• $13,4682
  • €15,3551
  • 787.451
  • 2085.76
25 Aralık 2020 Cuma

Oyunlar gün yüzüne çıkacak

Hafta boyunca kendi işi ilişkileri ve çıkarları için yakıp yıkanlar, art niyetle ruhu karanlığa teslim olmuşların oyunlarının gün yüzüne çıkacağı enerjiler ile karşı karşıyayız.’ Ben yaptım yanıma kar kaldı’ zannedilenler ile imtihan başlıyor.

KOÇ

Arkadaşlıklarınızda ve ittifaklarınızda birtakım değişiklikler yaşayabilirsiniz. Bu değişimlere güvenin ihtiyacınız olan şey güvenilir olanın ortaya çıkması. İyi niyetli olmayan sözde arkadaşlarınızı tutulma enerjisi ile hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda bu etki ile yeni insanlarla tanışarak kalıcı arkadaşlıklar ve yeni insanlardan faydalarda görmeniz mümkün olacaktır.

BOĞA

Kariyer hayatınızda yaşanacak büyük gelişmelere hazır olun. Zorlandığınız maddi konularda yaşayacağınız gelişmeler büyüme ve kalıcı işler için önem taşımakta. Prestijinizin artacağı büyük işler fırsatlar yakalayabilirsiniz. Tutulma enerjisi ile yeni bir yere taşınabilir yeni ortamlarda önemli iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz.

İKİZLER

Korkularınıza meydan okuma ve bazı riskler almanın zamanı sizler için. Özellikle şu an bulunduğunuz yerde kalmak istemiyorsanız, gökyüzü gerçekten neye ihtiyacınız olduğunuzu belirlemenizin fazlası ile önemli olduğu bir tutulma ile karşı karşıya bırakıyor sizleri. Çalışmalarınızın, hayatınızda yepyeni ve heyecan verici bir rotaya getirecek karşılığını alabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.

YENGEÇ

Gökyüzü yok saydıklarınızı sorgulamaya kendinize sorular sormaya zorlayacaktır: Kendinize iyi mi bakıyorsunuz? Bu tutulma ile üzerinizdeki ölü toprağından silkelenebilir, gücünüzü geri almayı başarabilirsiniz. Finansal olarak duygusal olarak eski hikayelerle hesap defterini kapatmalı ve yeni başlangıçlar için elinizi çabuk tutmalısınız.

ASLAN

İster iş ister aşk hayatınızda ilişkilerinizde durgun ve çaresiz hissediyorsanız, tutumunuzu değiştirmenin her şeyi daha iyi hale getireceğini fark ederek doğru yolu bulabilirsiniz. Bu tutulma arkadaşlık ilişkileriniz ile ilgili de sizleri bir dizi farkındalık yaratacak testlerden geçirebilir. Bırakmanız ve sahip çıkmanız gerekenleri çok doğru bir şekilde ayırt edebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.

BAŞAK

Çok emek verip kazanamadığınız bir işiniz varsa tükenme noktasına geldiğinizi fark ederek değişime gidip zararları en aza indirmeyi başarabilirsiniz. Şimdi ne istediğinizi iyi belirlemeli ve mesleki konularda kendinizi geliştirmelisiniz. Özel yaşamınızda da kontrollü olmalı fevri yaklaşımların zararlı sonuçlar getireceğinin bilinci ile hareket etmelisiniz..

TERAZİ

Aşk hayatınızda gerginlikler yaşanabilir. İlişkinizde dönemsel olarak benzer krizler, sürekli tekrar ediyorsa tutulma enerjisi ile aynı şeyleri yaşayabilir ve duygusal bağınız zayıflayarak bitişlere neden olabilir. Tutulma enerjisi ile dikkat etmeniz gereken konu üçüncü şahısların dolduruşu yalan yanlış söylemlerini önemseyerek hareket etmemeniz olmalı.

AKREP

Aile üyeleriniz ya da sevdiğiniz bir arkadaşınız ile ilgili rahatsızlık duyacağınız olaylar yaşanmasına neden olabilir. Yaşanmış güzel günlerin hatırına sakin olmaya çalışmalı öfke ile hareket edip yakıp yıkan bir tutum içinde bulunmamalısınız. Aksi takdirde büyük pişmanlıklar yaşayabilir geri dönüşü olmayan durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Belki ilişkileri sınırlandırmak akıllıca olabilir fakat asla kestirip atmanın bir çözüm olmadığını unutmadan hareket edin.

YAY

Kalıplaşmış düşünceler olumsuz alışkanlıklardan uzaklaşmaya başlıyorsunuz. Uyuyan ruhunuz uyanışa geçiyor. Yolculuklar yurtdışı kaynaklı gelir ve eğitimler tutulmanın sizlere yansıyan enerjileri arasında. Katı düşüncelerinizden uzaklaşın iş hayatınızda da aşk hayatınızda da feda ettiklerinizin karşılığını alma vakti geldi çattı.

OĞLAK

Geçmişte kendinizi korumak adına yapmadıklarınızı yapmaya odaklanabilirsiniz. Kendi değerinize inanmaya başlama zamanı, kurallara uymayan ya da başkalarına mantıklı gelmeyen şeylerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlamanın zamanı geldi. Şimdi hayatınızı yeniden yapılandırmak için kendiniz ile yüzleşin kendi değerlerinize ne kadar çok sahipseniz, o kadar özgür ve mutlu olacaksınız.

KOVA

Gökyüzü hayatınızda neyin değişmesi gerektiğini görmenizi sağlayacak sizlere. Bireysel olarak olabileceğiniz en iyi noktaya gelmek için yenilenebilmek iradenizde. Eski veya çıkmaz bir noktada olan ilişkinizi sonlandırabilirsiniz. Özgürleşmek gerçek sizi yaşamaya başlamak için. Şimdi negatif kendi imajınızı düzeltmek için itirafları önce kendinize sonra da gerçekten sorumlu hissettiğiniz kişilere yapmalısınız.

BALIK

Sizi korkudan ya da başkalarını memnun etme gereği olmadan en özgün şekilde kendiniz olmanızı sağlayacak enerjiler ile karşı karşıyasınız. Mesleki konular özel hayatınızda yaşanan haksızlıklara dur deme zamanı oynanan oyunları bozacak haklılığınızı ortaya koyacaksınız. Kendinize güvenin ve hakkınız için mücadele edin.

<p>Programda öne çıkan başlıklar:</p><p>AK Parti MKYK Üyesi Emre Cemil Ayvalı:  CHP'nin tüm yandaşla

Başkan Erdoğan'dan Arnavutluk'ta

Emeklilere hangi banka ne kadar promosyon veriyor? İşte banka banka promosyon ücretler...

Gece yarısı çocuk kamerasına takıldı! İşte o anlar

Sosyal medyayı sallayan köpek balığı deneyi! Yürekleri ağızlara getirdi