• $32,3607
  • €34,4602
  • 2438.65
  • 9814.19
28 Mayıs 2021 Cuma

Merkür R durağan konuma başlıyor 29 Mayıs'a dikkat!

Merkür, 29 Mayıs 2021'de İkizler burcunda yılın ikinci Retrosu durağan konuma başlıyor.

Merkür, iletişimin, sözleşmelerin, teknolojinin, ulaşımın ve medyanın gezegeni olduğu için, durağan konumu bu şeylerin biraz daha bilinçli farkındalığımıza girebileceği bir zaman anlamına gelir.

İkizler'de Merkür gerilemeye başladığında, bu bizim için duraklamak, arkanıza yaslanmak ve nasıl iletişim kurmayı seçtiğimizi ve başkalarına ve Evren'e ne ilettiğimizi düşünmek için bir fırsattır.

Statükoya ayak uydurmak için baskı altında hissedebiliriz ya da grup düşünmesi zihniyeti ile kendimizi bile kaybedebiliriz.

Bu Merkür Durağan seyri sırasında, etrafınızdaki dünyadan bilinçli olarak bilgi almaya karar verin veya belki de sosyal medyaya ara verin.

Bunun yerine, sessiz bir yere çekilmek için zamanınızı kullanın ve sizinle konuşan kendi sesinizin sesini duymaya öğrenmeye başlayın.

İç sesimizle bağlantı kurduğumuzda büyük bir güç getirir bu bizlere. Kendimizden emin ve ilettiğimiz şey konusunda net hissedebiliriz.

KOÇ

Kendinizi fikirlerine güvendiğiniz insanlarla fikir alışverişlerine odaklayın. Değişiklikler istikrarsızlık hissi uyandırabilir, ancak sizin için en iyisini bildiğinize güvenin ve ilerleyin.

BOĞA

Verdiğiniz ancak tutmadığınız sözler veya ödemeyi ertelediğiniz borçlar var mı? İlişkimizdeki bu dengesizlikler görünmez olabilir, ancak yine de çelik kadar ağırdır, bu yüzden kendinizi yükten kurtarın.

İKİZLER

Hayatınızdaki ortaklıklar şu anda değişiyor, İkizler. Bu yüzden samimi bir şekilde görünmeye hazır olun ve size yakın insanlarla açık fikirli konuşmalar yapın. En yakın bağlantılarınızı sürdürmek için akışa devam etmeye ve kendinize meydan okumaya kendinizi yenilemeye istekli olun.

YENGEÇ

Bu tutulma, üretkenlik seviyenizi sarsıyor ve öncelik listenizi yeniden yapılandırıyor. Bu nedenle sorumluluklarınızı gerçeğe dönüştürmeye hazır olun. Kendinize dikkat etmek, hayalleriniz ve gerçekliğiniz arasında bir denge kurmak anlamına gelir.

ASLAN

Bu tutulma haritanızın en romantik bölümüne vuruyor bu yüzden ani gelişmelere hazır olun. Sevgilinizden ayrıysanız barışabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki heyecan verici enerji akışı, hayatınızın diğer alanlarına da yansıyacak, ilhamla dolup taşacaktır.

BAŞAK

Ev hayatınıza önem verin ve ev yaşam durumunuzdaki bir değişiklik veya bir aile davası olsun, bu eve yakın sorunlar sizi kararsız ve duygusal hissetmenize neden olabilir. Kendinize karşı nazik olun ve kalbinizdekine güvenin.

TERAZİ

Bu dolunayın enerjisi artık arkadaşlarınızla, ailenizle ve meslektaşlarınızla bağlantı kurmanız için size ilham veriyor. Sosyal planlarla kendinizi fazla rezerve ederken dikkatli olun, çünkü gerginlikler yüksek olacak ve bu yüzden iş programları her zamanki kadar kolay olmayabilir.

AKREP

Akrep, kalbinizde meydana gelen duygu girdabından uzaklaşın ve bu tutulma sırasında ölçülebilir para meselelerinin rahatlığıyla dikkatinizi dağıtın. Mali hayatınızda ani değişiklikler getirmesi muhtemeldir. Zam alabilirsiniz.

YAY

İlişki ekseninizde bu yıl gerçekleşen tutulmalarla birlikte, arzularınızı herhangi bir bağlılık olmadan derinlemesine inceleme zamanı. İlişki dinamikleri değişiyor, ama siz de değişiyorsunuz bu yüzden kendi düşüncenize net bir şekilde bakmaya istekli olun.

OĞLAK

Bu dolunay senin için ruhani enerjileri getiriyor. Tutulmaların kaos ve değişim getirmesine rağmen bu enerji muhtemelen sizi daha ince ve sessiz bir şekilde vuracak, bu yüzden titreşimlerine uyum sağlamak için dikkat etmeniz gerekecek.

KOVA

Grup dinamiğindeki ani değişiklikler sözde arkadaşlarınızın gerçek yüzlerini ortaya çıkaracak. Oyuna gelmeyin. Kavgaların üstesinden gelmek ve büyük resmi görmeye çalışmak size kalmış.

BALIK

Şu anda kariyerinizde işler sarsılıyor ve parçalanıyor. Bu yüzden değişikliklere hazır olun. İster bir iş değişikliği, ister işte ani bir haber veya tüm profesyonel çabalarınız için beklenmedik ancak hoş karşılanan bir takdir olsun, büyük şeyler oluyor.

<p>Anadolu Yayıncılar Federasyonu (AYF) Başkanı Sinan Burhan, Filistin'de bugüne kadar 140 gazetecin

Sultanahmet Meydanı'nda Gazze'de öldürülen gazeteciler anılacak

Antalya'da teleferikte mahsur kalanları kurtarma çalışmaları devam ediyor

İstanbul'da insan trafiği!

Hasankeyf'te bayram tatili yoğunluğu