• $13,3502
  • €15,0638
  • 763.212
  • 1809.65
11 Eylül 2020 Cuma

Mars'ın Koç burcundaki seyri

Mars, 12 Eylül - 14 Kasım arasındaki bir R Durağan döngü içinde olacak önümüzdeki yedi ay içinde Koç'ta ki seyri devam edecek. Bu tarih aralığı, garip bir şekilde ortada başlayacak diğer üç büyük vardiyanın yaratacağı çok açık ve olumlu pencere ile çakışıyor.

Mars'ın Koç burcundaki seyrinin bizlere mesajı: Bir şeyi gerçekten istersen, onu gerçekleştirmek için bütün evren senin için iş birliği yapar

MARS R DURAĞAN KONUMDA OLDUĞUNDA

Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars geçişleri ve ‘’R’’ hareketi, Mars bireysel olarak enerjinin kişisel teşebbüslerimizin gezegenidir. Mars geri hareketinde motivasyonumuz düşebilir, isteklerimize ulaşmakta başkalarından kaynaklanan gecikmeler oluşabilir. Kişisel doğum haritalarınızda Mars hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evle ilgili konularda, enerjinizi dengelemeli, öfkenizin aklınızın önüne geçmesine izin vermemelisiniz.

KOÇ: Gökyüzü bu hafta işinizle ilgili pazartesi ve salı günü, girişimlerinizin olumlu yönde gelişeceğine işaret etmekte. Özellikle finansal konularda gelişmeler hızlı ve olumlu neticelenecektir. Özel yaşamınız ve ailevi konularda da suçlandığınız, baskı gördüğünüz konularda da haklılığınız ortaya çıkacak.

BOĞA: Gökyüzü haftaya güçlü ama bir o kadar da riskli etkilerle başlayacağınızı göstermekte. İşinizle ilgili sizin için ekstra önem taşıyan her konuda hassasiyetle durmalı, zamanlı işlerinizi tekrar gözde geçirerek hareket etmelisiniz. Ayrıca hafta boyunca gizliliğe önem vermeli, işinizle ilgili planlarınızı ulu orta konuşmamaya dikkat etmelisiniz.

İKİZLER: Gökyüzü bu hafta işiniz gereği görüştüğünüz kişilerin iyi niyetinizi suiistimal edebilecekleri yönünde uyarıyor sizleri. Duygularınızla değil, mantığınızla kararlar almalı ve başkalarının isteklerinden çok kendi hayallerinizi gerçeğe çevirmek için mücadele etmelisiniz. Özel yaşamınızda da hesapta olmayan gelişmeler söz konusu olabilir. Eski eş ya da sevgiliniz birden bire karşınıza çıkabilir.

YENGEÇ: Gökyüzü ortak iş yapan ve ortaklarından zarar gören Yengeçlerin hukuki olarak olumlu sonuçlarla karşılaşacağını müjdelemekte… Bu hafta adalet yüzünüzü güldürebilir ve ümitsiz kaldığınız konularda mucizevi gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili her önemli konuyu bugün değerlendirmeli, yeni başlangıçlar için acele etmeden alt yapıyı oluşturarak kararlar almalısınız.

ASLAN: Gökyüzü haftanın ilk 3 günü alacağınız kararlarda aile büyükleri ya da güvendiğiniz sizce yaşça büyük kişilerin uyarılarını dikkate alarak hareket etmeniz için uyarıyor sizleri. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizi rahatsız edici eleştirilerde bulunmamak tamamen iradenizde. Küçük inatlaşmalara karşılık, kıskandırma çabalarınız ters tepebilir.

BAŞAK: Haftaya ruhsal ve fiziksel olarak oldukça güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda yaşanan olumlu gelişmeler hayatınızın geneline olumlu sirayet edecektir. İşinizle ilgili ise çarşamba gününden itibaren çaldığınız her kapı size açılacak, fikirleriniz kazanca ve başarıya dönüşecektir.

TERAZİ: Gökyüzü haftanın ilk 4 günü işinizle ilgili konularda birlikte çalıştığınız kişilerin haklı ya da haksız olmasının tarafı olmamanız için uyarıyor sizleri. Yalan yanlış bilgilerle gerçekten uzak konuşmaların etkisine kalarak, doğru dürüst tanımadığınız kişilerin avukatlığını yapıp işinizden olabilirsiniz.

AKREP: Gökyüzü maddi ve hukuki konularda ayağınızı yere sağlam basarak ilerlemeniz için uyarıyor sizleri. Başkalarının akıl hocalığı ile hareket etmek hayal kırıklığına, haklı iken haksız düşüp kendi doğrularınızdan uzak yönlendirmelerle maddi manevi kayıplar yaşamanıza neden olabilir. Riskli olan bilmediğiniz her konudan uzak durmalısınız.

YAY: Gökyüzü maddi - manevi ve işinizle ilgili konularda büyük değişimlerle karşılaşacağınız özel ve unutulmaz bir haftayı müjdeliyor sizlere. Alışagelmiş kalıplarınızı yıkacak birçok kişinin yapamaz dediğini yaparak, adeta hayatınızın devrimlerinin mimarı olacaksınız. Aşk hayatınızda geçmişte kalan eş ya da sevgilinize duyduğunuz özlem, öfke, intikam duygusu sizleri sağlıklı ilişkiler kurmaktan alı koyacaktır.

OĞLAK: Gökyüzü bu hafta tutumunuz ve davranışlarınızın her zamankinden çok daha fazla önem taşıyacağına dikkat çekmekte. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin kariyer hayatında gerçekleşecek büyük bir fırsat söz konusu olabilir. Ona destek vermeli, kendine güvenini yükseltmeli ve ona gelen talih kuşunun tüm yaşamınızda pozitif enerjiler olarak etkili olacağının bilincine varmasını sağlamalısınız.

KOVA: Enerjiler, haftanın ilk 3 günü kayıp ve hırsızlıklara karşı dikkatli olmanız konusunda uyarıyor sizleri. Değerli bir eşyanızı, sorumluluğunuzda olan önemli bir belgeyi, kaybedebilir ya da çaldırabilirsiniz. Gözünüzü dört açın. İşinizle ilgili bu hafta alacağınız bir teklif bir an için sizi korkutsa da hayatının fırsatı da olabilir.

BALIK: Gökyüzü hafta boyunca iş ve eğitim hayatınızla ilgili her konuda çalışkanlığınızı ortaya koymanın getireceği avantajlara işaret etmekte. Tatil özlemi ya da rehavetini üzerinizden atmalı, bir an önce yapmanız, ilgilenmeniz gereken işlerinizi toparlamalısınız. Azminiz, sizi ulaşmak istediğiniz noktaya taşıyabilir. Tembellik ya da sürekli erteleme ise bu hafta sizlere pahalıya patlayabilir. 

<p>Coronavirüsün en çok mutasyona uğramış versiyonu olan ve 30'dan fazla mutasyonun tespit edildiği

Çok mutasyonlu yeni Covid-19 varyantı: Omicron

Yunus polislerinin zorlu eğitiminden kareler

Misafirlerini kendi tasarladığı 'dönen ev'de ağırlıyor

Çöpe gidecek malzemeleri dönüştürüp dünyaya pazarlıyor