• $33,0793
  • €36,1638
  • 2608.87
  • 11139.5
12 Temmuz 2019 Cuma

Oğlak burcunda Ay tutulması

17 Temmuz Türkiye saatiyle 00.38’de Oğlak burcunda kısmi Ay Tutulması gerçekleşecek. 13 Temmuz 2019’dan itibaren, Güneş ve Venüs, Satürn ve Pluto’nun enerjileriyle çözülmeden bırakılan yüzleşmekten kaçındığımız bir dizi olayın varlığını kabul etmek zorunda kalıp gerçekçi davranarak bu durumlarla başa çıkmamıza yardımcı olacak gelişmeleri doğru şekilde hayatlarımıza yansıtıp değerlendirebiliriz. Kadınlık, kadınları ve çocukları koruma, sosyal politikalar gibi konularla ilgili meseleler, aynı zamanda mülkiyeti düzenlemeye ilişkin kurallar ile ilgili ülkemizde ve dünya genelinde önemli gelişmeler ilkler yaşanabilir.

Oğlak burcunda Kısmi Ay Tutulması kararlarımızın ve eylemlerimizin sonuçlarını artırabilecek Pluto etrafında gerçekleşecek. Bazılarınız geçmişe sıkı sıkıya sarılmaya çalışacaklar. Ancak tam da en çok korktukları şeyleri üreterek takip ettikleri güvenlik duygusunun kaybına neden olabilirler.

Netice olarak bu ay ki enerjiler cesaret, yaratıcılık, irademizi ortaya koymamız yüreğimizin sesine kulak verdiğimizde, doğru kararlar alıp hayatlarımızı yenileme, aşkı, huzuru, güveni, çalışma potansiyelimizi arttırmamızı da mümkün hale getiriyor. Tutulma enerjileriyle ego, gurur ve kibirinden uzaklaşanlar hayattan ödüllerini aşkla almayı başaracaklar.

İletişimin gezegeni Merkür Aslan burcunda (8-19 Temmuz) tarihleri arasında ve daha sonra Yengeç burcunda (19 Temmuz-1 Ağustos) geri harekette olacak. Bu da iletişimin daha zor olduğu bir döneme işaret eder; kibir ve her şeyi ben bilirim ben yönetirim diye ısrarcı olanlar için.

KOÇ

Ay tutulmasıyla birlikte kişisel anlamda köklü değişimler yaşayacaksınız. Seçimleriniz fazlasıyla önem kazanmakta. Ay, ikili ilişkilerin ve partnerin konusunda sizi etkileyebilir. Dikkat edin.

BOĞA

Ruhsal ve psikolojik sorunlar yas¸ayabilir, gizli du¨s¸manlıklarla kars¸ılas¸abilirsiniz. Aklınızı öfkeye mağlup ettirmezseniz ruhsal deneyimlerimiz artar ve du¨s¸manları alt edebilirsiniz.

İKİZLER

Dostlarınızdan gelecek maddi manevi şanslar ve ayrıca birlikte hareket ettigˆiniz insanlarla acı tatlı olaylar deneyimleyebilir. Yeni insanlarla yeni bas¸langıc¸lar yapabilirsiniz.

YENGEÇ

Kariyerinizde beklenmedik degˆis¸imler yas¸anabilir. Bir anda kalıcı bir bas¸arıyla u¨n kazanabilir ya da var olanı kaybedebilirsiniz. Risk yönetimini sezgilerinizin rehberliğinde yapmalısınız.

ASLAN

Egˆitim hayatın ve yurtdışıyla ilgili konularda uzun yolculuklarla ilgili sıkıntılar so¨z konusu olabilir. Arkadaşlık ilişkilerinizde sizi istediği gibi oyuna getiren kişiden uzaklaşmalısınız.

BAŞAK

Miras gibi konular gu¨ndeminize gelebilir ve özel hayatınızda farklı deneyimler yas¸ayabilirsiniz. pis¸manlık ya da mutluluk getirecek deneyimler yaşayabilirsiniz.

TERAZİ

Evliliğiniz ve ortaklıklarla ilgili sorunlar gu¨n yu¨zu¨ne c¸ıkabilir ya da tam tersi sıkıntılarınız c¸o¨zu¨me kavus¸abilir. Birilerine kefil olmak, borç vermek için de pek uygun değil açıkçası...

AKREP

Kronik hastalıklar gu¨nlu¨k yas¸amınızda sorunlar ve ev kazaları yas¸anabilir. Sağlığınıza dikkat etmeli ve iş hayatınızda, yönetimi başkalarının eline bırakmamalısınız.

YAY

Çocuklarınızla ve as¸k hayatımızla ilgili konularda gelis¸meler yas¸ayacaksınız. Sağlığınıza dikkat edin. Özellikle kalp, dolaşım sistemi ve tansiyon gibi durumlara…

OĞLAK

Ailevi konularla ilgili meselelerde sorunlar yaşayabilir. Aileniz ya da çocuklarınızın sizi üzen davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise son derece olumlu etkiler söz konusu.

KOVA

Yolculuklarınızda sorunlar yakın c¸evre ve kardes¸lerle ilgili problemler yas¸anabilir. Her konuyla alakalı kendini öne atabilirsin ama biraz daha temkinli olmalısın.

BALIK

Finansal su¨rprizler ya da sıkıntılar yas¸ayabilirsiniz. Hırslı değil amaçlı olmalı elinizdekinden fazlası için aç gözlü davranışlar içinde olmamalısınız.

<p>İstanbul Gayrettepe'de tadilatta olan gece kulübünde meydana gelen ve 29 kişinin yaşamını yitirme

Beşiktaş'ta 29 kişinin can verdiği yangının yeni görüntüleri ortaya çıktı

Üniversite tercihi yapacaklar dikkat! İşte en çok para kazandıran meslekler

Kıbrıs Barış Harekatı'nın az bilinen fotoğrafları! İlk kez göreceksiniz

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (18 Temmuz 2024)