• $8,6419
  • €10,1467
  • 491.007
  • 1413.21
26 Haziran 2020 Cuma

Merkür Yengeç burcunda

İletişimin gezegeni Merkür, 5 Ağustos 2020'ye kadar sezgisel Yengeç burcunda ilerleyecek. Haberci gezegen bu yıl Yengeç burcunun duygusallığı ile oldukça olağandışı bir zaman geçirecek normal geçişlerden neredeyse dört katı daha uzun olacak bir geçiş bizleri karşıladı.

18 Haziran'da iletişim gezegeni Merkür R geri durağan konumunda olacak. Ve Merkür Yengeç burcunda ilerlerken gerçek duygularımızı fark edeceğiz, yok saydığımız duymaktan kaçtığımız kalbimizin sesini duymaya başlayıp bizi biz yapan olgunun duygularımız sevgimiz olduğunu daha iyi anlayacağız.

KOÇ: Hafta başından itibaren sadece an’a odaklanmalısınız. Bunu yaptığınızda, kesinlikle endişelerinizden, gerginliklerinizden uzaklaşacak ve çok daha aktif hissedeceksiniz. Gerçi dikkat dağıtıcı durumlarda haftanın ilk günlerinde sizleri etkileyebilir uzun zamandır süregelen rahatsız edici gelişmeler söz konusu ise bunlarla yüzleşmeli devam eden gerginlik ve sorunları bir daha açılmamak üzere kapatacak şekilde hareket etmelisiniz. Hafta boyunca atacağınız her adım sizi daha iyi yerlere taşıyacaktır.

BOĞA: Hafta özellikle akademisyen ve yazar Boğa’lar için yaratıcı enerjilerin getireceği olumlu etkilere işaret etmekte. Farklı meslek gruplarına sahip Boğa’lar ise iletişim sorunları yaşayabilir, yanlış anlaşılmalardan dolayı gecikmelerle karşılaşabilirler. Bu hafta başkalarından kaynaklanan eksiklikler sebebiyle işlerin zamanında yapılması için seyahat etmeniz gerekebilir. Aile bireylerinizin ödeme zorlukları yaşamaları sonucu beklenmedik ödemeler çıkabilir.

İKİZLER: İlişkiler bu hafta daha fazla ön plana çıkıyor. İster kan bağınız olan kişilerle ile ister kalp bağınız olan sevdiklerinizle, her iki nokta da ilişkiler açısından açık fikirli olmalı yaşananları adilce değerlendirmeye çalışmalısınız. Hafta ortası parasal kazançların artmasıyla rahatlayacaksınız. Bununla birlikte, önemli karar ve planlarınızın uygulanabilir olması için takipçi olmalısınız. Bu hafta evlilik de dahil olmak üzere, uzun vadeli ve kapsamlı kararlarınızı şimdilik ertelemelisiniz.

YENGEÇ: Gökyüzü bu hafta iş hayatınızda istikrarlı gelişmeleri müjdeliyor sizlere. Kendi işinizin sahibiyseniz uzun vadeli, kârlı bir anlaşma gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, anlaşma ya da işbirlikleriyle ilgili herhangi bir nedenle, görüşmelerin neticelenmesi beklediğinizden daha uzun sürebilir. Endişelenmeyin ve biraz sabırla hareket edin. Finansla ilgili olarak biraz zor bir zaman anlamını taşımakta. Bu sebeple, mümkün olduğunca, finansal kararları alırken çok dikkatli davranın.

BAŞAK: Bu hafta kariyer önceliğinizde daha iyi noktalara erişmek zor olanı başarmak isteyebilirsiniz. Elde edilemeyen şeyler bir gün ulaşılabilir hale gelir. Özel yaşamınızda süre gelen birlikteliğinizi evliliğe taşıma kararı aldıysanız bu kararınızı ifade etmekten korkmamalısınız bir bedende tek ruh olabileceğiniz romantik duyguların yoğun ve etkili olduğu özel bir haftadasınız. Kıymetini bilerek her anınızı güzelleştirin. Evli ve ilişkisi devam eden Aslan’lar sizde sevginizi ifade etmeli korkularınızın sizi sert bir tutum içine büründürmesine bir son vermelisiniz

BAŞAK: Fırsatlar bu hafta kendilerini saklanıp aramanızı bekliyor gibi görünmekte. Gözünüzü dört açın! Haftanın başında kârlı bir anlaşmayı kaçırabilirsiniz ancak hayal kırıklığına izin vermeyin. Bu hafta boyunca işinizle ilgili konularda her ayrıntıya önem verin gözünüzden kaçan şeyler sorunlara neden olabilir. Patron yönetici ya da çalışma arkadaşlarınızın sizi sürekli takip ediyor olması sizi zaman zaman rahatsız edebilir ve hatta kızdırabilir.

TERAZİ: Özel yaşamınız önem kazanıyor, karşılıklı beklentiler farklılaşabilir inatlaşmalar sevginizi gölgeleyebilir keskin kararlar almamaya dikkat edin. Bunun yanı sıra sevdikleriniz veya iş, ya da ortaklarınızla ilgili farklılıklar aranızda ciddi mesafelere yol açabilir. Yakın arkadaşlarınızdan birinin iş ve eğitim hayatınızdaki başarılı ilerlemenizi mali durumunuzu kıskanmasını ve söylediği hoş olmayan sözleri öğrenmekten dolayı üzüntü duyabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Kova’lar bu hafta mutsuzluğunuzun nedenlerinden biri ciddi uzun vadeli bir ilişki biçiminden ısrarla kaçan sevgilinizin yaklaşımları olabilir.

AKREP: Haftanın başında özellikle iş hayatınızda yorucu enerjilerle karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda sizden istenilen beklenilenler daha da artabilir bu da sizleri yorgun ve gergin kılabilir. Bu hafta özellikle salı ve çarşamba günü iş hayatınızda risk almamalı, a planınızın yanı sıra bir b planı da hazırlamalısınız. Zorlu enerjiler kalıcı başarıların habercisi sizler için. Bu hafta uzun zamandır görüşmediğiniz eski arkadaşlarınızla sosyal paylaşım siteleri üzerinden bağlantılar kurabilirsiniz.

YAY: Bu hafta hızlı gelişmeler telaşlı bir ruh haline büründürebilir sizleri. Önemli bir değişiklik olmasa bile geçtiğimiz haftalara nazaran daha pozitif hissedecek çevrenize de hissettireceksiniz. Eğer siz bir işadamı ya da iş kadınıysanız, kısa yolculuklarla iş ve kazanç potansiyelinizi genişletip arttırabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise siz bekarsanız anlık etkileşimler ile hayatımın aşkını buldum zannederek hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam eden Yay’lar başkalarının telkinleriyle ilişkinizdeki sorunlardan kaçmak ilişkiyi bitirmek gitmek kolay bir çözüm gelebilir sizlere fakat madalyonun diğer tarafından dan bakmalı herkesin çok iyi niyetli telkinlerde bulunmayacağını görmelisiniz.

OĞLAK: Bu hafta sorunlarınız azalmaya başlayabilir ve çok zor görünen sizi fazlasıyla üzen pek çok şey büyük ölçek şemasında önemini kaybetmeye başlayabilir. Genel olarak, maddi veya kariyer hayatınızda somut bir değişiklikle karşılaşmayacağınız bir haftadasınız. Hafta boyunca içinde bulunduğunuz yaşam yolculuğunun tadını çıkarabileceğiniz bir konumdasınız. Yolunuza çıkan her şeyi inanç ve şükranla kabul edin. Her şeye rağmen bu hafta çıkarcı kişilerin sizi finansal olarak suiistimal etmelerine karşı çok dikkatli olmalısınız. Bu hafta zorlukların azalması sürekli sorun çıkartan arkadaşlar ve akrabalarınızı rahatsız edebilir ve bir anda seslerin yükselmesi ile kafanız karışabilir, Sağlığınızla ilgili hassasiyetler bu hafta da devam ediyor belki de son birkaç haftadan beri süre gelen hastalığınız halen devam ediyor. Şimdi kendinize zaman ayırmalı ruhunuzu bedeninizi dinlendirmeli sağlığınızla ilgili her konuda başkalarına değil doktorunuza danışarak hareket etmelisiniz.

KOVA: Bu haftada parasal konularda büyük gayretlerle başarılı olabilirsiniz. Burcunuzda ilerleyen Güneş ve Venüs'e ve ayrıca büyük iyilik Jüpiter'e teşekkür etmeyi unutmayın. Gelirinizi artırmanıza yardımcı olacak doğru yönde ilerlemelerle istikrarı yakalayacaksınız. Bununla birlikte, daha fazla çalışmaya hazır olun. Ev hanımı ve öğrenciler için ekstra faaliyetler olası hafta boyunca. Bekar Kovalar uzun süre sonra ilk kez birisi gülümsemenizin nedeni olabilir. Özel biriyle yollarınız kesişebilir ve özel bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

BALIK: Bu hafta hobi ve tutkularınızı gerçekçi bir şekilde yeniden düzenleyerek kendinize gelirler elde edeceğiniz ek işler oluşturabilirsiniz. Yaratıcı bir etkinliği yeniden başlatmak için bu haftayı iyi değerlendirin. Dans, sanat, müzik ya da bu tür çalışmalar ruhunuzu yenileyecektir. Bu hafta işle ilgili konularda ise kontrollü olduğunuz takdirde tanıştığınız yeni insanlardan faydalar görebilirsiniz. Ama yine de hemen güvenmemeli karşınızda ki kişileri test etmelisiniz kaz gelecek yerden tavuk esirgemeyen kişilerin oyununa düşmemeye özen gösterin. Özel yaşamınızda ise evli ve ilişkisi devam eden Balık burçları gergin enerjilerle karşı karşıya olduğunuz bir haftadasınız. 

<p class='MsoNormal'>Akşam Gazetesi Güneş Eki Haber Müdürü ve Akşam TV  programcısı Yasemin İlan'ın

8. Mood Ödül Töreni'nde Arzum Onan ve Gülenay Kalkan'dan özel açıklamalar

Türkiye'nin dört bir yanına satıyor! Hurda parçalardan üretiyor

Edirne'de üreticiler sulama maliyetini düşürecek proje için gün sayıyor

Şeytan Kalesi, yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu