken kıskanç insanların kendi menfaatleri uğruna size zarar verme çabalarını görmezden gelmemeli tedbirli olmanız gerektiğinin bilinci ile ilerlemelisiniz. Çalışma alanınızda büyüyeceksiniz.

BOĞA: Bu hafta hayatınızda İş yerinizde değişiklikler büyüme odaklı gelişmeler söz konusu olabilir. Bu hafta bilgi hırsızlıklarına karşı dikkat etmeli yeni elemanlar ya da mesai arkadaşlarınıza dikkat etmelisiniz. Bu, ay hiç kimse ile bireysel çatışmalar içinde olmamalı çatışmaların önüne geçmelisiniz ve işlerinize her zamankinden daha fazla odaklanmalısınız. Bu hafta ateşe bağlı sağlık sorunlarınıza dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda yurt dışı bağlantılı önemli ortaklıklar gerçekleştirebilirsiniz. Bu hafta resmi işlerinizde kolaylıkla sizden yana ilerleyecektir. Ayrıca yurt dışına seyahat, iş dünyasında önemli gelişmeler yaşamanız açısından önem taşımakta. Özel hayatınızda ise sabır ve aşka inanmak sizleri başka boyuta taşıyacak.

İKİZLER: Bu hafta her konuda pozitif düşünmenin mükafatlarını alabilme şansınız yüksek. Yeni projeler ve ittifaklara girmek için iyi bir zamandasınız özellikle yurt dışıyla bağlantılı gelişmelerin üzerinde hassasiyetle durun ve kararlarınızı kontrolden geçirerek hızlı şekilde ilerlemek adına gayret edin. Bu hafta hukuki konularda şansınız yaver gitmeyebilir iş bilmez kişilerden kaynaklı tekrar ödemeler ve aksaklıklar yüzünden haklı olduğunuz bir davanızda beklenmedik aleyhe gelişen durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin akrabaları ile finansal konular yüzünden tartışmalar yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ: Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda yaptıklarınızla dikkat çekerek tanınabilirsiniz. İyi değerlendirin. Bu durum çevrenizde ki pek çok kişi tarafından hazmedilemeyebilir bu kişilerle kavgadan kaçınmalısınız. Kimseyi amacına ulaştırmayın. Yüksek öğrenim gören öğrenciler için devlet kurumlarından gelecek faydalar söz konusu. Bu hafta Yengeç burcu kadın ve erkekleri cinsel bölgeler ile ilgili sağlık komplikasyonları yaşayabilirler. Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen tıbbi bir müdahaleden kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz.

ASLAN: Bu hafta, Liderlik yetenekleriniz size işte yeni fırsatlar getirebilir ve meslektaşlarınız arasında saygınlık kazanabilirsiniz. Eğitim hayatınızda ise başvuruda bulunduğunuz kurum ya da kuruluşlardan beklediklerinizi alabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Özel yaşamınızda ise aşka verdiğiniz emeğin karşılığını yine aşkla alabileceğiniz bir aydasınız.

BAŞAK: Bu hafta her bakımdan cesur olmanız için destekliyor gökyüzü sizleri. İş ve özel yaşamınızda doğru kararlar alabilir yarım kalan şeyleri tamamlama cesaretini ortaya koyabilirsiniz. Bu hafta yaptığınız işe bağlı olarak şöhretiniz artabilir daha popüler olmayı başarabilirsiniz. Bu hafta boyunca çocuk sahibi Başaklar onlar ile iletişim kurmakta zorlanabilir fikir ayrılıkları ve çatışmalar yapabilirsiniz.

TERAZİ: Bu hafta yatırım planlarınızda aksaklıklar ile karşılaşabilir zorluklar deneyimleyebilirsiniz. Yarım kalan tamamlanmayan işler ay boyunca yorabilir sizleri varsın yorsun sonunda sabrınızın da emeğinizin de karşılığını alacaksınız. İkili ilişkilerinizde ise yeni tanıyacağınız kişilerle kuracağınız sıcak bağ sayesinde iş ve eğitim hayatınızda beklenmedik destekler alabilir önemli ilklerin altına imza atabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise aşkta her şey beklediğiniz düzeyde ilerleyecektir.

AKREP: Bu hafta köklü değişim enerjisi sizleri karşılıyor tepeden tırnağa yaşam tarzınızdan giyiminize yenileneceğiniz etkiler söz konusu. Kilo aldıysanız fiziksel olarak kendinizi eskisi kadar beğenmiyorsanız bu yenilenme enerjisini iyi değerlendirin. Spora başlayın diyet yapın ve her şeyden önemlisi enerjinizi bir sünger gibi çeken enerji vampirlerinden uzaklaşmaya deneyin. Bu öneriyi takip ettiğiniz takdirde aşkta da işte de olumlu gelişmeler ile karşı karşıyasınız.

YAY: Bu hafta aile hayatınızdan dolayı giderleriniz artabilir gelir gider dengesini sağlamakta zorlanabilir eşinizin de yardımcı olmamasından dolayı huzursuz hissedebilirsiniz. Kendi hatalarınızı tekrar eden yaklaşımlarda olmamaya özen göstermeli sakin ve dikkatli bir tutum içinde olmaya gayret etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise bir ilişkiniz yoksa bu hafta hayatınıza girecek kişi tüm dengenizi alt üst edebilir bir anda kendinizi tutku dolu bir aşkın içinde bulabilirsiniz.

OĞLAK: Bu hafta, hükümet işlerinde veya aile işletmelerinde çalışan Oğlaklar için mali kazançlar açısından umut verici görünüyor. İş hayatınızda başarı çıtanız yükseliyor iş değişikliği ya da kendi işinizi kurma hayalinizi bu hafta gerçekleştirebilir farkınızla azimli çalışmalarınızla tüm dikkatleri üzerinizde toplamayı başarabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kıskançlık duygunuzu abartmamaya özen gösterin aksi halde eş ya da sevgiliniz bu duruma dayanamayarak size karşı ciddi tepkiler verebilir ve uzun süren tartışmalar ile karşılaşabilirsiniz.

KOVA: Bu hafta ailevi konularda sorunlar söz konusu olabilir. Aile bireylerinizin sağlık ve finansal sorunlarına yardımcı olmaya çalışırken duygusal olarak gergin hissedebilir yapmanız gereken işlerinizi tamamlamakta zorlanabilirsiniz. Elinizden geleni yaparken bireysel olarak kendinizi çok da fazla zorlayarak kurban rolüne bürünmemelisiniz. Bu hafta varlıklar ve eğitimle ilgili konularda daha fazla önemle durmanız gerekebilir. Özel yaşamınızda ise evli Kovalar eşinizin iş hayatında ki istikrarı sizleri finansal konularda rahatlatabilir yatırım planlarınızı küçük çaplıda olsa gerçekleştirebilirsiniz.

BALIK: Bu hafta gökyüzü manevi öğrenme arzunuzu yerine getirmek için yapacağınız yolculukları vurgulamakta. Bu enerjiyle kendinize gelebilir yaşamınızda köklü ve olumlu değişimler yapma kararı alabilirsiniz. Bu hafta boyunca yeni şeyler başlatmak için olumlu enerjiler söz konusuyken hiç kimsenin bahaneleri yüzünden ertelemelerde bulunmamalısınız. Özel yaşamınızda ise geri dönüşler barışmalar karşılıklı uzlaşı bitti diye baktığınız ilişkinize sevgi dolu bir boyut kazandırabilir.

NOT: Bu etkilerin bireysel doğum haritası analizinizde detaylandırılarak incelenmesi çok daha doğru sonuçlar almanız açısından fayda sağlayacaktır.

<p>Kocaeli'nin Gebze ilçesinde palet fabrikasında çıkan yangına müdahale ediliyor.</p><p>Barış Mahal

Kocaeli'de palet fabrikasında yangın çıktı

Gazze güneş batmadan karanlığa gömülüyor... İşgalci İsrail'in durmayan vahşeti

İşgalci İsrail'den Gazze'ye yeni saldırı

Rıza Çalımbay ve İsmail Kartal tercihini yaptı! İşte dev derbinin 11'leri...