• $32,5706
  • €34,7779
  • 2435.38
  • 9645.02
30 Nisan 2021 Cuma

Pluto R Durağan konumu başlıyor Phoneix uyanıyor

Plüton, 27 Nisan 2021'de gerilemeye başlayacak. Ve orada 6 Ekim 2021'e kadar kalacak... Evet, bu tam 5 aylık saf Pluto gerileme eylemidir.

Şimdi Pluto , Merkür şöhretine sahip olmasa da, Pluto'nun bu geçişinin çok etkili olacağını aklınızdan çıkartmayın. Bu geçiş, sizi içten dışa çözmek için etkili olacak.

Pluto R durağan konumunun size gerçekten anlatmaya çalıştığı şey, başkalarının adına karar vermeyi, kendinizden kaçmayı bırakın! Hepsi senin içinde. Ve Pluto onu bulmanıza yardım etmek için burada.

Pluto R Durağan konumu hayatlarımızın yol tutuşunu değiştirmek, ilerlemeyi gözden geçirmek ve eyleme geri dönmek anlamına geliyor!

KOÇ: Bu hafta iş hayatınızda tartışmalar söz konusu olabilir. Özellikle ortak bir projenin sorumluluğu yöneten Koç'lar bu süre içinde öfkenizi kontrol altında tutmalı fevri davranışlar içinde olmamaya her zamankinden daha fazla önem göstermelisiniz. İş hayatınızda her şey beklediğinizden daha iyi olabilir gayretli ve sabırlı olduğunuz takdirde.

BOĞA: İş hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Öğrenci Boğa'lar sizlerde eğitim hayatınıza gereken önemi vererek hareket ederseniz başarısız olduğunuz pek çok konuda önemli bir çıkış yeni bir başlangıç gerçekleştirebilirsiniz. Evli Boğa'lar sizlerde bugünlerde eşinizin aşırı eleştirel en ufak hareketinizden nerede ise rahatsızlık duyarak tepki verdiği davranışları karşısında ona nasıl davranacağınızı belirlemekte zorlanabilirsiniz.

İKİZLER: İş hayatınızda zarar ettiğiniz konularda zekanızı ve olgunluğunuzu konuşturarak yeni fırsatlar yeni imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Finansal konularda bu enerjiyi çok iyi değerlendirmelisiniz. Karlı yatırımlar gerçekleştirebilir uzun vadede nakit akışı sağlayacak ek işler yapabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise,süpriz gelişmeler söz konusu aşk yüreğinizi taçlandırabilir.

YENGEÇ: Bu hafta iş ve özel hayatınızda ilişkilerinizi güçlendirecek daha doğrusu güçlü bağlarınız daha da kuvvetlenecek ve size değer veren kişilerden gelecek şanslar yakalayacaksınız. Haklı olmak için haksız davranışlar içinde olmadığınız sürece! İş hayatınızda ise sorumluluklarınızın ağırlığı strese girmenize ve tartışmaya hazır bir ruh hali içinde olmanıza sebep olabilir. Dikkatli olun.

ASLAN: İş hayatınızda yeni imkanlar yeni projeler için sürpriz teklifler ile karşılaşabilirsiniz. Yenilikçi davranmalı her türlü işbirliğine yeni fikir ve projeye açık olmalısınız. Size bu teklifleri getiren insanlar sizin neleri başarıp başaramayacağınızın bilinci ile size geliyorlar bunun farkına varmalı yeteneklerinize de kendinize de güvenerek kararlar almalısınız.

BAŞAK: İş ve özel yaşamınızda haftanın ilk iki günü hiç kimse ile tartışmamaya özen gösterin. Kontrolünüz dışında gerçekleşecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Akışa ayak uydurun ve değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenerek hareket edin. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizle aranızda ki tutku ve heyecan artarken aynı zamanda tartışmalar ve zıtlaşmaları da beraberinde gelecektir.

TERAZİ: Bu hafta iş değişikliği düşünüyorsanız gerçekleştirebilir yeni bir iş ya da projenin başına geçebilir, iş hayatınızda kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz imkanlarla karşılaşacağınız yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise evli Terazi'ler öfke ile kararlar almadan önce son derece iyi düşünmeli kaybedeceğiniz ve kazanacaklarınızın manevi dengesini hesaplayarak hareket etmelisiniz.

AKREP: Bu hafta duygusal konularda zorlukları ve geciktirilmiş olsa da kaçınılmaz ayrılıkları beraberinde getirebilir sizlere. Sürekli tekrar eden problemlerinize yeni bir tanesinin daha eklenmesi ile birlikte olduğunuz insanın aşağılayıcı suçlayıcı davranışları iler karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda ise resmi kurumlarda çalışan Akrepler bürokratik engeller ile gerginlikler yaşayabilirsiniz mücadeleci olmalı ve zorlukların üzerine gitmelisiniz.

YAY: İş ve aile hayatınıza yansıtmalı ve son derece mücadeleci ve girişimci davranmalısınız. Öfkeden aynı tekrarlardan her konuda uzak durmalı, kendinizi geliştirmeli ve iş hayatınızda iş birliklerine de güç birliklerine de açık olmalısınız. Özel yaşamınızda ise beraberliğinde ani bitişler yaşamış olan Yay'lar, geçmişte kaçırdığınız şansları tekrar önünüze getirecek. Sizin hatalarınız ya da yeterli çabayı gösteremediğiniz için biten ilişkinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

OĞLAK: İşle ilgili konularda yeni insanlar tanıyabilir yeni girişimlerde bulunarak kısa sürede başarılı işlerin altına imza atarak maddi manevi kazançlı çıkacağınız işlere yönelebilirsiniz. Fikirlerinizin kazanıma döneceği bu günleri iyi değerlendirmeli mesleki konularda hiç bir çalışma ve görüşmeyi ertelemeden hareket etmelisiniz. Kazanımlarınız artmaya başlarken para düşkünü simsar yakınlarınıza ve sözde arkadaşlara da dikkat etmelisiniz.

KOVA: Aşk en saf en tutkulu en güzel hali ile gelip kalbinize ansızın okunu atabilir. Heyecanı yüksek kalıcı bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. İş hayatınızda gizli saklı olayların içine çekilmek istenebilir buna bağlı yanılgılar yaşayabilirsiniz. Size güvenen insanların sırlarını ifşa etmekten uzak durmalı öfkenize yenilerek size güvenen kişileri yarı yolda bırakmamalısınız. İşinizle ilgili konularda kimsenin sizi yönlendirmesine izin vermeyin.

BALIK: Bu hafta Evli Balık'lar ilişkinizde sorunlar durmaksızın aynı tekrarlarla sizi yoruyor ve artık bu duruma dayanamıyorsanız ya noktayı koyacak ya da birlikte olduğunuz insanın duygularınızla oynamasına izin vermeye devam edeceksiniz.. Arkadaşlık ilişkilerinizde ve özel yaşamınızda kendinize her zamankinden daha fazla değer verecek bulunduğunuz şartları farklı bakış açıları ile değerlendirerek doğru kararlar alabileceksiniz.

<p>İzmir'de bir kişi ayrıldığı kız arkadaşının ev adresine kapıda ödeme yöntemiyle çok sayıda yemek

Eski sevgiliden siparişli intikam!

Slovakya'nın en büyük buz mağarası eriyor

Enkaz kentte çiftçinin yüzünü güldüren hasat... Tarlada 70 TL'ye satılıyor

BİM 23 Nisan 2024 aktüel ürünler kataloğu