• $8,6438
  • €10,1446
  • 493.411
  • 1393.36
21 Şubat 2020 Cuma

Merkür balık burcunda geri harekette

Merkür balık burcunda geri harekette 17 Şubat 10 Mart tarihleri arasında. Uzun vadeli işlerimizin parayla ilgili kararlarını gözden geçirmede ve belirli bilgilerin kalitesini doğrulamada dikkatli olmamız gerekli. Kafa karışıklıklarımızdan, korkularımızdan, geçmişin olumsuz izlerinden arınma, yenilenme, güven, sevgi, saygı üçlemesinin kalplerimizde yeniden yapılanacağı bir Merkür Retrosu karşılıyor hepimizi. Maskeler düşecek, kötü niyetlerini açığa vuran insan görünümlü şeytanlar gün yüzüne çıkacak.

- Farkındalığımız artacak

- Yolculuğumuz kalbimize olacak

- İkili ilişkiler yeniden yapılanacak.

- Dürüst olan, sevgiyi hayatının merkezine alanlar kazanacak

- Sezgiler güçlenecek, rüyalarımız yoğunlaşacak.

- Adaletten herkes payına düşeni alacak.

- Çalışanlarla sorunlara dikkat.

- İmzalar yeni anlaşmalarda duygular değil akılcı yaklaşımlar önemli.

- Alım satımlar, bilgi hırsızlıklarına dikkat.

KOÇ: Taşınma yerleşim değişikliği gibi konularda aksamalar yaşanabilir. Paniğe kapılmadan eksikleri tamamlamak için sabırlı hareket etmelisiniz. İş hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise karşılıklı, fedakarlıklara dayalı bir beraberliğiniz varsa üçüncü şahıslardan kaynaklanan sorunları çözüme kavuşturarak, huzuru yakalayabileceksiniz.

BOĞA: Özel yaşamınızda devam eden bir beraberliğiniz varsa birlikteliğiniz fikren, ruhen, bedenen daha keyifli bir hal alacaktır. Birbirinizle iletişiminizdeki dürüstlük, karşılıklı fikir alışverişleri, ilişkinizi daha da ciddi ve güvenilir bir noktaya taşırken, iş hayatlarınızda da ortak girişimler gerçekleştirebilir, olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

İKİZLER: Bu hafta ailevi konularda da düşüncelerinizin ne kadar yanlış olduğunu anlayacağınız durumlar söz konusu olabilir. Özel yaşamınızda geçmiş ilişkilerle ilgili dedikodular, iyi niyetli olmayan arkadaşlarınızın söylemleriyle birleşip, ilişkinizde huzursuzluklara yol açabilir. Hafta sonuna doğru aşk hayatınızda eş ya da sevgilinizin pozitif tutumundan kaynaklı olumlu enerjiler sizleri güvende hissettirecektir.

YENGEÇ: Özel yaşamınızda, dengeleri sağlayıp, huzur bulmak istiyorsanız sevginizi göstermeli, başkalarının mutluluğunuzu bozmasına izin vermemelisiniz. İş hayatınızda ise geçmişte zarar gördüğünüz kişiler, devam eden Merkür geri hareketinin yansıması olarak karşınıza gelebilir. Gerçekleri görün, sizi başarısız ve mutsuz kılacak kişilere karşı tepkilerinizi ortaya koyun.

ASLAN: Başkaları için yaşamayı bir yana bırakıp kendiniz için, sizi seven, değer verenlerle, maddi manevi zenginlikler içinde yer almak için çabalamalısınız. İş hayatınızda sorunların aşılabilir olduğuna inanmaya başlamanızla birlikte haftanın ikinci gününden itibaren yaşanan sürpriz değişimlerle karşılaşabilirsiniz. Duygularınızı özgür bırakın, zekanıza güvenin ve hayata yolcu olmak için gözünüzü budaktan esirgemeden ilerleyin.

BAŞAK: İş ve eğitim hayatınızda başarılı olmak, düzeni korumak için her zamankinden çok fazla emek ve mücadele vermeniz gerekebilir. İş hayatınızda hiç beklemediğiniz kişilerin meydan okumalarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta hukuki ve finansal konularda önemli işleriniz gecikebilir, paniğe kapılmayın ve tartışmalardan kaçının.

TERAZİ: Bu hafta finansal konularda dalgalanmalar yaşayabilir, ödenmesi kesin olan beklentilerinizin gecikmesiyle zorlanabilirsiniz. Önemli anlaşma ve sözleşmelerden uzak durmanız, faydanıza olacaktır. İş değişikliği, tanıtım gibi konularda da hafta boyunca acele etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise kızgınlıkla kararlar almamalı, biten bir ilişkiye şans vermek ya da sevgi dolu bir beraberliği kıskançlıklarınızdan dolayı bitirmek gibi keskin yaklaşımlarda bulunmamalısınız.

AKREP: Bu hafta arkadaşlarınızın kendi çıkarları için dayatmalarıyla, fikir ayrılıkları ve uyuşmazlıklar sizleri bir hayli zorlayabilir. Başkalarına yardımcı olurken kendi doğrularınızdan uzaklaşmamalı, gerçekle, yalanı birbirine karıştırmamalısınız. Bu hafta keskin nesnelerle, mutfak eşyaları gibi uğraşırken dikkatli olun ev ve iş kazaları söz konusu olabilir.

YAY: Bankacılar, yazarlar, ticaretle ilgilenen yay burçları, bu hafta anlaşma, sözleşme yapılandırma gibi konularda ekstra dikkatli olmalılar. Ek işler yapabilme fırsatları ile karşılaşabilirsiniz kazanımlarınızı arttırmak için iyi değerlendirin. Bekar ve ilişkisi olmayan Yaylar gerçek dostlarınız aracılığı ile tanıyacağınız biriyle yeni bir beraberliğin ilk tohumlarını atabilirsiniz. Evli Yaylar ise eşinizin yakınlarından gelecek sözlü saldırılara karşı tepkisiz kalmamalısınız.

OĞLAK: İş ve eğitim hayatınızda çaba gösterdiğiniz konularda, şu anda olduğundan daha yüksek bir başarı seviyesi yakalayabilirsiniz. Kısa mesafeli yolculuklarda, dikkatsizlik sonucu sorunlar yaşayabilirsiniz. Dalgınlığa neden olacak her şeyden uzak durun bu hafta. Özel yaşamınızda ise yaşattıklarınızı yaşayacağınız enerjiler hakim gökyüzünde.

KOVA: Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda her şeyi tek başınıza yüklenmek yerine, başkalarından yardım ya da kaynak kabul etmenin sizi zayıf düşürmediğini kabullenmek zorundasınız. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin annesiyle ilgili konular, onu yorgun ve agresif kılabilir. Bu dönemde ona anlayışlı olmalı, haksızlıklar karşısında yalnız olmadığını hissettirmeye çalışmalısınız.

BALIK: Kariyer ve kişisel ilişkilerinizin zedelenmemesi için bir kurban gibi hissederek her şeyi kabullenmeyin, fikirlerinizi ortaya koyun. İşinizle ilgi önemli projelerin engellere takılması sizleri yıldırmamalı. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizden gelecek küçük bir seyahat planı, stresten uzaklaştırıp, duygusal bağınızı daha güçlü hale getirmenizi sağlayacaktır.

<p>2021-YKS sonuçları açıklandı, boşta kalan öğrenciler için ek yerleştirme müjdesi verildi. Peki te

YKS'de ek yerleştirme başladı

Sabit kanatlı vurucu İHA Alpagu talep topluyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Eylül 2021)

Adıyaman'da heyecanlandıran keşif